index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 14-11-2009, 14:49   #21
Dodi
Kicia VU & Uśmiech 3-Miasta
 

Dołączył: 04.08.2005
Skąd: 3 city
Auto: autonóżki :D dla zdrowia
Posty: 1,844
Domyślnie

ot i Sysunia sie nam rozmarzyla
ja mam tylko wielka nadzieje ze lata płacenia III filaru nie pójda się pip pip pip bo wtedy to nie wiem co mnie trafi o ile dożyje ale chociaz dziecko by dostało małe wsparcie po mamusi
ale wlaśnie czy wie ktos na temat jakie dokumenty trzeba przedstawic do Zus-u jeśli pracowało sie jakis czas w UK, ja mam tylko P60 ale z niego to niewiele wynika chyba?
I druga sprawa czy okres pracy za kwote nie podlegajacą opodatkowaniu tez sie liczy? ( chodzi mi np o prace na sprzataniu 2 godz. dziennie to tyg. wychodziło na cacy bez potrącania i wtedy innej pracy nie miałam, bo inaczej dobrze bym z obu buliła podatek )
Bo tak chyba czas by pomyśleć jednak o kompletowaniu dokumentów na bieżąco a nie miesiąc przed emeryturką
Dodi jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 15-11-2009, 09:56   #22
sys
 
Awatar sys
 

Dołączył: 22.05.2004
Skąd: Trzcianka/Piła/Wlkp.
Auto: Alhambra1.9TDi,T4, camper
Posty: 1,339
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Dodi Zobacz posta
ot i Sysunia sie nam rozmarzyla
ja mam tylko wielka nadzieje ze lata płacenia III filaru nie pójda się pip pip pip bo wtedy to nie wiem co mnie trafi
he!,i kto tu się rozmarzył



...mój sposób na uniknięcie mandatu?...sposób bardzo praktykowany w III RP, natomiast bezwględnie zwalczny przez IV
Klubowicz VU#140
sys jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 27-11-2009, 07:42   #23
sys
 
Awatar sys
 

Dołączył: 22.05.2004
Skąd: Trzcianka/Piła/Wlkp.
Auto: Alhambra1.9TDi,T4, camper
Posty: 1,339
Domyślnie

temat powraca w prasie...coś musi być na rzeczy
http://biznes.onet.pl/kuszenie-polak...,1,prasa-detal



...mój sposób na uniknięcie mandatu?...sposób bardzo praktykowany w III RP, natomiast bezwględnie zwalczny przez IV
Klubowicz VU#140
sys jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 04-07-2014, 14:20   #24
freeman67
 

Dołączył: 15.05.2007
Skąd: Poznań - Koszalin - Janów Lubelski
Auto: Audi A5 2.0 TDI 190KM
Posty: 57
Domyślnie

Koledzy z racji wykonywanego zawodu wypowiem się może na temat 3 filarów i OFE.

Wszyscy którzy mają 3 filar niech dokładnie sobie sprawdzą ile już odłożyli bo 3/4 ich pieniędzy idzie na dziwne ubezpieczenia a tylko mały odsetek pracuje na ich emeryturę.
OFE- tu przejdzie około 6,5% polaków reszta zostanie w ukochanym ZUS-ie, różnica na wypłatach emerytury w zależności za czym się opowiemy będzie wynosiła maxymalnie kilkadziesiąt złotych miesięcznie na emeryturze do wypłaty.

Jeżeli kogoś interesuje faktycznie odkładanie na emeryturę i chce mieć i gwarancję kapitału i gwarancję zysku proszę pisać czy dzwonić. chętnie pomogę i zrobię to rzetelnie.
Jeżeli macie jakieś polisy oparte o fundusze inwestycyjne również mogę pomóc w doborze portfela inwestycyjnego czy obsłudze.

m-skora@wp.pl lub tel 510287478 - Marcin SKóra
Jeżeli nie odbieram napiszcie sms-a z informacją że jesteście z forum VIKI i na pewno oddzwonię w wolnej chwili.



Była Viki 1,6 16V
Był Passek B5 1,8T
Jest Alfa Romeo 166 2,4 JTD
freeman67 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU


Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:13.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS