index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-01-2012, 15:21   #491
Dzidek Gb
 

Dołączył: 26.12.2005
Skąd: -
Auto: -
Posty: 4,045
Domyślnie

...a ja się tak spytam jako założyciel tego tematu - co jest takiego wyjątkowego w tych niemieckich kiblach ? , no chyba że ta toaleta to jakiś luxus dla niektórych bo dla mnie i przypuszczam dla większości nie ma nic powalającego w publicznym szalecie.




Aaaa pewnie chodzi o te napisu po Polsku >>> i co w związku z tym...pewnie przez ten parking przewija się więcej Polaków niż Niemców to dlatego
Dzidek Gb jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 08-01-2012, 18:20   #492
ciamciaramcia86
 

Dołączył: 03.05.2008
Skąd: K
Auto: VC 3.2
Posty: 285
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Dzidek Gb Zobacz posta
pewnie chodzi o te napisu po Polsku >>> i co w związku z tym...pewnie przez ten parking przewija się więcej Polaków niż Niemców
Nie Dzidek, to nie dlatego. Są Polacy normalni, ale są też i ułomni.
Niestety, przez takich właśnie ułomnych ludzi - my, normalni - musimy się za granicą wstydzić, że jesteśmy Polakami.
ciamciaramcia86 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 08-01-2012, 18:34   #493
Dzidek Gb
 

Dołączył: 26.12.2005
Skąd: -
Auto: -
Posty: 4,045
Domyślnie

- ale co to ma wspólnego z wyjazdami do Polski i powrotami do UK

Tu powinny być zdjęcia z naszych przejazdów...fajne miejsca , wypadki ku przestrodze > zwalone mosty > spalone lasy i miasta > pozwijane autostrady > zamknięte drogi.
A nie zdjęcia kibla na parkingu - mnie tam wali czy to jest popisane po Polsku , Niemiecku czy Ukraińsku...nigdy się nie zastanawiam jakie to ma przesłanie i do kogo
Dzidek Gb jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 08-01-2012, 19:03   #494
ciamciaramcia86
 

Dołączył: 03.05.2008
Skąd: K
Auto: VC 3.2
Posty: 285
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Dzidek Gb Zobacz posta
ale co to ma wspólnego z wyjazdami do Polski i powrotami do UK
Nie wiem, przecież nie ja ten kibel tu umieściłem .
ciamciaramcia86 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 08-01-2012, 19:20   #495
shaftt
 
Awatar shaftt
 

Dołączył: 16.10.2008
Skąd: Mkt.Weighton/LBN
Auto: Saab 9-3 Vector Sport
Posty: 131
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Dzidek Gb Zobacz posta
Tu powinny być zdjęcia z naszych przejazdów...[/B]
to żeby było jaśniej... ten kibel z polskimi napisami zaobserwowano podczas przejazdu Polska-UK więc mieści się w ramach tematu

pozdro



Saab 9-3 VECTOR 1.9 TiD z czipsem
shaftt jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 08-01-2012, 19:30   #496
ciamciaramcia86
 

Dołączył: 03.05.2008
Skąd: K
Auto: VC 3.2
Posty: 285
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez shaftt Zobacz posta
to żeby było jaśniej... ten kibel z polskimi napisami zaobserwowano podczas przejazdu Polska-UK więc mieści się w ramach tematu
ciamciaramcia86 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 08-01-2012, 19:47   #497
Dzidek Gb
 

Dołączył: 26.12.2005
Skąd: -
Auto: -
Posty: 4,045
Domyślnie

>>>jak on jest taki piękny i wyjątkowy dla Ciebie to spoko i w dodatku po drodze z UK
Teraz pewnie będziesz się tam zawsze zatrzymywał i wspominał...

--------------------------------------------------------------
Ale ja dalej nie wiem co w nim jest takiego fascynującego że trzeba było go obfotografować ???

Ostatnio edytowane przez Dzidek Gb ; 08-01-2012 o 20:13.
Dzidek Gb jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 08-01-2012, 20:28   #498
shaftt
 
Awatar shaftt
 

Dołączył: 16.10.2008
Skąd: Mkt.Weighton/LBN
Auto: Saab 9-3 Vector Sport
Posty: 131
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Dzidek Gb Zobacz posta
>>>jak on jest taki piękny i wyjątkowy dla Ciebie to spoko i w dodatku po drodze z UK
Teraz pewnie będziesz się tam zawsze zatrzymywał i wspominał...

--------------------------------------------------------------
Ale ja dalej nie wiem co w nim jest takiego fascynującego że trzeba było go obfotografować ???
dla Ciebie od teraz zawsze bedę się tam zatrzymywał i kontemplował przepych tego miejsca i niezwykle urodziwą architekturę tegoż obiektu...

nic tam nie ma ciekawego...poprostu zauważono,sfotografowano wybryk jakiegos idioty który coś nabazgrał na kiblu przy autostradzie,ale że to bazgroły kibica z klubu z mojego miasta to wydało mi się to trochę zabawne i stwierdziłem,że zrobię fotke... tyle...

dżizzzzaaa... czy wszystko tak trzeba tłumaczyć "jak chłopu na miedzy" ??? bez urazy oczywiście dla nikogo


pozdrawiam



Saab 9-3 VECTOR 1.9 TiD z czipsem
shaftt jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 08-01-2012, 22:47   #499
Rudolf
 
Awatar Rudolf
 

Dołączył: 12.10.2004
Skąd: Monchengladbach/ Niemcy
Auto: VW Passat B6
Posty: 10,084
Domyślnie

Traska Kraków Monchengladbach pokonana, wyjazd 11.00 dojazd 21.00 Takiej rzeszy polskich niemców jadących do "Ojczyzny" już dawno nie widziałem. Straciłem godzinę by wjechać na stację benzynową, tyle samochodów ...

Kiblów nie fotografowałem
Wstydzić się i tak wstydziłem, powiedzcie mi co jest podniecającego w jeżdzie lewym lub środkowym pasem? Normalnie drażni mnie to teraz jak nie wiem. Żaden z Niemców tak nie jeździ. Zbliżając się do auta widąc prawy wolny, wiem odrazu że to mój rodak, masakra...
Kij dojechałem, było prawie miło



Koronowo - I miejsce na 1/4 mili w klasie 1.6 16v-1.8 8v
Kobyla Góra - II miejsce naj tuning, VI miejsce naj Vectra
Sulejów - I miejsce w naj tuning, IV miejsce naj Vectra B
Kobyla Góra 2006 - II miejsce naj Vectra B
Boszkowo - I miejsce naj tuning, IV miejsce naj Vectra B

VU #
71
był sobie Vector
teraz jest PASIBRZUCH

https://lh3.googleusercontent.com/-d...8/P3300012.jpg
Rudolf jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 09-01-2012, 07:53   #500
Krzysieq
 
Awatar Krzysieq
 

Dołączył: 03.03.2007
Skąd: Kraków
Auto: tatuśkobus
Posty: 2,354
Domyślnie

Jak są trzy to środkowy jeszcze rozumiem, bo na prawym często jest tłum tirów. Poza tym w kiepskich warunkach pogodowych jest bezpieczeniejszy, bo masz marginesy po obu stronach (np. w gęstej mgle). A poza tym niestety też obserwuję to zjawisko jadąc przez Reich, ale zawsze myślałem, że to jakieś zburaczałe, niedoszkolone helmuty tak jeżdżą. Nie przyszło mi w sumie do głowy pomyśleć, że to może nasi z autami porejestrowanymi na obczyźnie. Ale też generalizować tak nie można Rudolf, bo nie tylko Polacy tak jeżdżą, a nie sprawdziłeś każdemu takiemu paszportu... Przyjedź na południe Francji, to zmienisz zdanie o Polakach jako o kierowcach. Może nie o 180 stopni, ale trochę na pewno Ci się humor poprawi. Na 4 pasmowej autostradzie potrafią wszystkie 4 pasy jechać 90-100km/h i nie jesteś w stanie nic z tym zrobić. Czasem mi się udaje wyprzedzić po skrajnie prawym (tak, łąmiąc przepisy i narażając się mandat i hańbę), ale ogólnie żenada na drogach. Strzeżcie się francuskich blach z 06 na końcu (albo w nowej wersji na niebieskim pasku po prawej stronie)!



"Jeżeli ludzie potrafią czynić dobro tylko dlatego, że boją się kary albo oczekują nagrody, to naprawdę żałosna z nas banda."
A. Einstein
---
Były: VB X18XE, VC GTS Z19DTH
Jest: Tatuśkobus
Krzysieq jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:23.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS