index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 08-08-2008, 14:28   #11
TommyHH
 
Awatar TommyHH
 

Dołączył: 07.11.2007
Skąd: Milton Keynes W.Brytania
Auto: Passat B5 3bg 52reg
Posty: 146
Domyślnie

Podziekowania dla Burego za wszystko a szczegolnie za link do VOSA. Przyda sie pewnie nie tylko mi. Dzieki.Pozdro.



To naprawdę dobry samochód!
TommyHH jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 17-10-2008, 19:11   #12
shaftt
 
Awatar shaftt
 

Dołączył: 16.10.2008
Skąd: Mkt.Weighton/LBN
Auto: Saab 9-3 Vector Sport
Posty: 131
Domyślnie

a tu jest link jakby ktoś chciał sprawdzić jaki tax będzie płacił i kiedy była pierwsza rejestracja samochodu i jaką ma pojemność tylko na podstawie rejestracji i marki sdamochodu:
http://www.taxdisc.direct.gov.uk/EvlPortalApp/index.jsp klikać na vehicle enquiry
shaftt jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 17-10-2008, 19:59   #13
GAWLAK
 

Dołączył: 06.12.2004
Skąd: ''z grilla''
Auto: VW POLO, VC 2.0 T KOMBI
Posty: 31,193
Domyślnie

shaftt na nastepny raz sprawdzaj
juz to wklejalem
GAWLAK jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 18-10-2008, 01:32   #14
vectra_fan
 
Awatar vectra_fan
 

Dołączył: 25.01.2008
Skąd: Łódź/Cardiff
Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI 96'
Posty: 122
Domyślnie

Ja kupilem jedno auto od takiego duzego Autohausu tutaj, aut mieli z 80, tak wiec spory. Niby duza firma, z renoma w regionie, ale zaluje ze od nich kupilem. Tez kantuja, moim zdaniem nie ma wiekszej gwarancji jak jedziesz do jakiegos komisu ze bedze auto lepsze od prywatnego. Dodatkowo u prywatnych mozna znalezc tansze aute, poprostu taki komis czy autohaus tez musi na tym zarobic.

Generalnie ja bym szukal aut u prywatnych... Oczywiscie trzeba sie przygotowac na jezdzenie, bo jak juz ktos wczesniej wspominal stan w ogloszeniu a stan faktyczny rzadko kiedy sie pokrywaja. Kupilem 3 auta w sumie z ogloszen, do kazdego musialem jechac 300-350 km w jedna strone, i zawsze wychodzilo cos o czym wlasciciel nawet nie raczyl mnie poinformowac przez telefon, mimo szczegolowych pytan

Aha, na syf w srodku bym nie patrzyl, bo to mozna posprzatac, tapicerke wyprac, a angole juz tacy sa brudasy. Widzialem juz tyle aut na sprzedaz i prawie kazde bylo usyfione, lacznie z tym ze w srodku byly jeszcze kubki i papierki z mcdonalda, puszki po redbulu. Tak wiec to raczej norma...
vectra_fan jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 18-10-2008, 09:36   #15
TommyHH
 
Awatar TommyHH
 

Dołączył: 07.11.2007
Skąd: Milton Keynes W.Brytania
Auto: Passat B5 3bg 52reg
Posty: 146
Domyślnie

Co do zakupu to z tym syfem masz racje, choć pierwsze wrażenie mocno się liczy, szczególnie dla kobiet. Ale czemu żałujesz zakupu z tego miejsca o którym piszesz. Czyżby zrobili jakiś walec, czy może Ty czegoś nie dopatrzyłeś?



To naprawdę dobry samochód!
TommyHH jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 18-10-2008, 12:39   #16
vectra_fan
 
Awatar vectra_fan
 

Dołączył: 25.01.2008
Skąd: Łódź/Cardiff
Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI 96'
Posty: 122
Domyślnie

Auto niby mialo byc bezwypadkowe, pozniej okazalo sie ze blotnik byl malowany, poza tym w gruncie rzeczy przeplacilismy troche za auto, ale to bylo niedlugo po przyjezdzie do UK i tak sie nie orientowalismy. Poza tym z racji ze to bylo takie duze centrum, byla mozliwosc wykupienia gwarancji, no i od niczego ja wykupilismy. Ale jak przyszlo co do czego, to gwarancja tego nie obejmuje, tamtego nie obejmuje, no i nie mozna bylo sie nikogo z obslugi doprosic o jakas pomoc. Po jakims miesiacu okazalo sie ze drugim kluczykiem nie mozna odpalac auta, otwiera bez problemu, ale odpalac nie mozna, ale tego gwarancja tez nie obejmuje.

Ogolnie auto jest w dobrym stanie i jestesmy zadowoleni bo sie nie psuje, ale mozna bylo kupic taniej i od prywatnego.

Podsumowujac, wg mnie to ze kupisz auto wlasnie z jakiegos takiego autohausu wcale nie znaczy ze bedzie ono lepsze od kogos prywatnego, a wydaje mi sie ze u prywatnych taniej sie znajdzie
vectra_fan jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-10-2008, 16:34   #17
TommyHH
 
Awatar TommyHH
 

Dołączył: 07.11.2007
Skąd: Milton Keynes W.Brytania
Auto: Passat B5 3bg 52reg
Posty: 146
Domyślnie

Ja będę kupował coś w styczniu lub lutym. Będę szukał po prywatnych, ale tak myślę aby w 5 osób jechać i co trzeba mieć ze sobą w bagażniku (just in case...). Wiesz, do prywatnego jedziesz z gotówką i to mnie teraz martwi. Jak widzę na Autotrader audi A6 2005 za 2750 funtów i nawijkę typu: nie mam telefonu, albo zepsuty, odpowiedź tylko na maila to ewidentny przekręt i nie zawracam sobie głowy, ale pozostaje niepewność, że nie wiem gdzie trafię...



To naprawdę dobry samochód!
TommyHH jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-10-2008, 16:52   #18
vectra_fan
 
Awatar vectra_fan
 

Dołączył: 25.01.2008
Skąd: Łódź/Cardiff
Auto: Audi A4 Avant 1.9 TDI 96'
Posty: 122
Domyślnie

Kupilem tu juz kilka aut ale nigdy mi to do glowy nie przyszlo To nie bliski wschod , chyba nie ma potrzeby jezdzic ogladac samochod w 5 osob i jeszcze z czyms w bagazniku
vectra_fan jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-10-2008, 19:58   #19
jacekw
 
Awatar jacekw
 

Dołączył: 27.07.2006
Skąd: Midlands UK [Dom = Białystok]
Auto: Vectra B 2.2 DTi Kombi
Posty: 453
Domyślnie

nie trzeba jezdzic w 5 po auto.wczoraj zakupilem autko od prywatnego i nie ma tragedii.Widzialem co biore :P



VVOC premium member (Jacun80)
jacekw jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 28-10-2008, 23:36   #20
orzeł
 
Awatar orzeł
 

Dołączył: 29.12.2007
Skąd: UK Wakefield
Auto: VB Z22SE 2002
Posty: 70
Domyślnie

moje pytanie jest na temat przekladek slyszalem ze nie mozna wiecej robic, 2 wersje ze mozna do grudnia tu czytam ze ty chcesz kupic auto styczen luty powie ktos cos na temat przekladek mozna czy nie mozna czy nie bedzie mozna itp. dzieki
orzeł jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:17.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS