index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 24-06-2009, 15:32   #1
Mariusz26siema
 

Dołączył: 27.04.2009
Skąd: Grimsby
Auto: VC 1.8 2006 Petrol
Posty: 4
Domyślnie Odgrzybianie klimy w uk

Witam wszystkich mam vectre 1.8 benzyna klima manual,chcialem was zapytac czy ktos juz odgrzybial klime w uk i jaki byl koszt tego? Bo ja ostatnio jejzdzilem po warsztatach i chcialem tylko odgrzybic to kazdy mi mowil ze oni przeprowadzaja full service za np 50f albo 45 f a mi zalezy tylko na zwyklym odgrzybieniu jak np w Polsce poprostu Ci przeplukaja albo odgrzybia ultradzwiekiem za grosze. Aha a waszym zdaniem co jaki czas sie powinno odgrzybiac klime? Przy okazji mieszka ktos w poblizu Grimsby? Z gory dzieki za odpowiedzi pozdro
Mariusz26siema jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 24-06-2009, 23:32   #2
dafi
 
Awatar dafi
 

Dołączył: 25.06.2008
Skąd: Reading/Chmielnik
Auto: Vectra B 2.5 V6 CD 2000
Posty: 50
Domyślnie

http://www.halfords.com/webapp/wcs/s...egoryId_165632
dafi jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 25-06-2009, 07:08   #3
aspro
 

Dołączył: 22.03.2008
Skąd: Rushden UK; NN10
Auto: VC1.9 CDTI (z19dth)
Posty: 730
Domyślnie

to ja na to napisze: nie kupuj tego, bo nic to nie da. Poszukaj po sklepach motoryzacyjnych, a najlepiej po hurtowniach pianki do czyszczenia klimatyzacji, bo to cudo z halfordsa juz przerabialem i pomoglo na 3 dni, po czym szacowny smrod wrocil w calej swej okazalosci. W kazdym razie, gdy juz bedziesz kupowal pianke, kup filtr kabinowy za jednym zamachem. Calosc nie powinna kosztowac wiecej niz 20 kilka funtow. Zdemontuj filtr kabinowy, uruchom silnik i nawiewy (ja w swojej manualnej klimie daje wiatraki na 2, a w automatycznej tez bym zostal gdzies w polowie szybkosci i wtryskuj pianke na wentylator, ktory siedzi pod filtrem kabinowym. Ile wrzucisz piany, twoja sprawa, osobiscie staram sie nie robic wiecej niz na dwa razy z jednej puszki. Po tej operacji moze Cie czekac od kilku dni do kilku tygodni wietrzenia, w zaleznosci od uzytej piany, ale jak narazie okazalo sie to w moim przypadku jedyna skuteczna metoda. Zawsze mozesz rowniez wybrac sie do warsztatu zajmujacego sie napelnianiem klimy i oni to bardzo chetnie zrobia, nie mam jednak zadnego zaufania do firm, ktore zawsze zajmowaly sie MOT'ami i wymiana opon, a teraz robia wszystko wlacznie z klimatyzacja... Jak sie rozejrzysz na forum odnosnie VC znajdziesz kilka watkow na ten temat. Powodzenia!
aspro jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 25-06-2009, 10:09   #4
Mariusz26siema
 

Dołączył: 27.04.2009
Skąd: Grimsby
Auto: VC 1.8 2006 Petrol
Posty: 4
Domyślnie

Dzieki za odpowiedzi ale jednak znalazlem warsztat ktory zrobi to za 20 f zobaczymy co z tego wyjdzie pozdro
Mariusz26siema jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:26.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS