index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 04-11-2008, 02:15   #211
GAWLAK
 

Dołączył: 06.12.2004
Skąd: ''z grilla''
Auto: VW POLO, VC 2.0 T KOMBI
Posty: 31,193
Domyślnie

jak sie spoznisz godzine to plyniesz nastepnym
jak 12 godzin to watpie

ze Cie wczesniej wposcili to miales farta albo przegapili
mi dwa razy sie udalo poplynac wczesniej
a dwa razy musialem czekac na swoj prom
GAWLAK jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 04-11-2008, 10:33   #212
vectra_fan
 
Awatar vectra_fan
 

Dołączył: 25.01.2008
Skąd: Łódź/Cardiff
Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI 96'
Posty: 122
Domyślnie

Może to tez zalezy od godziny. Ja teraz jak wracalem z wakacji pod koniec sierpnia, to prom mielismy o 16 a do portu wjechalismy o 5:30. Wszystko sprawnie szlo, gosciu do mnie mowi, ze my mamy prom zabookowany na 16, ja mowie ze tak, ale troche wczesniej udalo nam sie przyjechac, on sie tylko zasmial i nic nie kazal doplacac. Tylko to tez taka godzina ze prom nie byl pelny. Ostatecznie poplynelismy tym o 8:00, bo ten co powinien odplynac 6;00, odplynal 15 minut wczesniej...


Raz natomiast jak jechalem razem z ojcem mialem taki przypadek, ze mimo ze przyjechalem na czas to nie zmiescilem sie na prom. Prom mielismy na godzine 1 z teco co pamietam, my do dover wjechalismy gdzies 23:30. Ale byl to piatek duzo ludzi wyjezdzalo i korek do portu juz zaczynal sie ladny kawalek przed. W rezultacie czego nie zalapalismy sie na nasz prom o 1, i w wyniku jakiejs przerwy poplynelismy promem o 5 (O_o).
vectra_fan jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 01-05-2010, 18:32   #213
seba
 
Awatar seba
 

Dołączył: 24.03.2004
Skąd: leicester/bydgoszcz
Auto: C Class coupe w204 2.2 di
Posty: 2,057
Domyślnie

czy moglbym was prosic, bo nie moge znalezc spojnych informacji a jutro sie wybieram via ferry pierwszy raz.... a chodzi mi o kody pocztowe na norfolk line w dover i dunkierce i na geanice niemiecko-polska frankfurt nad odra. dzieki serdeczne. pozdr seba
seba jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 01-05-2010, 19:40   #214
aspro
 

Dołączył: 22.03.2008
Skąd: Rushden UK; NN10
Auto: VC1.9 CDTI (z19dth)
Posty: 730
Domyślnie

w dover masz eastern docks, znajdziesz w nawigacji na pewno ct16 poczatek kodu, w niemczech wyszukaj sobie frankfurt i w points of interest bedziesz mial przejscia graniczne, tak samo w drodze powrotnej jak bedziesz szukal dunkerque to w POI jest ferry. Nie ma mowy o pomylce, trafisz bez problemu

srry za brak konkretow, ale nie mam pod reka, i w sumie nigdy az tak dokladnych danych nie potrzebowalem. Nie latalem przez Slubice, ale jestem przekonany, ze jak obierzesz kierunek, to przed granica pojawia sie rowniez i polskie nazwy, tak jest w kierunku Szczecina, nie podejrzewam, zeby mialo byc inaczej w Slubicach
Szerokiej i spokojnej drogi, zatankuj we Francji, bedzie ciut taniej
aspro jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 01-05-2010, 19:50   #215
seba
 
Awatar seba
 

Dołączył: 24.03.2004
Skąd: leicester/bydgoszcz
Auto: C Class coupe w204 2.2 di
Posty: 2,057
Domyślnie

wielke dzieki aspro
seba jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 02-05-2010, 00:40   #216
kokosz1981
 

Dołączył: 03.03.2009
Skąd: Crawley RH11(West Sussex, UK), kiedyś Sieradz (łódzkie)
Auto: Viki C Z19DT, 120KM, SRi
Posty: 120
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez seba Zobacz posta
czy moglbym was prosic, bo nie moge znalezc spojnych informacji a jutro sie wybieram via ferry pierwszy raz.... a chodzi mi o kody pocztowe na norfolk line w dover i dunkierce i na geanice niemiecko-polska frankfurt nad odra. dzieki serdeczne. pozdr seba
W Dover trudno nie trafić - jadąc od M20 walisz cały czas prosto na każdym rondku, wszystko oznaczone do bólu prawidłowo; dopiero wracając można mieć mały problem znajdując odpowiedni zjazd do portu w Dunkierce bo ostatnio wywiało znak, choć pewnie każda navi powie co i gdzie (a ja jechałem bez).
Dopiero na wysokości Berlina będziesz miał rozjazd na Cottbus lub Frankfurt, więc wszystko zależy w który rejon PL jedziesz.

Szerokości na drodze życzę.

EDIT:
co do tankowania to nieważne gdzie będziesz lał - ceny na trasie niestety teraz różnią się tylko o kilka eurocentów, najtaniej w Belgii/Holandii. Biorąc pod uwagę kurs funt-euro nie tankuj za dużo w UK. Jeszcze w styczniu różnica dochodziła do 20eurocenta Benelux-Niemcy czy Francja.



"Then when she said she was gonna like wreck my car...I didn't know what to do"


kokosz1981 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:24.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS