index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 11-06-2010, 12:26   #51
Akita
 
Awatar Akita
 

Dołączył: 11.06.2010
Skąd: UK
Auto: Rover 75
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez ghostek1980 Zobacz posta
Sorki , nie chcialbym byc niegrzeczny, ale co autor mial na mysli?
Bo z tego to nie wiele mozna wywnioskowac
Witam ponownie
Na początku chciałabym napisać że nic nam się jeszcze nie dzieje z samochodem a to ze względy na fakt iż go jeszcze faktycznie nie mamy a to dlatego iż ten samochód jest w trakcie MOT-a.
Wygląd zewnętrzny i wewnętrzny samochodu super, praca silnika podczas naszego sprawdzania ok jedyna rzeczą która jest do wymiany naszym zdaniem to opony i końcowy wydech dodam iz gościu zapewnił nas o tym iż przy przeglądzie (MOT) to zostanie wymienione ale jak czytałam wszystkie posty bardzo mnie zmartwiło to że samochód nie ma żadnej historii i może być przy nim coś nie tak ( np.cofniety licznik) następna rzecz która mnie martwi to fakt iż samochód przechodzi MOT-a w ich warsztacie a szczeólnie emisja spalin czy oni są w stanie wpłynąć na wynik tych testów jak również cała reszta ważnych lub mniej ważnych rzeczy które się sprawdza przy MOT.
Mam nadzieje że ten post mniej wiecej teraz napisałam w miare ok.
Przepraszam za wcześniejszy post

Ostatnio edytowane przez Akita ; 11-06-2010 o 13:00.
Akita jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 11-06-2010, 18:09   #52
zulik
 
Awatar zulik
 

Dołączył: 20.06.2008
Skąd: Poznań
Auto: Saab 9-3 SS Aero+ , VB
Posty: 483
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Akita Zobacz posta
Witam ponownie
Na początku chciałabym napisać że nic nam się jeszcze nie dzieje z samochodem a to ze względy na fakt iż go jeszcze faktycznie nie mamy a to dlatego iż ten samochód jest w trakcie MOT-a.
Wygląd zewnętrzny i wewnętrzny samochodu super, praca silnika podczas naszego sprawdzania ok jedyna rzeczą która jest do wymiany naszym zdaniem to opony i końcowy wydech dodam iz gościu zapewnił nas o tym iż przy przeglądzie (MOT) to zostanie wymienione ale jak czytałam wszystkie posty bardzo mnie zmartwiło to że samochód nie ma żadnej historii i może być przy nim coś nie tak ( np.cofniety licznik) następna rzecz która mnie martwi to fakt iż samochód przechodzi MOT-a w ich warsztacie a szczeólnie emisja spalin czy oni są w stanie wpłynąć na wynik tych testów jak również cała reszta ważnych lub mniej ważnych rzeczy które się sprawdza przy MOT.
Mam nadzieje że ten post mniej wiecej teraz napisałam w miare ok.
Przepraszam za wcześniejszy post
Czyli kupiliście samochód bez ważnego MOT-u ? Bo trochę nie rozumiem w czym problem..
zulik jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 11-06-2010, 19:09   #53
Akita
 
Awatar Akita
 

Dołączył: 11.06.2010
Skąd: UK
Auto: Rover 75
Posty: 4
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez zulik86 Zobacz posta
Czyli kupiliście samochód bez ważnego MOT-u ? Bo trochę nie rozumiem w czym problem..
samochód ma nowego MOT-a (przeszedł go dziś i możemy jechać po niego do osoby która nam go sprzedaje) ale na wszystkie moje obawy odpowiedział mi Bury któremu jeszcze raz bardzo dziękuje .
Mam nadzieje że autko będzie ok tak jak nasz poprzedni Roverek
Akita jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:48.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS