index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-11-2009, 19:41   #21
sewer
 
Awatar sewer
 

Dołączył: 07.05.2009
Skąd: Łódź
Auto: VB 1.8 16V
Posty: 7
Domyślnie

ja używam 5dni w tygodniu proxxona na który jest 10lat gwarancji, więc dla mnie jest tylko jedna dobra i w miarę tania marka narzędzi, chyba żę ktoś ma kasę to polecam firmę BETA to prawdziwy profesjonal tylko że cena przerażająca
sewer jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 06-11-2009, 16:42   #22
mkaminski100
 

Dołączył: 12.09.2006
Skąd: UK
Auto: 4 x Focus
Posty: 534
Domyślnie

Kupilem ostatnio taki zestaw
http://cgi.ebay.co.uk/Taskmaster-24-...item3355371cdb
Uzywalem kilku i niestety wieksze lub mniejsze g... szczegolnie biorac pod uwage fakt, ze ogromna wiekszosc nasadek jest 12 katna. Fajne na wystawie, ale dalbym projektantowi odkrecic zapieczona srube bez zjechania lba. Uzywalem glownie Halfordsa, ale po uszkodzeniu kilku srub stwierdzilem ze czas na zmiane. Halfords i tak wytrzymal co swoje, ale komplet kosztowal mnie ok 60 Funtow.

Zestaw ktory polecam jest produktowany na potrzeby RapidFit czyli stacji naprawczych przy Fordzie, zeby miec dobrze klucze i nie wydawac milionow na Snap-On. Jest robiony przez tych samych ludzi ktorzy robia Snap-On choc oczywiscie z innych materialow i nie maja tak fajnej gwarancji.
Sa ta oczywiscie 6 katne klucze, jedne z bardzo niewielu
Cena smiesznie niska, ale dlatego, ze sprzedaje to wlanie serwis Forda, bo kupujac sporo maja duze upusty. 100% pozytywne komentarze moge potwierdzic sam, jest to jedna z niewielu firm ktora bardziej ceni zadowolenie klienta i dlugoterminowa wspolprace niz jednorazowe zyski.
No ale to dane od producenta, a ten moze sie chwalic. Kupilem i osobiscie jestem zachwycony! Klucze juz sprawdzily sie bojowo przy wymianie silnika. Grzechotka jest bardzo dokladna. Do tego same klucze sa bardzo wytrzymale, mimo ze dosc cienkie (dzieki temu dojscie nie musi byc juz spore)
Ja do zestawu mam dokupiona "Lole", dluzsza przejsciowke jezeli grzechotka nie jest w stanie przetlumaczyc.
Za ta cene jest to naprawde bardzo bogaty i bardzo porzadny zestaw kluczy, szczegolnie biorac pod uwage skrzynke. Za moja namowa zestaw kupilo juz kilku ludzi sa bardzo zadowoleni. Jezeli ktos bylby zainteresowany to moge zapytac sie o upust, bo handluje z nimi dosc czesto.



"Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i to robi" A. Einstein
mkaminski100 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 06-11-2009, 17:27   #23
GAWLAK
 

Dołączył: 06.12.2004
Skąd: ''z grilla''
Auto: VW POLO, VC 2.0 T KOMBI
Posty: 31,193
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez mkaminski100 Zobacz posta
Halfords i tak wytrzymal co swoje, ale komplet kosztowal mnie ok 60 Funtow.
to co Ty kupiles ??
bo na bank nie byl to ''profesional''
mnie kompletowanie kosztowalo juz z 300 400 funi
GAWLAK jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 06-11-2009, 17:52   #24
mkaminski100
 

Dołączył: 12.09.2006
Skąd: UK
Auto: 4 x Focus
Posty: 534
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez GAWLAK Zobacz posta
to co Ty kupiles ??
bo na bank nie byl to ''profesional''
mnie kompletowanie kosztowalo juz z 300 400 funi
Siakiś "amatór" zestaw kompletowany wg potrzeby, ale zwrócił się stukrotnie przez dwa lata pastwienia się nad nim. Gdyby nie powolne wycieranie się wkładek i ich mała głębokość to bym kupić kolejne wkładki za 40 i używał kolejne 2-3 lata. Sporo by zostało z Twoich 400 Funciszy
A tak kupiłem taki zestawik który może się nie pasie ale z drugiej strony pracuje równie ciężko i wydajnie. A jak za 30 Funtów wytrzyma kolejne 3 lata tortur to kupię następny...Do grobu tego nie zabiorę, a 350 Funtów wydałbym np na chińskiego VCMa który zarobi na siebie dużo szybciej.



"Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i to robi" A. Einstein
mkaminski100 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 06-11-2009, 17:55   #25
GAWLAK
 

Dołączył: 06.12.2004
Skąd: ''z grilla''
Auto: VW POLO, VC 2.0 T KOMBI
Posty: 31,193
Domyślnie

czytasz ze zrozumieniem ??
kompletowanie zajelo mi troche czasu
nie kupowalem wszystkiego w jednym dniu
kupowalem to co potrzebne w danej chwli
a ze przejechalem sie juz nie raz na tanich kluczach (takich kompletach za 30-40 funi)
postanowilem kupic dobre i drozsze
GAWLAK jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 06-11-2009, 18:42   #26
mkaminski100
 

Dołączył: 12.09.2006
Skąd: UK
Auto: 4 x Focus
Posty: 534
Domyślnie

Jak dla mnie to można używać magnezowych czy tytanowych, na 3 pokolenia będzie.
Mnie ten zestaw się zwrócił tylko jest za krótki więc kupiłem ten nowy. Razem ok 100 Funtów z innymi badziewiemi do pracy i jak na to co musiały zrobić to spisują się świetnie.
No i to co podałem jest używane przez RapidFit którzy żyją z naprawy aut co wg mnie jest dowodem, ze dobry zestaw to nie zawsze drogi zestaw



"Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i to robi" A. Einstein
mkaminski100 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 07-11-2009, 08:56   #27
Bury
Dżust in Bimber
 
Awatar Bury
 

Dołączył: 16.12.2003
Skąd: Zamość
Auto: Fiat Panda
Posty: 4,301
Domyślnie

halfords niech bedzie super profesional za 800 funtow to go nie zechce bo nasadki beda 12stokatne....

mkaminiski pusc linka na PW co do tego zestawu z jakas fota i podaj blizsze szczegoly co i za ile mozesz wycyganic


tymczasem ide dalej krecic zestawem nasadek za 2 funty z bazaru



Droga od kierowcy do szofera jest bardzo długa.



Bury jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 07-11-2009, 21:36   #28
mkaminski100
 

Dołączył: 12.09.2006
Skąd: UK
Auto: 4 x Focus
Posty: 534
Domyślnie

Zapytam się ich ile mogą dać upustu, a jutro wkleję kilka zdjęć. Nie jest ten zestaw tak czysty jak w aukcji, ale robi co mu każę.



"Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i to robi" A. Einstein
mkaminski100 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 08-11-2009, 10:17   #29
Krzysztof_18
 
Awatar Krzysztof_18
 

Dołączył: 23.04.2006
Skąd: Lubań
Auto: VA 1,6i GL (C16NZ)+ LPG
Posty: 225
Domyślnie

A mój brat wczoraj znowu za przedstawicielstwo firmy dostał kolejny zestaw kluczy NEO limitowanej edycji TVN TURBO i powiem, że jest tam zestaw najbardziej potrzebnych kluczy i dodatkowo nasadki śrubokrętowe Jak będę miał czas zrobię fotki tych jego zestawów i wrzucę w ten temat i sami zobaczycie jak to się prezentuje.

Dodaje fotki Reszty zestawów brat ma chyba w aucie albo pożyczył kumplowi jak wrócą to dorzucę foty.

http://img262.imageshack.us/i/zdjcie0013.jpg/
http://img301.imageshack.us/i/zdjcie0014y.jpg/
http://img233.imageshack.us/i/zdjcie0016.jpg/



http://img29.imageshack.us/img29/3200/tntuning941pt.jpg

http://img16.imageshack.us/img16/3181/bartek9xx.gif

"Wszystko jest trucizną, decyduje tylko dawka"

Jest:
Opel Astra F 1,4 (X14NZ) 1993r.
Opel Vectra A GL 1,6i (C16NZ) + LPG 1991r

Ostatnio edytowane przez Krzysztof_18 ; 10-11-2009 o 11:32.
Krzysztof_18 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 19-11-2009, 23:08   #30
Bury
Dżust in Bimber
 
Awatar Bury
 

Dołączył: 16.12.2003
Skąd: Zamość
Auto: Fiat Panda
Posty: 4,301
Domyślnie




To se mikołaja zrobiłem przed czasem.
Draper Expert.
Troche juz pokrecilem tym przy rozbieraniu gory silnika,hamulcow,troche starych srub na szrocie tez nie pierdneło i jest spoko.
Nasadeczki klasa.
Trzeba dokupic tylko sztywne pokretlo na 3/8 cala.
Niepodobaja mi sie nasadki do swiec,sa za grube,ale te mam akurat halfordowskie kupowane luzem.
Ogolnie zestawik spoko.



Droga od kierowcy do szofera jest bardzo długa.



Bury jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU


Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:59.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS