index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Zamknięty wątek
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 12-02-2008, 21:18   #1
animals66
 
Awatar animals66
 

Dołączył: 12.01.2008
Skąd: Maidstone UK
Auto: VB 1,8 16V 125 KM 2001r.
Posty: 203
Domyślnie kod kreskowy na tax-ie

serdecznie pozdrawiam wszystkich uzytkownikow i jednoczesnie mam bardzo istotne pytanie , otoz okazalo sie ze nie wszyscy uzytkownicy samochodow w uk maja kod kreskowy na tax-ie , w zwiazku z czym ciekawi mnie gdzie byly te tax-y kupowane i czy jeszcze ktos z was nie ma takiego kodu na swoim tax-ie? ja osobiscie kupowalem tax-y w 5 roznych hrabstwach i zawsze sprzedawali mi go z kodem kreskowym, chociaz nie dziwie sie ze niektorzy z mniej rozgarnietych uzytkownikow nie wiedza co to jest ten rzad cienszych i grubszych paleczek
animals66 jest nieaktywny  
Stare 12-02-2008, 21:20   #2
GAWLAK
 

Dołączył: 06.12.2004
Skąd: ''z grilla''
Auto: VW POLO, VC 2.0 T KOMBI
Posty: 31,193
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez animals66
niektorzy z mniej rozgarnietych uzytkownikow
prosilem o panowanie nad wypowiedziami
drugiego karniaka chcesz czy jak ??
GAWLAK jest nieaktywny  
Stare 12-02-2008, 21:28   #3
PISTOLPETE
 
Awatar PISTOLPETE
 

Dołączył: 16.01.2008
Skąd: GLASGOW-UK
Auto: VC 2.2 direct Elite
Posty: 316
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez animals66
zwiazku z czym ciekawi mnie gdzie byly te tax-y kupowane
A w domu se podrukowali,na drukarkach Lexmark.Bo widzisz my wszystcy jestesmy troche mniej rozgarnieci...
...niz TY jak sadze.
PISTOLPETE jest nieaktywny  
Stare 13-02-2008, 07:00   #4
mkaminski100
 

Dołączył: 12.09.2006
Skąd: UK
Auto: 4 x Focus
Posty: 534
Domyślnie

Kolego Animals66 - chodzisz i szukasz wszędzie zaczepki, ale jakoś się nie udaje.
Kod kreskowy jest na krążku TAX, ale nie jest używany przez policję do odczytu. Zrozum to w końcu, oni używają kamer z odczytem tablic rejestracyjnych i kontrolą w bazie.
Nikt kogo kontrolowała policja nie miał sprawdzanego krążka lub tym bardziej kody kreskowego.
Pewnie i tak nie zrozumiesz i zaczniesz kolejnego posta, ale może dla kogoś to coś wyjaśni.



"Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i to robi" A. Einstein
mkaminski100 jest nieaktywny  
Stare 13-02-2008, 18:41   #5
mareksad
 
Awatar mareksad
 

Dołączył: 13.10.2006
Skąd: gdansk/corby
Auto: insignia 1.8 SRI
Posty: 141
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez animals66 Zobacz posta
... w zwiazku z czym ciekawi mnie gdzie byly te tax-y kupowane i czy jeszcze ktos z was nie ma takiego kodu na swoim tax-ie? ja osobiscie kupowalem tax-y w 5 roznych hrabstwach i zawsze sprzedawali mi go z kodem kreskowym, chociaz nie dziwie sie ze niektorzy z mniej rozgarnietych uzytkownikow nie wiedza co to jest ten rzad cienszych i grubszych paleczek
....ja kupuje czesto na takiej stronie www.e-bay.co.uk , Ci bardziej rozgarnieci pewnie slyszeli o tej stronie ale tam nie maja kodu w postaci grubych i cienkich kresek. kupilem tez raz w Lidl'u, ale tamten ewidentnie miał kod bo pani przy kasie użyła podzczas sprzedazy pistoletu wysyłającego cienki pasek swiatła kierujac go na owe kreski.Sanowny Panie Animals 66, proponuje zrobic to co ja a nie jezdzic po pieciu hrabstwach. Pozdrawiam i szacuken!!!
mareksad jest nieaktywny  
Stare 13-02-2008, 18:51   #6
GAWLAK
 

Dołączył: 06.12.2004
Skąd: ''z grilla''
Auto: VW POLO, VC 2.0 T KOMBI
Posty: 31,193
Domyślnie

wyjasnione to zamykamy
GAWLAK jest nieaktywny  
Zamknięty wątek

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:00.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS