index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 30-05-2008, 23:27   #161
Daras
AKKP team
 

Dołączył: 27.07.2004
Skąd: Gdynia
Auto: A6 C6 + pare innych
Posty: 8,597
Domyślnie

ja mam tylko jedno pytanko... mkaminiski, kiedy ostatnio byles w Polsce i czy interesowałeś sie dogłębnie Polskim rynkiem pracy że tak doskonale go znasz?

zadam tylko pytanie bo gdybym mial napisać co myśle o twojej wypowiedzi to by był dym...



[B]była sobie kiedyś...
[/B] [IMG]http://vectra16v.w.interia.pl/szablon_obrazki/Podpis%20Daras.jpg[/IMG]
Daras jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 31-05-2008, 00:08   #162
Malygreg
 
Awatar Malygreg
 

Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Brzostek/Rzeszów/Warszawa
Auto: była VB x18xe1 Sport
Posty: 3,485
Domyślnie

Kochani - wszystko sprowadza sie do jednego, zaj****** prostego pytania, na ktore sobie trzeba odpowiedzieć. Co chcesz w życiu robić? - a potem zacząć to realizować. Ja tak zrobiłem...

Nie ma sensu sie spierać, wyciagać coraz cieższe działa zeby tylk oudowodnić innym (a w zasadzie sobie) ze ma sie racje.

Temat zszedł na dziwne tory, w sumie miał dotyczyć tylko zawirowań z walutą. Jak siedziałem w UK to mnie to interesowało szczegolnie, teraz to mi to lotto...
Malygreg jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 31-05-2008, 21:01   #163
jacekw
 
Awatar jacekw
 

Dołączył: 27.07.2006
Skąd: Midlands UK [Dom = Białystok]
Auto: Vectra B 2.2 DTi Kombi
Posty: 453
Domyślnie

ja siedze w uk i nie bardzo mnie interesuje kurs funta.jest jaki jest i tyleee



VVOC premium member (Jacun80)
jacekw jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 01-06-2008, 15:20   #164
qoperek
 
Awatar qoperek
 

Dołączył: 18.12.2007
Skąd: Bydgoszcz
Auto: i jest znowu autko.. a4
Posty: 141
Domyślnie

nie czytalem wszystkich postow ale ogolem narzekacie na kurs funta itd ale zyjcie tu i utrzymyjcie wlasna rodzine to waluty innych krajow beda was obchodzic to co mnie czyli g.... kazdy ma swoje wlasne spojrzenie na swiat i swój "wymarzony świat " i jezeli jestes w UK to pojechales tam zarobic czy na wakacje bo jezeli zarobic to kurs tez cie nie powinnien interesowac za bardzo bo zyjesz jak najskromniej i jak najwiecej odkladasz ... to jest moje zdanie

ps dzieki tym co sa w Uk jest latwiej o prace ogolnie wiec podziekowka chłopaki



mamy młodość ,a reszta rzeczy przyjdzie z czasem . .
i pamiętaj to miasto jest nasze .


ehm w życiu jak w kalejdoskopie... a miało być inaczej


qoperek jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 01-06-2008, 15:40   #165
aspro
 

Dołączył: 22.03.2008
Skąd: Rushden UK; NN10
Auto: VC1.9 CDTI (z19dth)
Posty: 730
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez mareksad Zobacz posta
funt moze słabo stoi ale jak tu jestes to cie to guzik obchodzi! życie jest tu prostsze i stać cie na wiecej... nie zastanawiasz sie czy ci wystarczy pieniedzy do nastepnej wyplaty tylko żyjesz jak czlowiek. peace
No niby masz racje, ale perspektywa letniego wyjazdu do Polski, gdzie w ubieglym roku wydatki siegaly mniej wiecej tutejszego poziomu, a teraz funt poszedl w dol( Doswiadczalem we Francji w ubieglym tygodniu, zawsze bylo sporo taniej na stacjach, a teraz juz na to samo wychodzi
aspro jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 01-06-2008, 16:53   #166
jacekw
 
Awatar jacekw
 

Dołączył: 27.07.2006
Skąd: Midlands UK [Dom = Białystok]
Auto: Vectra B 2.2 DTi Kombi
Posty: 453
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez qoperek Zobacz posta
ps dzieki tym co sa w Uk jest latwiej o prace ogolnie wiec podziekowka chłopaki
to swietnie oby jeszcze zarobki tak samo rosly jak ceny w sklepach albo cena paliwa



VVOC premium member (Jacun80)
jacekw jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 02-06-2008, 08:26   #167
mkaminski100
 

Dołączył: 12.09.2006
Skąd: UK
Auto: 4 x Focus
Posty: 534
Domyślnie

Jezeli ktos splaca w Polsce kredyt lub wysyla tam pieniadze (rodzina, remonty) to rzeczywiscie spadek dal sie we znaki. Znam ludzi ktorzy brali po 200.000zl kredytu na ziemie (bez budowy domu) I teraz troche im sie chyba pobyt tutaj przedluzy… Jak sie policzy spadek z ok 7zl (3-4 lat temu) do 4zl to jest roznica. No ale 4 to tez nie jest malo, a juz jak widze kurs rosnie.
Dla nas, osob zyjacych tutaj I nie zwiazanych finansowo z Polska kurs ma male znaczenie.,
Na wakacje jak ktos napisal jedzie sie na 2-3 tygodnie w roku wiec jesli nie chcesz pokazac calemu miastu ze jestes to przez ten czas wydasz 500-1000 Funtow co chyba nie jest tragedia.
Co do cen paliw to do jednego funta szly powoli, ale jak juz przeskoczyly to szybuja codziennie. O tym, ze martwi to nawet Anglikow swieadczy fakt, ze pol roku temu na forum Omegi w UK nikt nie chcial mowic o LPG, teraz juz jest kolejnych 10 chetnych na zakup STAGa do swoich klusek. Zakladow przerabiajacych coraz wiecej I kolejki zaczynaja sie ustawiac mimo, ze koszt konwersji oscyluje wokol 1100-1200 (najtaniej). Zbaczajac z teamtu powiem, ze jeszcze teraz LPG mozna zamntowac samemu w UK, wiec moze I druga kluske zagazuje.



"Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i to robi" A. Einstein
mkaminski100 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:29.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS