index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 10-11-2007, 16:17   #11
GAWLAK
 

Dołączył: 06.12.2004
Skąd: ''z grilla''
Auto: VW POLO, VC 2.0 T KOMBI
Posty: 31,193
Domyślnie

bylem w hallfordsie
i sa maty
mam fotke na komorce zaraz ja wrzuce
ceny mi nie podali bo znalazlem ostatnia paczke i juz jej w systemie nie mieli
GAWLAK jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 10-11-2007, 16:48   #12
PermBan
 
Awatar PermBan
 

Dołączył: 27.02.2006
Skąd: Telford (UK)
Auto: VauxhallVectra(HB) X18XE1
Posty: 49
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez przemas8501 Zobacz posta
a nie mozesz poprostu poprosic kogos w polsce zeby ci kupil na allegro i wyslal do angli? 2 - 3 dni i paczuszka bedzie na miejscu
A moge wlasnie przed chwila wyslalem zapytanie do kolesia z Allegro.
Ubiegles mnie

ps.
ale watpliwe, zeby byla w tydzien - juz nie mowiac o 2-3 dniach.
PermBan jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 10-11-2007, 17:04   #13
przemas8501
 
Awatar przemas8501
 

Dołączył: 10.10.2007
Skąd: Toruń
Auto: Passat B5 1.8T
Posty: 660
Domyślnie

bez przesady, nie raz wysyłałem już paczki do anglii i dochodziły szybciej niż można było się spodziewać
przemas8501 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 13-11-2007, 18:30   #14
chudy
 
Awatar chudy
 

Dołączył: 12.10.2007
Skąd: Bielsko, Andrychów
Auto: MONDEO
Posty: 3,827
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez PermBan Zobacz posta
ps.
ale watpliwe, zeby byla w tydzien - juz nie mowiac o 2-3 dniach.
Mylisz sie kolego! poprostu dogadaj się ze sprzedającym że wpłacisz mu hajs na konto i opłacisz konkretną wysyłke i po sprawie!!
chudy jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 13-11-2007, 23:29   #15
PermBan
 
Awatar PermBan
 

Dołączył: 27.02.2006
Skąd: Telford (UK)
Auto: VauxhallVectra(HB) X18XE1
Posty: 49
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez chudy206 Zobacz posta
Mylisz sie kolego! poprostu dogadaj się ze sprzedającym że wpłacisz mu hajs na konto i opłacisz konkretną wysyłke i po sprawie!!

No i zamowilem >> 210 maty i 180zl wysylka zobaczymy ten express. Pieniazki przelalem i paczka "wyszla" z samego rana w poniedzialek 12/11/07
PermBan jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 13-11-2007, 23:37   #16
przemas8501
 
Awatar przemas8501
 

Dołączył: 10.10.2007
Skąd: Toruń
Auto: Passat B5 1.8T
Posty: 660
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez PermBan Zobacz posta
No i zamowilem >> 210 maty i 180zl wysylka zobaczymy ten express. Pieniazki przelalem i paczka "wyszla" z samego rana w poniedzialek 12/11/07

tylko ze wiesz - duzo paczek wysylam, duzo dostaje i czasem na paczke w polsce czeka sie tydzien albo lepiej poczta polska potrafi wiele a sprzedajacy na allegro jeszcze wiecej
przemas8501 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 14-11-2007, 08:27   #17
mkaminski100
 

Dołączył: 12.09.2006
Skąd: UK
Auto: 4 x Focus
Posty: 534
Domyślnie

Odchodzac od tematu tak samo dziala Poczta Polska i Royal Mail. Pracuja i tu i tu tak samo pazerni zlodzieje, a ja jestem przykladem, ze paczek mozna nie dostac w ogole lub czekac 3-4 tygodnie. Szczegolnie przed swietami na sortowniach sa tysiace ludzi z przypadku ktorzy nie sa nawet kontrolowani przy wyjsciu. Anglicy niszcza polskie paczki, bo niby zabieramy im prace, albo kradna je, bo z Polski przychodza fajne gadzety (czesto fajki). Polacy tez wiedza, ze na swieta sa prezenty i tez wynosza paczki nierejestrowane.
Za 180zl mozesz sobie wyslac paczke GLSem (10kg) bez zadnych upustow, wiec cena troche powala. GLS dostarcza w ok 3 dni. Tyle przewoza kurierzy
Poza tym sa firmy specjalizujace sie w dostawach dom-dom. Wlasnie w tym tygodniu dostalem paczke z domu. Przeslane przez firme ktora nie nalezy do najtanszych, ale paczka poszla we wtorek i doszla w sobote. Odebrana z domu, dostarczona pod wskazany adres. Koszt paczki do 10kg - 20 funtow, za kazdy kolejny 1.3 funta. Sa firmy ktore robia to jeszcze taniej wiec warto poszukac.



"Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i to robi" A. Einstein
mkaminski100 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 14-11-2007, 08:31   #18
przemas8501
 
Awatar przemas8501
 

Dołączył: 10.10.2007
Skąd: Toruń
Auto: Passat B5 1.8T
Posty: 660
Domyślnie

nie no o poczcie poslkiej nie ma w ogole mowy jesli chodzi o wysylki zagraniczne - kiedys wyslalem do brata karton z artykulami spozywczymi - szedl miesiac! gdy w koncu dotarl okazalo sie ze byl trzepany, brakuje polowy rzeczy w srodku a druga polowa jest albo uszkodzona mechanicznie albo zepsula sie ze starosci. poczta polska przyjela skarge i do dzisiaj cisza z ich strony. polecam rowniez kuriera - masz pewnosc ze paczka dotrze szybko i cala a zaplacisz tez rozsadne pieniadze.
przemas8501 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 14-11-2007, 13:31   #19
PermBan
 
Awatar PermBan
 

Dołączył: 27.02.2006
Skąd: Telford (UK)
Auto: VauxhallVectra(HB) X18XE1
Posty: 49
Domyślnie

Nawet mnie nie straszcie.
Stracilem juz DWIE I POL paczki, pisze pol poniewza dotarla do mnie paczka z domu ale byla tak wymieszana, ze niewiele odzyskalem. Przyprawy - woreczki byly porozrywane!! (wiekszosc sie wymieszala) Do wagi paczki brakowalo troche, wiec zona dolozyla cooler do procesora ktory walal sie po szufladzie >>> nawet z wiatraka byly kabelki wyrwane
Uzyl bym tu slow b.niecenzuralnych, ale daruje sobie.


No i sa dzis przyszly, ale nie wiem czy tutejsza pogoda teraz pozwoli mi na zalozenie tego (byloby milo), moze sie uda.
Ale zobaczcie cene tu >> http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...MEWA:IT&ih=012
ale cena

1-wszy dzien z przerwami na "bronka" w czasie mrzawki




DYSTANSE wlasnej roboty, ale tez beda inaczej wygladaly

no i prawe drzwi, wszystko tak samo jak poprzednio, tyle tylko ze juz baaardzo ciemno
za jakosc tego zdjecia sorry
dysponuje tylko W800i i browarki tez juz daja sie we znaki

Ostatnio edytowane przez PermBan ; 27-11-2007 o 23:32.
PermBan jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 20-11-2007, 09:14   #20
przemas8501
 
Awatar przemas8501
 

Dołączył: 10.10.2007
Skąd: Toruń
Auto: Passat B5 1.8T
Posty: 660
Domyślnie

sluchaj masz jakies fotki drzwi przed przystapieniem do zakladania mat? oddalem auto do zakladu zeby mi wyciszyli, myslalem ze to bedzie wygladalo tak jak wszyscy maja ze jakies profesjonalne maty od srodka i na zewnatrz pod tapicerke, bawili sie z tym 4 godziny a pozniej jak zakladalem glosniki okazalo sie ze na zewnatrz zaklejona jest tylko ta najwieksza dziura gruba gabka i pare drobiazgow tezmalymi skrawkami tejze gabki a od srodka sam nie wiem co to jest, nioe wiem czy to tak bylo fabrycznie czy cos tam w ogole przykleili, bo jest gladkie, ma kolor szary no i jak popukalem to nie bylo dzwieku golej blachy tylko amortyzowalo jakby byla to guma czy cos takiego... Na przyszlosc bede sam sie za to zabieral, nic strasznego nie jest a przynajmniej czlowiek wie ze ma zrobione porzadnie
przemas8501 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:59.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS