index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 09-08-2011, 22:32   #1
Oski
 
Awatar Oski
 

Dołączył: 27.11.2007
Skąd: Poznań
Auto: A3 8P
Posty: 2,227
Domyślnie Zamieszki

Nie wiem jak to na zywo w Londynie czy Birmingham wyglada, ale w Manchester skur* pala, rabuja ile wlezie. Ciekawe jak dlugo jeszcze z nimi beda sie cackac?
Oski jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 09-08-2011, 22:59   #2
Krokcio
Kołpak VU
 

Dołączył: 25.10.2007
Skąd: Częstochowa
Auto: VC V6
Posty: 7,866
Domyślnie

Najlepszy był tekst , że w ten sposób odbierają sobie podatki ( kradnąc i niszcząc????!!!!).
A policja? Podobno angielska policja przede wszystkim ma dbać o prawa człowieka ( tak słyszałem w jednej TV informacyjnej).
Dla mnie to porażka sił porządkowych i całego społeczeństwa (m.in. za uniemożliwianie Straży gaszenia pożarów) nie mówiąc już o innych rzeczach.



[FONT=Arial Black][COLOR=blue]Per Aspera Ad Astra-[FONT=Lucida Console][COLOR=#800080] Przez Ciernie do Gwiazd[/COLOR][/FONT]
Krokcio jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 09-08-2011, 23:02   #3
Bury
Dżust in Bimber
 
Awatar Bury
 

Dołączył: 16.12.2003
Skąd: Zamość
Auto: Fiat Panda
Posty: 4,301
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Oski Zobacz posta
Ciekawe jak dlugo jeszcze z nimi beda sie cackac?
Przecież nie będą pałować lub strzelać do biednych,uciskanych,wiecznie pokrzywdzonych czarnych bo mogłoby się okazać,że policja brytyjska ma uprzedzenia na tle rasowym.
Płacimy za utrzymanie tego bydła na zasiłkach to zapłacimy i za szkody w postaci rosnących składek ubezpieczeniowych.



Droga od kierowcy do szofera jest bardzo długa.



Bury jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 09-08-2011, 23:14   #4
Oski
 
Awatar Oski
 

Dołączył: 27.11.2007
Skąd: Poznań
Auto: A3 8P
Posty: 2,227
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Bury Zobacz posta
Przecież nie będą pałować lub strzelać do biednych,uciskanych,wiecznie pokrzywdzonych czarnych bo mogłoby się okazać,że policja brytyjska ma uprzedzenia na tle rasowym.
Płacimy za utrzymanie tego bydła na zasiłkach to zapłacimy i za szkody w postaci rosnących składek ubezpieczeniowych.
I to jest wlasnie to chora poprawnosc polityczna I teraz wychodzi to brytolom (i nie tylko) bokiem.

Cytat:
Zamieszczone przez Krokcio Zobacz posta
Dla mnie to porażka sił porządkowych i całego społeczeństwa (m.in. za uniemożliwianie Straży gaszenia pożarów) nie mówiąc już o innych rzeczach.


To strach, jak Bury napisal.

PS. Przed chwila policja dostala pozwolenie na uzycie gumowych kul. A przez "koguty" juz sie wyspalem;/
Oski jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 09-08-2011, 23:40   #5
Oski
 
Awatar Oski
 

Dołączył: 27.11.2007
Skąd: Poznań
Auto: A3 8P
Posty: 2,227
Domyślnie

Heh wlasnie w Nottingham wysadzili w powietrze posterunek policji...

[EDIT]

Znow media zle podaly, nic nie wysadzili - "jednynie" zaatakowali.

Ostatnio edytowane przez Oski ; 10-08-2011 o 09:08.
Oski jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 10-08-2011, 07:57   #6
aspro
 

Dołączył: 22.03.2008
Skąd: Rushden UK; NN10
Auto: VC1.9 CDTI (z19dth)
Posty: 730
Domyślnie

policja moze by sie nie bala reagowac, ale po ostatnich zamieszkach w londku przy okazji G8 jeden policjant skonczyl z oskarzeniem o zabojstwo. To jest zupelna paranoja, wiekszosc tego, co w TV lecialo to byly dzieci. Co one maja wspolnego z dilerem z Londynu? Nic, oprocz BlackBerry w kieszeni Moim zdaniem w takim czasie powinno sie wylaczac mozliwosc wysylania tych wiadomosci na BB, poblokowac facebooki i inne tweetery, zeby nie rozprzestrzeniac smiecia w tak szybkim tempie. Szczesliwie u mnie na glebokiej prowincji cisza i spokoj... Trzymcie sie calo i bezpiecznie
aspro jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 10-08-2011, 09:07   #7
Oski
 
Awatar Oski
 

Dołączył: 27.11.2007
Skąd: Poznań
Auto: A3 8P
Posty: 2,227
Domyślnie

No to jest paranoja. 99% z nich to wyrostki, tak zwane przeze mnie stracone pokolenie. Na zywo wygladalo to ciut mniej tragicznie, ale dlaczego np. policja nie zatrzymala dwoch gowniarzy na bmx'ach, nawolujacych tlum do przemieszczania sie, skoro nawet telewizja wiedziala o nich duzo wczesniej? Spot w tv pokazywal tez policjanta z palka i tarcza, ktory jednemu z popaprancow ow palka doslownie klapsa dal, grzecznie go odsunal i pobiegl za reszta interweniujacych. Smiech. Najgorsze, ze o 11 mam umowiona wizyte w Salford (w zasadzie to po drugiej stronie Piccadilly Gardens, za Market Street, gdzie najwieksza zadyma byla) i nie bardzo mi sie tam usmiecha z Juniorem jechac:/ Dzwonilem do GMP, twierdza, ze niby bezpiecznie tam teraz, ale kto wie?
Oski jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 10-08-2011, 11:18   #8
aspro
 

Dołączył: 22.03.2008
Skąd: Rushden UK; NN10
Auto: VC1.9 CDTI (z19dth)
Posty: 730
Domyślnie

To jest czyste szalenstwo. Jestem kierowca autobusu i mam autentycznego stresa widzac grupke malolatow wsiadajaca do mojego busa... Wczoraj wieczorem przejezdzalem przez Milton Keynes i widzialem bande malolatow w kapturach krecacych sie przed wejsciem do centrum handlowego i jeden samochod policyjny z dwoma gliniarzami w srodku obserwujacymi wszystko z daleka. Podejrzewam,ze nie chcieli ich podkrecac. Straszne jest to, ze polityczna poprawnosc odbiera wszystkim kontrole nad dziecmi. Jakis czas temu moje 10 letnie dziecie wrocilo ze szkoly i powiedzialo, ze jak ja mu cos powiem, i to mu nie podpasuje to moze zadzwonic gdzies i ktos przyjdzie mnie nawracac. Mlodego poinformowalem, ze moze dzwonic juz teraz, tylko z budki telefonicznej, i wiecej nie wracac. Rozmowa zakonczyla sie po mojemu. Ale ile jest miejsc,ze dzieci dyktuja warunki,a rodzice boja sie odezwac i wyniki tego mozemy ogladac w tv czy na zywo przez okna... A polisy chyba nie pokrywaja tego typu szkod, jesli sie nie myle...
aspro jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 10-08-2011, 21:31   #9
shaftt
 
Awatar shaftt
 

Dołączył: 16.10.2008
Skąd: Mkt.Weighton/LBN
Auto: Saab 9-3 Vector Sport
Posty: 131
Domyślnie

jest jeszcze inna kwestia... taki gówniarz jeden z drugim się nie boją nic a nic bo co mu zrobia??? ASBO (Anti Social Bahavior Order) ??? phi... pestka!... 30 godzin prac społecznych i tyle... więc jak maja się bać?? chwila strachu i maja parę telewizorów, komórki, pieniadze z wyrwanych bankomatów za "jedyne" kilkanaście godzin prac społecznych które w większości polegają na sprzataniu ulic,cmentarzy albo przeprowadzaniu staruszek przez ulicę... jednym słowem śmiech i... zgroza...


pozdro



Saab 9-3 VECTOR 1.9 TiD z czipsem
shaftt jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU


Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:54.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS