PDA

Zobacz pełną wersję : Ubezpieczyciele w UK


blackdave
21-11-2009, 18:41
Czesc!
Jak w temacie podajcie nazwy lub adresy www ubezpieczycieli w UK. Poszukuja owego do swojego auta bo churchill za moja vectre zarzadal 73funy na miesiac!! jezdze tu rok bez zadnych kolizji i naruszen..prawo jazdy mam 9lat za corse 98 placielm 31 funa a za to tyle??chcialbym sprawdzic ile u innych bym placil:sup:

GAWLAK
21-11-2009, 19:02
confused . com kolego ;)
albo wyszukiwarka na autotrader ;)
ja tam szukam ubezpieczen
teraz zaplacilem za bialasa
380 funi za fulla za rok oczywiscie

TommyHH
21-11-2009, 19:08
Witam. Mam Churchilla od 3 lat. Bezproblemowo uznali zniżkę z Polski. Co roku zniżka, teraz na passata. Za viki 1.6 3 lata temu zapłaciłem 370 funtów za rok. Rok później 320. Teraz za paska 2.0 płacę 290 rocznie dalej w Churchillu. Nie narzekam. W sumie 4 lata zniżek czyli nie za wiele, prawo jazdy 19 lat, jazda bezwypadkowa i bez 'claim'ów'.
Dostaję trochę maili z 'Zurich' i "Privilege". Szczególnie ta druga firma oferuje dobre ubezpieczenie-konkurencyjne jeśli chodzi o świeżych bądź młodych stażem kierowców - dane od moich znajomych. A i ja robiłem symulacje - niestety mojego Churchilla dla mnie nie pobiją, ale byli na równi.
Poszukaj, ale zdaj się nie tylko na wycenę przez www. Dzwoń i negocjuj. Warto.
A stawki ubezpieczeniowe i tak raczej rosną a nie maleją.
Ubezpieczenia to najgorzej utopione pieniądze w życiu - tak czy tak. :)

blackdave
21-11-2009, 19:25
po niedzieli zadzwonie do nich i sie dowiem dlaczego taka kwote ma do placenia iz a co...??

Bury
21-11-2009, 19:29
moneysupermarket.com
rejstrujesz sie i sami dzwonia z ofertami

blackdave
21-11-2009, 20:03
zrobilem sobie w Privilege analize i wyszlo mi 95 funtow!!!!!:eek: czy ja cos zle robie:confused: czy ten car jest ze zlota a o tym nie wiem

GAWLAK
21-11-2009, 20:07
kolego w sume ubezpieczenia wliczone jest wiele rzeczy
1.wiek kierowcy do 25 roku zycia bulisz jak nie wiem
2.gdzie auto stoi jak w garazu to troche spadnie
3.jaka sume wpiszesc jak zabezpieczenie (ty je placisz jak cos sie stanie )
im mniejsza kwota tym wiecej placisz norma to 250-300 funi
4.kod pocztowy (to ma sporo do kwoty koncowej) sa miejsca w wysokiej grupie
na tym kompie nia mam jak sprawdzic ale sa spore roznice
a ubezpieczalnie maja swoj system wyceny z tym zwiazany (ilosc kradziezy wlaman itd itp)
5 .same auta maja klasy ubezpieczen od 1 do 20
vectra CDX 1,8 jest chyba w 12-13 grupie
SRI V6 juz w 17

plus wiele innych znanych tylko ubezpieczalni
np czy masz pelne prawko UK ile znizek ile lat prawko itd itp

blackdave
21-11-2009, 20:27
1-28
2-na podjezdzie do domu kolo ulicy
3-wpisywalem 300 czasem 400 dla porownania
okolica tu spokojna...jak mieszkal nic sie nie dzialo..nawet dzieciarni malo..dziekuje za pomoc bede probowal w innych i w tyg.zadzwonie do nich i sie zapytam dlaczego tak..jak nic nie utrarguje nizej nigdzie bede sie musail jaj pozbyc :(

kamil18_05
21-11-2009, 21:10
zawsze lepiej jest zadzwonić i zapytać o wyliczenie niż robić to przez internet przekonałem się na własnej skórze. przez neta wyszło mi za ubezpieczenie 750euro a przez telefon 530 tak więc spora różnica. zastanawia mnie tylko dlaczego tak jest:rolleyes:

GAWLAK
21-11-2009, 21:14
najlepiej zrobic porownanie na necie
podzwonic popytac
posciemniac ze w firmie xxx wyliczyli na tyle i tyle
sami zmienia na nizsze ;)
u mnie zmiana z 1,8 na 2,5 nie wplynela na kwote ubezpieczenia
a czemu ??
zadzwonilem do mojej ubezpieczalni
powiedzialem ze auto sprzedane chce zamknac polise itd itp
zaczeli pytac czemu ,jakie auto, ile mi powiedzieli w innej firmie
wyszlo na to ze zaplacilem tyle samo w starej firmie
za auto z wyzszej grupy z wiekszym silnikiem ;)
ale to trzeba chciec i gadac ;) :cool:

kamil18_05
21-11-2009, 21:34
wszystko fajnie, ale u mnie to nie zadziałało i z alianza (710e) przerzuciłem się na axe (530) za fulla

TommyHH
22-11-2009, 12:36
najlepiej zrobic porownanie na necie
;) :cool:
Można, ale to lipa. Mnie kończy się ubezpieczenie za miesiąc i też zawsze jak co roku szukam ewentualnej tańszej alternatywy. Właśnie przed chwilą zrobiłem sobie porównania na confused.com. Trzeba tam wypełnić mnóstwo informacji i wg. tych danych strona wyszukuje. W pytaniu o typ prawa jazdy wpisałem Full EEC. Churchilla w ogóle nie pokazało, a ja w nim jestem ubezpieczony i na ich stronie pytają tylko o Full bądź Provisional bez podziału na EEC, UK i international. Nie mówiąc już o tym, że najtańsze jakie mi znalazło to za 460 funtów a najdroższe z M&S za....ponad 1200 funtów:eek:

Bury
22-11-2009, 16:55
Nie mówiąc już o tym, że najtańsze jakie mi znalazło to za 460 funtów a najdroższe

Stary chlop:p,passat tez zadna wyczynówka,to strasznie duzo....szukaj dalej:)
Jakbys przejezdzal kolo jakiegos brokera,to wstap popytaj,oni nieraz na miejscu oferuja dobre ceny,zeby przyciagnac klienta;)

TommyHH
22-11-2009, 18:42
Dlatego zostaję, przy Churchillu. Zawsze co roku robię symulację i na razie nic ich nie bije w moim przypadku. Z kwotowaniem z www. do nich dzwonię i mówię by spuścili bo znalazłem taniej w firmie X (nazwy nie podaję) i tam odejdę. Ściema, bo firma X nie daje mi taniej, ale Churchill wtedy lekko spuszcza.
Co do brokerów, to mój kolega ma auto dość mocno zmodyfikowane (bawi się też trochę w jakieś rajdy-nie rajdy amatorskie) i to brokerzy dali mu opcję ubezpieczenia, które nie zrujnuje finansów. Do aut standardowych i fabrycznych nie podchodzą z takim entuzjazmem. Zostaję na razie przy Churchillu - jeśli dadzą mi w tym roku znów poniżej 300 funtów, to uważam to za dobrą kwotę. Nie oszukujmy się - nabierasz zniżek i powinno być teoretycznie taniej co roku, ale te cholerne ubezpieczenia w zaskakującym tempie drożeją.
Poza tym nie ściemniam - wartości auta nie zaniżam i przebiegu rocznego też nie. Licho nie śpi.
Jeśli chodzi np. o gocompare.com to też kiedyś robiłem symulację. I dzwonili i cudowali. I serwis wybrałem w języku polskim - szacuneczek, nie ma obaw o nieporozumienia dla słabiej władających angielskim ! Niezwykle uprzejmy człowiek - Polak dzwonił do mnie co chwila i proponował mi różne 'korzystne' oferty. Dopóki nie powiedziałem mu ile w Churchillu płacę i ile będę płacił za następne ubezpieczenie. Wtedy przyznał, że moje ubezpieczenie jest naprawdę dobre i on nie daje rady znaleźć nic lepszego. I przestał dzwonić.:D

Fakt, pasek nie jest wyczynówką, ale te ich grupy ubezpieczenia są chore. Moja wersja 130 PS jest w grupie 12 a to samo auto też z silnikiem 2.0 ale o mniejszej mocy kwalifikuje się na 8.

Bury
22-11-2009, 19:42
mi za miska krzyczeli 500 w gore,zadzwonila brokerka odemnie z miasta,namiar miala z mouneysupermarket i ubezpieczyla mi za 320:D

TommyHH
22-11-2009, 20:54
To dobrze. Jaka pojemnosć "miśka" ? O gaz (przróbka jakby nie było) nie pytali ?

Bury
23-11-2009, 22:44
2.0,mitsu drogie w ubezpieczeniu,ja mlody chlopak jeszcze:p
Nie jest zle mam pelne znizki,a LPG wbite w ubezpieczenie jako modyfikacja.

blackdave
07-12-2009, 09:40
zjechali do 52 i jeszcze zjada bo roczek minie niedlugo i 10% przybedzie na znizke :)

TommyHH
09-12-2009, 19:10
A ja jednak odchodzę z "Lloyds-Churchill" !
Znalazłem taniej na www.choicequote.co.uk (http://www.choicequote.co.uk).

blackdave
11-12-2009, 15:30
Tak z ciekawosci, czym sie dokladnie to rozni:oBreakdown Cover (excl. EU),Breakdown Cover (inc. EU),Legal Cover

GAWLAK
11-12-2009, 18:19
znasz znaczenie slow exclude include ??
to podstawowa roznica
jedno zawiera a drugie podczas wycieczek do europy
a legal cover to dodatkowe zabezpieczenie w razie wypadku wynajecia prawnika itd itp

blackdave
12-12-2009, 17:33
zawsze warto zapytac..ja to rozumialem w uk, uk i ue i prawnika

Sambor
12-12-2009, 20:16
Witam Wszystkich!Ja mam Direct Line i 43 za fula:)

misiek_gd
28-12-2009, 10:35
mi 24go zkonczyla sie polisa na audi stara 80tka 2.0 16v dohc 140 kucy 4X4 pakiet sport limited edition :P tylko 1400 sztuk na rynku i ja to juz zapomnialem ze legalnie pojezdze tym autem ubezpieczenie najnizsze jakie znalazlem to 89fuli na mc ale to nie wazne szukalismy tanszej ubezp dla mojej polowki i wszystkie oferty byly drozsze od 100 fuli za rok w gore niz ta co dal mi churchil z 2 letnia znizka po 1 roku a niedosc ze mam auto na prywatnym parkingu markowy alarm [cobra] to i tak oferta ubezpieczalni byla najlepsza

zato za volvo 1.9 tdi 90 kucy place 64 fule za 2 osoby teraz przenosze sie na vectre [volvo scrap] i za 2 osoby wyszlo mi 83 w wyszukiwarce zobacze co powie ubezpieczyciel ze chce tylko zmienic auto ubezpieczenie mam w quinn-direct niestety dublin i ciezko jest sie dogadac a ich strona gdzie mozna sie logowac na swoje konto to porazka ale sa jak narazie najtansi

Sambor
28-12-2009, 12:57
mi 24go zkonczyla sie polisa na audi stara 80tka 2.0 16v dohc 140 kucy 4X4 pakiet sport limited edition :P tylko 1400 sztuk na rynku i ja to juz zapomnialem ze legalnie pojezdze tym autem ubezpieczenie najnizsze jakie znalazlem to 89fuli na mc ale to nie wazne szukalismy tanszej ubezp dla mojej polowki i wszystkie oferty byly drozsze od 100 fuli za rok w gore niz ta co dal mi churchil z 2 letnia znizka po 1 roku a niedosc ze mam auto na prywatnym parkingu markowy alarm [cobra] to i tak oferta ubezpieczalni byla najlepsza

zato za volvo 1.9 tdi 90 kucy place 64 fule za 2 osoby teraz przenosze sie na vectre [volvo scrap] i za 2 osoby wyszlo mi 83 w wyszukiwarce zobacze co powie ubezpieczyciel ze chce tylko zmienic auto ubezpieczenie mam w quinn-direct niestety dublin i ciezko jest sie dogadac a ich strona gdzie mozna sie logowac na swoje konto to porazka ale sa jak narazie najtansi
Zadzwon na Direct Line, albo wejdz na ich strone.Nie wiem czemu ale jak sie dzwoni(tak jak moj kolega) to cena byla nizsza niz online.Czasami nie warto sprawdzac na stronach bo beda cie juz mieli w systemie i ciezko wowczas cokolwiek zmienic!Ubezpieczenie tez zalezy od wieku jak i rowniez od wieku samochodu.

misiek_gd
28-12-2009, 15:54
w direct line wyszlo mi prawie 2000 z miesiecznymi ratami za 2 osoby za vectre

Sambor
28-12-2009, 16:26
Ups!No to niezle:(

----------- Dodano -----------

w direct line wyszlo mi prawie 2000 z miesiecznymi ratami za 2 osoby za vectre
Jak wiesz kazde ubezpieczenie zalezy od twojego wieku, od wieku twojej "polowki", ile lat masz prawko, czy miales jakas stluczke w UK, czy masz prawko UK, czy ciagle PL, wiek samochodu pojemnosc silnika i CO2.Znajomy z pracy ma 21 lat i placil okolo 900 na rok, ale po stluczce z jego winy placi juz 1700!Jest roznica.:eek:

misiek_gd
03-01-2010, 15:42
moja ubezp dala mi 70.90 f za 2 osoby i mozliwosc prowadzenia innych aut z takim samym pakietem ubezp za zgoda wlasciciela wiec uatem juz sie bujam

MLODY1986
18-01-2010, 12:22
witam wszystkich mam takie pytanko zamierzam kupic auto z silniekiem 2,2 maks oczywiscie opel mam prawo jazdy polskie od 6lat jazda bezwypadkowa w polsce 3 ostanie lata mialem w polsce auto i bylem tam wpisany z ojcem ktory mial pelne znizki a ja zwyzke za wiek poniezej 25 lat
teraz moje pytanie jest takie czy orientacyjnie ktos moze mi powiedziec z jaka kwota liczyc sie na ubezpieczenie tutaj auta z silnikiem do 2,2 litra ??? czy 1000 funtow to wystarczajaca suma ???

GAWLAK
18-01-2010, 12:30
masz potwierdzenie znizek z PL to je powinni honorowac
nie masz nic to podane sa tutaj mozliwosci jak i gdzie wyliczyc
stronki ubezpieczalni itd itp
nas nie pytaj ile to bedzie kosztowac
na to ma wplyw za duzo rzeczy
od wieku kierowcy po miejsce zamieszkania

z tego co wiem nie licz na mniej niz 1500 za rok
1,nie masz 25 lat
2.auto 2,2 to niewiele mowi jak to bedzie np SRI to na dziendobry jest wyzsza grupa ubezpieczeniowa

dla porownania
kupilem opla omege A 2,0
pierwsza wycena bez znizek 1500 funtow druga ze znizka 500
a nie mialem tyle lat co Ty tylko sporo wiecej

Westhub
18-01-2010, 12:45
Kumplowi w irl (podobne systemy jak w UK i podobne ceny), 24lata bez znizek, za Honde Civic TypeR 1.5 180PS (250% Risk Perc.) FBD wyliczyli 2500eur. Dla porownania ja w Allianz Direct za Skylina GTT 2.5 turbo 280PS 45% znizki, 28 lat 1200eur, Audi A4 1.8T 880eur, Vectra B 1.6 480eur, Mazda M6 1.8 520eur. Ja bym sie sklanial ku opinii Gawlaka, ze coak kolo 1500-2000 gbp zaplacisz...

Sambor
18-01-2010, 22:48
witam wszystkich mam takie pytanko zamierzam kupic auto z silniekiem 2,2 maks oczywiscie opel mam prawo jazdy polskie od 6lat jazda bezwypadkowa w polsce 3 ostanie lata mialem w polsce auto i bylem tam wpisany z ojcem ktory mial pelne znizki a ja zwyzke za wiek poniezej 25 lat
teraz moje pytanie jest takie czy orientacyjnie ktos moze mi powiedziec z jaka kwota liczyc sie na ubezpieczenie tutaj auta z silnikiem do 2,2 litra ??? czy 1000 funtow to wystarczajaca suma ???
Ja bym probowal na Twoim miejscu zadzwonic, a nie wypelniac w internecie.Dwoch kolegow wypelnilo formularze, a pozniej zadzwonili i nie mogli juz miec wplywu na zmiane ceny.Przy rozmowie tel mozesz zapytac sie czy chonoruja znizki i jak je im dostarczyc?I zanim ubezpieczysz zmien prawko na UK(jezeli masz zamiar tu zostac przez dugi czas)!W zeszly roku kupilem VC 2.2 Direct i placilem do 54 fuli, a teraz place 44 z pelna opcja, bez znizek z polski.Ale wiek tez inny i inny rejon UK.

GAWLAK
19-01-2010, 08:17
do sprawdzenia to wypelnia sie formularze pod innym nazwiskiem i adresem sasiada ;)
kurka czy trzeba takie rzeczy mowic

Sambor
19-01-2010, 19:15
do sprawdzenia to wypelnia sie formularze pod innym nazwiskiem i adresem sasiada ;)
kurka czy trzeba takie rzeczy mowic
Mozna i tak:ct:

misiek_gd
19-01-2010, 23:17
ja tam spr na swoich danych

a co do znizki jak kolega wspominal mozesz starac sie o przeniesienie z polski tu pod 1 warunkiem musisz zmaknac tamta polise czyli sprzedac auto w pl i nie wszystkie ubezpieczalnie to tez chonoruja napewno churchil to akceptuje bo sami sie staralismy ale niedoszlo do skutku bo pl mamy 2 auto i nie mamy zamiaru sprzedawac

GAWLAK
20-01-2010, 08:55
i tu nastepne niedoinformowanie ;)
polskie przepisy ubezpieczeniowe sa inne niz w UK
wystarczy ladnie poprosic kogos w polskiej ubezpieczalni
o pismo ze zrzekasz sie znizki w PL na rzecz ubezpieczyciela w UK
mi wystawili bez mrugniecia okiem
mowiac przy tym ze oczywiscie znizki w Pl nie trace
moge dalej ubezpieczyc auto ze znizka

a to ze nie kazda ubezpieczalnia honoruje
hmm musi bo jestesmy w unii
kiedys nie musieli
teraz to odgorne

a jesli nawet
to lepiej zaplacic 1000 funi bez znizki czy 600 ze znizka w innej firmie ??

MLODY1986
21-01-2010, 12:15
Wracajac do sprawy ubezpieczenia i ceny slyszalem ze moge ubezpieczyc sobie tutaj auto na siebie i tate ktory ma pelne znizki w pl pytanie tylko czy musi byc tutaj przy podpisywaniu umowy czy da sie to zalatwic bez niego ???

Westhub
21-01-2010, 12:33
Wracajac do sprawy ubezpieczenia i ceny slyszalem ze moge ubezpieczyc sobie tutaj auto na siebie i tate ktory ma pelne znizki w pl pytanie tylko czy musi byc tutaj przy podpisywaniu umowy czy da sie to zalatwic bez niego ???

Znizki musza byc wydane na Twoja osobe, a nie na mame tate czy bogwiekogo.Z tego co wiem, mozesz jedynie z partnerka wspolnie sie ubezpieczac.

MLODY1986
21-01-2010, 15:12
nie chodzi o to czy znizki na kogos tylko czy da sie ubezpieczyc jak w polsce na mnie i na tate ojca wpisalbym jako pierwszego siebie jako druga osobe ??? czy jest taka mozliwosc ???

GAWLAK
21-01-2010, 15:16
mozliwosc jest taka ze auto jest na ojca zarejestrowane
a Ty tylko dopisany do polisy
wtedy zaplacisz wiecej niz za samego ojca
ale i tak pewnie mniej niz na samego siebie

oczywiscie musisz miec potwierdzenie znizek ojca

Westhub
21-01-2010, 15:44
Dokladnie, bo system jest taki ze nie ubezpiecza sie jako tako pojazdu tylko kierujacy ubezpiecza siebie do kierowania danym pojazdem - mozesz byc dopisany do pojazdu ktorego wlasnoscia jest ojeciec, ale musisz dodatkowo (nie jestem pewien ile to bedzie) za siebie zaplacic - ojciec notabene tez za siebie musi jako wlasciciel.

MLODY1986
21-01-2010, 18:17
no i o takie wyjasnienie mi chodzilo napewno wyjdzie mnie taniej niz wziasc tylko na siebie :)
to jeszcze moze mi tak w skrocie opisac jak to zrobic przy zakupie auta bo jestem tutaj zielony
czyli auto musi byc na ojca i wtedy on ubezpiecza i dopisuje mnie dobrze rozumiem ???
jesli dobrze rozumiem to przy zakupie musi byc on sam osobiscie zeby cos podpisywac ???
znajac zycie bedzie potrzebny podpis :confused:jak pod wszystkim tutaj

dzieki za wyrozumialosc i wszystkie odpowiedzi:)

GAWLAK
21-01-2010, 19:52
wszystko zalezy od sprzedajacego
mi nikt nigdy nie sprawdzal co wpisywalem w rubryce nowy wlascicie
sprzedajacy wysyla papiery do DVLA
jak nie dojda w 2 tygodnie nowe to wtedy sie zglaszasz z odcinkiem V5C
ktory musisz dostac od sprzedajacego do nich o nowy dowod rejestracyjny
podpis ??
byc musi ale niewazne czyj ;) ja podpisalem auto kupowane na Dodi
a co do ubezpieczalni to przez net wszystko robisz
dopisujesz drugiego kierowce czyli Ciebie
nic nie trzeba podpisywac ;)

shaftt
22-01-2010, 23:51
u mnie z kolei ja jestem właścicielem samochodu,a ubezpieczenie jest na moją "lepszą połowę" i ja dopisany jako dodatkowy kierownik,a najlepsze jest to,że jeżdżę tylko ja...hihi
dodam,że autko jest w 15 grupie a za 2 kierowców płacimy tylko 46 funi...oczywiście fire,theft and third party... bo inne nam się nie opłaca...

Westhub
23-01-2010, 08:45
u mnie z kolei ja jestem właścicielem samochodu,a ubezpieczenie jest na moją "lepszą połowę" i ja dopisany jako dodatkowy kierownik,a najlepsze jest to,że jeżdżę tylko ja...hihi
dodam,że autko jest w 15 grupie a za 2 kierowców płacimy tylko 46 funi...oczywiście fire,theft and third party... bo inne nam się nie opłaca...

a co to za autko, bo chyba nie dwulitrowy grippen 9-5...

shaftt
23-01-2010, 08:57
a co to za autko, bo chyba nie dwulitrowy grippen 9-5...
chyba griffin... ;) nie,to zwykłe 9-5 w sedanie...

Westhub
23-01-2010, 10:00
chyba griffin... ;) nie,to zwykłe 9-5 w sedanie...

to jakos mi sie nie chce wierzyc w te 49gbp...chyba 490...i jeszcze nie masz comprehensive? niepowaznie...

shaftt
23-01-2010, 17:31
to jakos mi sie nie chce wierzyc w te 49gbp...chyba 490...i jeszcze nie masz comprehensive? niepowaznie...
sorki,nie wyraziiłem się dostatecznie jasno...płacę 46 funi/miesiac przez 10 miesiecy... z tym,ze ja mam punkty i stluczke a moja żonka "tylko" stluczke...:o

Westhub
23-01-2010, 18:33
sorki,nie wyraziiłem się dostatecznie jasno...płacę 46 funi/miesiac przez 10 miesiecy... z tym,ze ja mam punkty i stluczke a moja żonka "tylko" stluczke...:o

10 miesiecy, a dwa jestes nieubezpieczony...sorry, ale wlasnie sie zesralem ze smiechu i ide sie wytrzec i umyc...puknij sie w glowe...

a ja placilem w irl comprehensive za Audi A4 1.8T 2.1 euro...dziennie...

misiek_gd
23-01-2010, 19:15
ale bzdury gadacie malo ktora ubezpieczalnia daje ubezpieczenie na 12 mc najczesciej jest to 11 mc z mc aktywacyjnym posiedzcie troche na wyszukiwarkach ubezpieczen i poszukajcie

po za tym co do ubezpiecznia na inna osobe nie ma znaczenia na kogo jest auto ubezpiecznony ma byc kierowca i przy wykupie ubezp sie zaznacza czy jestes wlascicielem czy nie

po za tym jak auto ma jusz jakies ubezpieczenie to 2 osoba moze byc tylko dopisana nie moze miec w innej ubezpieczalni

a co do znizek w pl pisalem o tym wczesniej jesli chcesz ojca jako glownego ubezpieczyciela ok idzie to zalatwic ale jak ojciec ma w pl auto to musi je sprzedac lub zezlomowac i zamknac konto w ubezpieczalni nastepnie po zamknieciu musi wymusic z ubezpieczalni przebieg znizek podany procentowo za kazdy rok ubezpieczenia oraz papier ze ubezpieczenie zostalo zlikwidowane jak to zdobedzie moze uda mu sie w jezyku angielskim jak nie placisz jeszcze za tlumacza przysieglego
jak to juz wszystko bedzie po angielsku to mozna prubowac walczyc z ubezpieczalnia ktura akceptuje znizki z innego kraju i moze zaakceptuje moze nie

ale jest jeszcze jedno ale tu odrazu mozna dostac znizki za wiek i dlugoletnie prawko i wtedy jest szansa ze bedzie taniej

np moj znajomy ma octawie 1.9tdi i placi 260 funtow rocznie z pakietem asistans ale ma 40 na karku i prawko od 86 roku

i nie sa to informacje wyssane z pacla to byla 1 rzecz ktura tu w kraju zalatwialismy czyli znizki na ubezpieczenie

Westhub
23-01-2010, 20:39
misiek wez najpierw popracuj nad ortografia bo tragedia...11 i miesiac aktywacyjny, ale placisz za 12 miesiecy, nie...

...niby tlumaczyc trzeba, mnie sie jednak bez tlumaczenia obeszlo...

misiek_gd
23-01-2010, 23:47
10 mc i aktywacyjny http://img641.imageshack.us/img641/7503/99906154.jpg

shaftt
24-01-2010, 08:17
10 miesiecy, a dwa jestes nieubezpieczony...sorry, ale wlasnie sie zesralem ze smiechu i ide sie wytrzec i umyc...puknij sie w glowe...

a ja placilem w irl comprehensive za Audi A4 1.8T 2.1 euro...dziennie...

Ty...hamuj trochę bajerę..co???

Ubezpieczenie jest przez 12 miesięcy ale płacę przez 10...czaisz?? No to git... i może zakończmy ten temat...

Sambor
24-01-2010, 10:31
Panowie!Jak otworze swoja firme to tez zaplacicie u mnie za 10 miesiecy ALE cena bedzie skalkulowana za 12.Ja nie strace, a Wy bedziecie sie cieszyc, ze zaplaciliscie za 10, czy 11 a rzeczywistosci placicie za 12.To tak samo jak z councilem.Jak chcesz to placisz przez 10 ale wiecej miesiecznie.
Ps.Po co te nerwy koledzy?!Juz niedlugo wiosna!:)

TommyHH
03-02-2010, 16:01
Ludzie, spokojnie!
Roznie to bywa - pies sie topi, lancuch plywa. Moje ostatnie ubezpieczenie ma tak, ze wazne jest 12 miesiecy jak kazdego z Was, natomiast pierwsze dwa miesiace zaplacone z gory a reszta na 9 miechow. Ze sie nie zgadza, bo to tylko 11 miesiecy razem ? Nie szkodzi. Dali miesiac gratisu. Taki 'gratis' na podpuche - im sie kalkuluje i tak za 12 miechow a klienta przyciaga i daje poczucie ze jest 'taniej'. Aczkolwiek place tanio i jestem zadowolony.

Bury
03-02-2010, 17:28
W tym temacie jest tez taki trik,że niektore ubezpieczalnie naliczaja znizke nalezna za rok,juz po 10 miesiacach.
Ja tam place gotowizna u brokera za rok,tak samo road tax za rok.
W tym wypadku wiem,ze kilka funtow oszczedzam i rok mam roblem z bani-a to najwazniejsze.

Westhub
03-02-2010, 19:34
Ty...hamuj trochę bajerę..co???

to wypowiadaj sie jasno, bo kiepsko Ci to wychodzi...

shaftt
04-02-2010, 07:17
to wypowiadaj sie jasno, bo kiepsko Ci to wychodzi... skoro nie zrozumiałeś to mogłeś to napisać i tyle... a nie z takimi tekstami wyskakiwac "sorry, ale wlasnie sie zesralem ze smiechu i ide sie wytrzec i umyc...puknij sie w glowe..." troszkę szacunku... ja szanuję każdego użytkownika bez względu na to czy się z nim zgadzam czy nie... tyle w temacie... poza tym nic nie mam do Ciebie i fajnie by było gdyby tak zostało :D
pozdrawiam

ps.sorry,że nie na temat.

MLODY1986
06-02-2010, 16:35
a przy wypelnianiu wniosku o ubezpieczenie jest pytanie o typ prawa jazdy provisional lub full moze mi ktos powiedziec co to znaczy ???????????

I kolejne pytanko bo mam juz potwierdzenie znizek z PL i czy jak zalatwiam ubezpieczenie przez neta to da sie przedstawic te znizki jakos wyslac do nich czy cos takiego czy trzeba z tymi papierami osobioscie do nich jechac ???

Sambor
06-02-2010, 22:55
a przy wypelnianiu wniosku o ubezpieczenie jest pytanie o typ prawa jazdy provisional lub full moze mi ktos powiedziec co to znaczy ???????????

I kolejne pytanko bo mam juz potwierdzenie znizek z PL i czy jak zalatwiam ubezpieczenie przez neta to da sie przedstawic te znizki jakos wyslac do nich czy cos takiego czy trzeba z tymi papierami osobioscie do nich jechac ???
Masz wpisac full bo provisional to tymczasowe.Jak masz firme pod bokiem to jedz, albo do brokera.Poza tym jak zadzwonisz to powiesz im, ze masz zniszki z PL i zobaczysz co ci odpowiedza.

Westhub
08-02-2010, 12:04
provisional to prawo jazdy tymczasowe. Ty masz Full EU

GAWLAK
08-02-2010, 13:08
masz znizki to fajnie
co dokladnie tam napisano ??
juz pisalem ze musi byc specjalny zwrot w pismie z PL
inaczej nie beda honorowac tych znizek
a wysyla sie pozniej jak poprosza o ich potwierdzenie
moga ale nie musza o to prosic

rafaello.kowalski
08-02-2010, 19:22
Cześc! Zaloguj się na gocompare.com ja miałem claim w zeszłym roku i bez znizek place compresive 68 funtów.
Pozdrawiam!
:)

MLODY1986
09-02-2010, 17:50
ostatnia sprawa bo nei wiem czy dobrze rozumuje odnosnie znizek z polski jesli wypelniam formularz do ubezpieczenia podaje im ze mam 60% znizek czy musze powiedziec ile lat mam bezszkodowa jazde ???
pytam poniewaz w polsce zmienialem ubezpieczalnie i z ostaniej mam papiery przetlumaczone jednak tam sa wyszczegolnione tylko dwa lata ubezpieczenia a procent jest wpisany 60 %
wiec jak im podam dwa lata to niewiele zyskam ???

wiec pewnei na te 60 % nie zwracaja uwagi i musze wpisac dwa lata bo na wiecej nie mam potwierdzenia ???

GAWLAK
09-02-2010, 19:34
ile lat bezszkodowej jazdy i ile procent znizki
oni ( w UK ) przyznaja swoje % wedlug lat bez stluczki

list musi byc z firmy ubezpieczajacej z PL
a nie stara polisa przetlumaczona na angielski

a dokladnie ma byc w liscie
ze masz w PL tyle i tyle znizek za tyle i tyle lat
i zrzekasz sie ich na rzecz ubezpieczyciela w UK

kilka razy juz to na forum pisalem

Bury
09-02-2010, 20:23
LISTY POTWIERDZAJĄCE ZNIŻKI WYSYŁAMY POLECONYM Z POTWIERDZENIEM ODBIORU!!!

Mnie chcieli tak przewałowac,ze nie doszlo i naliczaja mi bez znizek.
Po wyrecytowaniu ref number z listu i kilku wyzwiskach list sie znalazl w 3 minuty.:sc:
Znajomych tak tak przerobili z listem z poprzedniej ubezpieczalni angielskiej i naliczyli im bez znizek.

GAWLAK
09-02-2010, 20:24
tego chyba nie powinno sie pisac ;)
takie rzeczy wysyla sie tylko z potwierdzeniem odbioru
szczegolnie w UK
gdzie wiadomo jak pracuje poczta

MLODY1986
10-02-2010, 07:34
Gawlak rozumie ze ma byc tyle i tyle lat tylko ze zmienialem ubezpieczyciela i w pl znizki przechodza do nowego ale ten nowy wystawia papier i na nim jest ze jestem ubezpieczony 2 lata i mam 60 %znizek i teraz nie wiem czy mam w polsce prosic starego ubezpieczyciela o wykaz moich lat ubezpieczenia czy wystarczy mi tylko ze za te dwa lata mam 60 % :confused: bo poprostu nie wiem czy w pl ktos moze mi wystawic taki papier za wczesniejsze lata

No ale nic dzisiaj wraca kolega z polski zna lepiej jezyk to bedzie dzwonil i dowiadywal sie jak tam moje ubezpieczenie bedzie wychodzilo na internecie wychodza ceny dosc spore :confused: dziwne jest ze jesli ubezpiecza sie samochod na dwoje to w pytaniu o relacje miedzy osobami jest wspolmalzonek a nie ma syna albo kogos z rodziny przy wspolmalzonku cena idzie prawie o polowe w dol niz przy wspolniku czy innym :eek:

GAWLAK
10-02-2010, 11:37
mi nie robili problemu w Warcie z listem
napisali ile lat mialem znizki i ile %
oni daja znizki na podstawie poprzedniej polisy
wiec musza napisac na jakiej podstawie masz te 60 %
ostatnia firma jest zobowiazana to wystawic
a nie poprzednia

Bury
26-02-2010, 16:43
http://img695.imageshack.us/i/dscn1283y.jpg/Zostałem pokarany przez ubezpieczalnie za to,że jakiś dupek uszkodził mi lekko zderzak tylny...
Teraz musze jezdzic tym...

http://img695.imageshack.us/img695/9827/dscn1283y.jpg
http://img695.imageshack.us/i/dscn1283y.jpg/

Dzidek Gb
26-02-2010, 16:59
Ale szajs dostałeś...ta moja cytryna na pewno lepsza była :lol2::lol2::lol2:
No ale zawsze to funkel nówka...

Bury
26-02-2010, 17:02
Z cytryny sie polewaliśmy,ale w porównaniu do tego scierwa to była luks malina.

Nie ma co marudzic.Dobrze,ze takie jest i nie trzeba z buta drzec :)

MLODY1986
10-03-2010, 07:32
Hej ponownie jeszcze jedno pytanko do uzytkownikow auta na wyspach jak zmienic miejsce zameldowania w papierach a dokladnie w dowodzie rejestracyjnym pojazdu ??? wypelniam tylko jedna z rubryk w tym formularzu i odsylam ???

GAWLAK
10-03-2010, 08:27
tak

Westhub
10-03-2010, 08:39
Chlopaki, czy mozecie mi powiedziec czy macie w ubezpieczeniu w UK taka opcje, ze macie Abroad Cover - znaczy takie ubezpieczenie, ze jak wyjedziesz za graniece UK i ktos nie z Twojej winy Ci wjedzie, to Twoja ubezpieczalnia Ci placi a potem sami sobie zciagaja z OC sprawcy zagranicznego?
Ubezpieczam teraz BMW w CH i kurde jest taka opcja, ale tylko dla tych ktorzy maja Permit C czyli na stale a nie tak jak ja B na 5 lat.

GAWLAK
10-03-2010, 08:42
niektore ubezpieczalnie to maja w podstawie
inne nie i trzeba doplacac i to slono
w warunkach ubezpieczenia trzeba patrzec

Bury
10-03-2010, 17:12
Tak jak pisze Gawlak.
Trzeba czytac warunki ubezpieczenia.
Ja mam takie,ze place pełne w UK,ale dają odpowiednik polskiego AC na zagranice w cenie.


Dzisiaj odebrałem auto z warsztatu,po tym jak jelop mi stuknal zderzak:
http://img716.imageshack.us/img716/8360/20100207153651.jpg




koszt naprawy i auta zastępczego 870+VAT:lol2:

a ja mam nówkę zderzak,polakierowany na błysk,bo stary był silnie obdrapany

jeden element do polerki mniej:D

Sambor
11-03-2010, 06:50
Chlopaki, czy mozecie mi powiedziec czy macie w ubezpieczeniu w UK taka opcje, ze macie Abroad Cover - znaczy takie ubezpieczenie, ze jak wyjedziesz za graniece UK i ktos nie z Twojej winy Ci wjedzie, to Twoja ubezpieczalnia Ci placi a potem sami sobie zciagaja z OC sprawcy zagranicznego?
Ubezpieczam teraz BMW w CH i kurde jest taka opcja, ale tylko dla tych ktorzy maja Permit C czyli na stale a nie tak jak ja B na 5 lat.
Mam to dodatkowe ubezpieczenie.Sami zaproponowali mi w zeszlym roku(Direct Line).Place 43 funtow miesiecznie.

GAWLAK
12-03-2010, 06:19
dodam jeszcze ze ubezpieczalnie w UK
pomagaja przy wypadlach z nie twojej winy
ja zglosilem do mojej wypadek z motocyklem
(wjechal mi w bok)
moja ubezpieczalnia zalatwia wszystko
jak narazie stanelo ze to jego wina itd itp
niestety powrot do PL
troche mi pomieszal ale sprawa jest toku

Bury
12-03-2010, 06:35
Ja robiłem ze swojego ubezpieczenia,oni teraz beda sciagac z goscia firmy.
W PL chyba tez tak mozna.
Tylko to sciaganie czasami bardzo długo trwa.
Kumpel np czeka juz poltorej roku....i teraz musi zglosic przy pdnowieniu polisy,ze mial szkode(claima) bo jego ubezpieczalnia jeszcze nie sciagnela kasy z ubezpieczalni sprawcy wypadku.

GAWLAK
12-03-2010, 06:41
W PL chyba tez tak mozna.
mozna jak sie ma AC ;)

_Lucas_
26-03-2010, 13:35
No to mam bardzo nietypową sprawę do Was koledzy, i proszę o jakiekolwiek sugestie,

Ubezpieczyłem samochód przez internet podając 5 lat zniżek, w igo4, wyszło coś koło 800 funtów rocznie, wziąłem direct debit zapłaciłem 160 funtów depozytu i płacę 72 funty miesięcznie, po kilkunastu dniach poprosili mnie o przedstawienie zniżek, no więc zwróciłem się do polskiej ubezpieczali tłumacz to przetłumaczył i wysłałem w tym miesiącu prawie dwa miesiące od ubezpieczenia, zapłaciłem 2 raty dzisiaj widziałem ,że za 3 zostało pobrane, ale przyszedł dzisiaj do mnie list ,że mam zapłacić 3200 funtów a na polisie widzę ,że nie ma żadnych zniżek co robić ??!! Znajoma ,która pomagała mi to wszystko załatwić nieodbiera telefonu i prawdopodobnie dopiero jutro będę to próbować wyjaśnić, jednakże jestem takim typem człowieka ,że się przejmuję... I nie mogę usiedzieć na miejscu...
możecie mi coś poradzić? Jeżeli chciałbym, anulować polisę czy będzie liczona tak jakby od nowa czyli załóżmy nie 166 funtów depozytu a 400 no i np za te 3 raty po ponad 200 czy będzie to zliczone tak jak dotychczas płaciłem plus kara 85 funtów bo tyle mają na swojej stronie?

Bury
26-03-2010, 15:56
Po pierwsze powinienes dopytac przed ubezpieczeniem auta,czy akceptuja znizki z PL i na jakich zasadach.
Jesli tak to tak wazne papiery powinny byc wyslane listem poleconym z potwierdzeniem odbioru.
Wtedy jak walą ściemę,że nie dostali podajesz im ref number z wysylki i czekasz,az papierek sie znajdzie.
W moim wypadku zajeło to 3 minuty,a tez chcieli mnie naciagnac na pełne ubezpieczenie bez znizek.

Zadzwon do ubezpieczalni i zapytaj czemu masz znizki nieuznane,jak sie dowiesz to mozna myslec co dalej.

zulik
26-03-2010, 19:36
No to mam bardzo nietypową sprawę do Was koledzy, i proszę o jakiekolwiek sugestie,

Ubezpieczyłem samochód przez internet podając 5 lat zniżek, w igo4, wyszło coś koło 800 funtów rocznie, wziąłem direct debit zapłaciłem 160 funtów depozytu i płacę 72 funty miesięcznie, po kilkunastu dniach poprosili mnie o przedstawienie zniżek, no więc zwróciłem się do polskiej ubezpieczali tłumacz to przetłumaczył i wysłałem w tym miesiącu prawie dwa miesiące od ubezpieczenia, zapłaciłem 2 raty dzisiaj widziałem ,że za 3 zostało pobrane, ale przyszedł dzisiaj do mnie list ,że mam zapłacić 3200 funtów a na polisie widzę ,że nie ma żadnych zniżek co robić ??!! Znajoma ,która pomagała mi to wszystko załatwić nieodbiera telefonu i prawdopodobnie dopiero jutro będę to próbować wyjaśnić, jednakże jestem takim typem człowieka ,że się przejmuję... I nie mogę usiedzieć na miejscu...
możecie mi coś poradzić? Jeżeli chciałbym, anulować polisę czy będzie liczona tak jakby od nowa czyli załóżmy nie 166 funtów depozytu a 400 no i np za te 3 raty po ponad 200 czy będzie to zliczone tak jak dotychczas płaciłem plus kara 85 funtów bo tyle mają na swojej stronie?

A co to jest za ubezpieczalnia ? i jaki pakiet?

_Lucas_
26-03-2010, 20:25
A co to jest za ubezpieczalnia ? i jaki pakiet?
igo4, Opcja full, pytałem GAWLAKA, on mi wyjaśnił pewną kwestię, mianowicie o zaświadczeniu zrzeczenia się polskich zniżek na angielską ubezpieczalnie, jutro w południe będę dzwonić, może o to im chodziło... bo w liście poprzedzającym ten coś właśnie pisali o potwierdzającym liście zakończenia polisy jednakże nic nie wspomniali ,że chodzi o polską ubezpieczalnia a ja to wtedy olałem bo myślałem ,że wysłanie tłumaczeń zaświadczeń z ubezpieczalni o przebiegu ubezpieczenia wystarczy

Bury
26-03-2010, 22:11
To tez przerabialem.
Musiałem dosłac papier,ze w PL juz nie mam polisy.

MLODY1986
26-01-2011, 17:17
Koledzy a ja mam inne pytanie bo na terenie anglii mozna ubezpieczyc auto na kilka dni maks do 30 ubezpieczenie przejazdowe jak niektorzy mowia
a moze ktos z was sie orientuje czy takie ubezpieczenie musi byc na wlasciciela auta ??? tzn chce wywiesc auto kolegi do PL on ma ubezpieczenie na siebie tutaj w UK wiec moje pytanie czy jak zrobie sobie takie ubezpieczenie przejazdowe to bede mogl jechac jego autem do PL czy trzeba tez zmieniac wlasciciela w DVLA ???
i moze wiecie czy w tych ubezpieczalniach jest mozliwosc ubezpieczenia na podroz zagraniczna tzn czy jest pomoc zagranica UK ???

Bury
26-01-2011, 18:43
Skąd my mamy wiedzieć jakie ubezpieczenie i w jakiej firmie chcesz kupić??
Poczytaj terms and conditions ubezpieczenia,jak masz watpiwosci to dzwon i pytaj,ale nikomu nie wierz na słowo.
Wszystko ma być na pismie.
Wszystko w tym temacie,nikt za \ciebie lektur czytał nie będzie.

Sambor
26-01-2011, 19:10
Koledzy a ja mam inne pytanie bo na terenie anglii mozna ubezpieczyc auto na kilka dni maks do 30 ubezpieczenie przejazdowe jak niektorzy mowia
a moze ktos z was sie orientuje czy takie ubezpieczenie musi byc na wlasciciela auta ??? tzn chce wywiesc auto kolegi do PL on ma ubezpieczenie na siebie tutaj w UK wiec moje pytanie czy jak zrobie sobie takie ubezpieczenie przejazdowe to bede mogl jechac jego autem do PL czy trzeba tez zmieniac wlasciciela w DVLA ???
i moze wiecie czy w tych ubezpieczalniach jest mozliwosc ubezpieczenia na podroz zagraniczna tzn czy jest pomoc zagranica UK ???

Niech dopisze Ciebie do swojej polisy na okreslony termin a pozniej zrezygnuje z ubezpieczenia na rzecz innego samochodu.W Direct Line mam tzw. Euro+(na europe).

bartek04.77
26-01-2011, 22:07
Koledzy a ja mam inne pytanie bo na terenie anglii mozna ubezpieczyc auto na kilka dni maks do 30 ubezpieczenie przejazdowe jak niektorzy mowia
a moze ktos z was sie orientuje czy takie ubezpieczenie musi byc na wlasciciela auta ??? tzn chce wywiesc auto kolegi do PL on ma ubezpieczenie na siebie tutaj w UK wiec moje pytanie czy jak zrobie sobie takie ubezpieczenie przejazdowe to bede mogl jechac jego autem do PL czy trzeba tez zmieniac wlasciciela w DVLA ???
i moze wiecie czy w tych ubezpieczalniach jest mozliwosc ubezpieczenia na podroz zagraniczna tzn czy jest pomoc zagranica UK ???

wejdz na gocompare albo confused.poszukaj najtanszego i sprawdz czy mozesz wykupic nie bedac wlascicielem, nie przerabialem tego to nie wiem ale to bym wlasnie sprawdzil. logicznie myslac to nie musisz byc wlascicielem zeby jezdzic danym autem, mozesz miec samochod ojca, pozyczony od kumpla itd itp. mysle ze to powinno sie udac. ostatecznie kolega bys moze bedzie musial cie dopisac do swojego ubezpieczenia.

jesli chodzi o podroz do Polski to wykup na jeden dzien assistance za parenascie funa, zeby w razie co miec jakis zwrot kosztow.

Bartek1990
28-01-2011, 16:05
to ty sie i tak ciesz. ja za swoja place 230 / miesiac :-P

prponuje sprubowac Swift Cover

GAWLAK
29-01-2011, 13:50
buuhahahaha
kredyt na tatusia potrafiles zalatwic ale znize kjzu sie nie udalo
230 miesiecznie hahahahah
za rok placilem 350 :p

Bartek1990
29-01-2011, 14:12
no widzisz niestety sie nie udalo...

a polise chcialem miec na siebie zeby wkoncu zebrac jakies znizki. ( tak wiem znizki tez bym mial jak bym byl dopisanym kierowca ale tylko w tej firmie w ktorej byla ta polisa) a zreszta jesli mieszkasz w uk to wiesz jak mlodzi kierowcy maja zjebanie z ubezpieczeniem

a i jeszcze przeczytaj moj ostani post na ktorym pisze jak wol ze kredyt jest na mnie. a jak dalej masz jakies ale to widocznie nie wszystko wiesz na ten temat

GAWLAK
29-01-2011, 14:14
czytalem kolego gdyby nie tata to bys kredytu nie dostal
wiec nie pisz ze latwo dostac bo to nie jest prawda ;)

Bartek1990
29-01-2011, 15:22
no tak bo takie wymagania firmy byly. jakbym mial 21 + lat to bym dostal bez problemow bez zadnego zyranta (chyba tak to sie zwalo) bo wtedy przeszkoda byl tylko moj wiek. bo prace stala mam na kontrakt i credit score b.dobry.
ale dora juz niewazne pozdro

nemec
07-03-2011, 18:31
heh. a mnie jako zawodowemu kierowcy autobusu moneysupermarket pokazuje od 950f do 2500f na rok.... zgroza!! poza tym te nowe grupy ubezpieczen to rozboj w bialy dzien....

seba
10-04-2011, 23:48
ja nie wiem w admiral placilem za 2.2 diesel 120 miesiecznie rok pozniej mam 89 fakt ze zaprzepascilem znizki z polski a i sa drozsze ubezpieczalnie bo np swindon policzyli mi ponad 300 za miesiac to sa tansze ubezpieczalnie a mam fully comp. tyle ze moja glupota, ze kupilem za pozno auto w uk a na go compare nie wszystkie ubezpieczalnie wyskakuja wiec warto pytac i pytac

nemec
11-04-2011, 20:28
heh. a mnie jako zawodowemu kierowcy autobusu moneysupermarket pokazuje od 950f do 2500f na rok.... zgroza!! poza tym te nowe grupy ubezpieczen to rozboj w bialy dzien....


udalo mi sie: Direct Line Insurance - 84f miesiecznie (3 lata No Claim Bonus)

graboś
13-04-2011, 21:57
direct line to sie teraz złodzieje straszne zrobili,idę od nich jak najdalej jak mi sie polisa skończy
jakie ludziom renewal-e poprzychodziły to szok
teraz to churchill jest od nich tańszy i to o dobre 10-15%
sporo moich znajomych poszło do NFU Mutual,ale tam trzeba zadzwonić i się umówić na spotkanie
mają stronę web,ale nie robią quotacji online :/

Kowal
14-04-2011, 07:49
direct line to sie teraz złodzieje straszne zrobili,idę od nich jak najdalej jak mi sie polisa skończy
jakie ludziom renewal-e poprzychodziły to szok
teraz to churchill jest od nich tańszy i to o dobre 10-15%
sporo moich znajomych poszło do NFU Mutual,ale tam trzeba zadzwonić i się umówić na spotkanie
mają stronę web,ale nie robią quotacji online :/
wszystkie firmy w tym roku podniosly znacznie skladke ubezpieczeniowa okolo 40 proc a niektore nawet 100proc,tak ze nie ma sie co spodziewac ze przy odnowieniu polisy bedzie taniej a wrecz przeciwnie

shaftt
14-04-2011, 09:41
ja miałem renewal w Swiftcover pod koniec marca i moje ubezpieczenie wzrosło jedynie o 5 funtów w stosunku do składki z poprzedniego roku... :)))

pozdrawiam

nemec
14-04-2011, 17:56
direct line to sie teraz złodzieje straszne zrobili,idę od nich jak najdalej jak mi sie polisa skończy
jakie ludziom renewal-e poprzychodziły to szok
teraz to churchill jest od nich tańszy i to o dobre 10-15%
sporo moich znajomych poszło do NFU Mutual,ale tam trzeba zadzwonić i się umówić na spotkanie
mają stronę web,ale nie robią quotacji online :/


Wszystko zalezy gdzie mieszkasz. w porownaniu z wszystkimi wyszukiwarkami to direct line wyszedl mnie o 2f wiecej miesiecznie od najtanszego ale dodatkowo mam w ubezpieczeniu breakdown cover i legal protection bez zadnych dodatkowych kosztow.


Co do zmian w ubezpieczeniach to polecam artykul: http://www.parkers.co.uk/News/News/New-insurance-groups-explained/


a tu mozna sprawdzic w ktorej grupie jest nasza furmanka: http://www.parkers.co.uk/insurance/#ig=0

Heuros
17-01-2020, 13:13
Look Car Check (https://carcheck.app/)