index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-09-2009, 11:33   #611
vitacola
 

Dołączył: 26.11.2008
Auto: Vectra B 20 16v
Posty: 53
Domyślnie

Witam! Mieszkam niedaleko Dundalku w Carrickmacross, Panowie macie może jakiegoś dobrego mechanika który może pomoc mojej viki? Bylem juz u kilku mechaników w okolicy i nie wiedza co jej jest.
vitacola jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 18-09-2009, 21:01   #612
Depti87
 
Awatar Depti87
 

Dołączył: 02.04.2008
Skąd: ENNIS Irlandia/Olsztyn
Auto: Viki C / GSX-R 1000
Posty: 562
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez vitacola Zobacz posta
Witam! Mieszkam niedaleko Dundalku w Carrickmacross
Witamy


Cytat:
Zamieszczone przez vitacola Zobacz posta
Panowie macie może jakiegoś dobrego mechanika który może pomoc mojej viki? Bylem juz u kilku mechaników w okolicy i nie wiedza co jej jest.
to najpierw powiedz co sie dzieje moze pomozemy
Depti87 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 18-09-2009, 21:14   #613
patryk22
 
Awatar patryk22
 

Dołączył: 11.01.2009
Skąd: Athlone Ireland, Zach-Pom Barlinek
Auto: MB E220 CDI 04'
Posty: 1,421
Domyślnie

no właśnie napisz

p.s ciekawe od czego ta nazwa miejscowości "Carrickmacross"
patryk22 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 20-09-2009, 00:01   #614
vitacola
 

Dołączył: 26.11.2008
Auto: Vectra B 20 16v
Posty: 53
Domyślnie

Nie mam pojęcia od czego ta nazwa he he. mam taki problem- do 3 tysięcy obrotów mam jedna wielka szarpanina, powyżej już jest w miarę dobrze,choć tez potrafi szarpać.Bylem na kompie ale nie dali rady sie połączyć z autem,peszek.Blendy na kompie to czujnik temperatury i silniczek krokowy,takie sczytali mi przez mostkowanie pinów. Inny mechanik mówił mi ze to objawy wyprzedzonego paska rozrządu,ze źle został wymieniony.Wyczyściłem krokowca,przepustnice,EGR, świece wyglądają na ok,zostają kabe wysokiego napięcia,to wymienię w czwartek. A mam już naprawdę dość tych mechaników!
vitacola jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 20-09-2009, 11:09   #615
patryk22
 
Awatar patryk22
 

Dołączył: 11.01.2009
Skąd: Athlone Ireland, Zach-Pom Barlinek
Auto: MB E220 CDI 04'
Posty: 1,421
Domyślnie

nie masz jakiegoś polskiego mechanika w okolicy...??? gdzie robiłeś ten rozrząd? jak tu w irl to wróć tam i powiedz żeby ci jeszcze raz ustawili bo coś nie halo

kiedyś czyściłem przepustnice rozebrałem wszystko zrobiłem co trzeba i złożyłem z powrotem odpalam silnik i tak samo coś szrpało dusił sie, strzelał i prychał co się okazało zapomniałem jednego wężyka podłączyć przy przepustnicy posprawdzaj dobrze wszystko
patryk22 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 22-09-2009, 00:20   #616
luki244
 
Awatar luki244
 

Dołączył: 19.12.2008
Skąd: Portarlington-Irl
Auto: Viki-Z22SC:) supercharged
Posty: 482
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez vitacola Zobacz posta
Nie mam pojęcia od czego ta nazwa he he. mam taki problem- do 3 tysięcy obrotów mam jedna wielka szarpanina, powyżej już jest w miarę dobrze,choć tez potrafi szarpać.Bylem na kompie ale nie dali rady sie połączyć z autem,peszek.Blendy na kompie to czujnik temperatury i silniczek krokowy,takie sczytali mi przez mostkowanie pinów. Inny mechanik mówił mi ze to objawy wyprzedzonego paska rozrządu,ze źle został wymieniony.Wyczyściłem krokowca,przepustnice,EGR, świece wyglądają na ok,zostają kabe wysokiego napięcia,to wymienię w czwartek. A mam już naprawdę dość tych mechaników!
hej, ja mam dobrego mechanika, polaka,znam go bardzo dobrze ale ja mieszkam kawal od Ciebie chlopaku jutro go zapytam co on na ten temat mysli pozdro



Z22SC - GM Performance Division...






luki244 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 22-09-2009, 12:13   #617
vitacola
 

Dołączył: 26.11.2008
Auto: Vectra B 20 16v
Posty: 53
Domyślnie

Nie znam żadnego polskiego mechanika dobrego,rozrząd robiłem u Irlandczyka. Bylem u niego,ale on twierdzi ze to nie rozrząd.jutro będę miał kable wysokiego napięcia,świece,sondę lambda zobaczymy może to coś z tego a jak nie pomoże to kupie przeplywke. Ale jeżeli to nic z tego to będę beczał!! napisze czy coś sie zmieniło po wymianach.
Pozdrawiam
vitacola jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 22-09-2009, 22:26   #618
Gibbon
 
Awatar Gibbon
 

Dołączył: 06.04.2009
Skąd: Cork/Katowice
Auto: było-VB '00 x16xel CD :(
Posty: 42
Domyślnie

ja też przerabiałem problem z szarpaniem u mnie winowajcą była listwa z cewkami tzw DIS, jeśli masz możliwość wsadzić jakąś inną cewkę na próbę to polecam!
Gibbon jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 22-09-2009, 23:42   #619
luki244
 
Awatar luki244
 

Dołączył: 19.12.2008
Skąd: Portarlington-Irl
Auto: Viki-Z22SC:) supercharged
Posty: 482
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Gibbon Zobacz posta
ja też przerabiałem problem z szarpaniem u mnie winowajcą była listwa z cewkami tzw DIS, jeśli masz możliwość wsadzić jakąś inną cewkę na próbę to polecam!
siema Gibbon



Z22SC - GM Performance Division...






luki244 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 23-09-2009, 09:46   #620
Depti87
 
Awatar Depti87
 

Dołączył: 02.04.2008
Skąd: ENNIS Irlandia/Olsztyn
Auto: Viki C / GSX-R 1000
Posty: 562
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Gibbon Zobacz posta
ja też przerabiałem problem z szarpaniem u mnie winowajcą była listwa z cewkami tzw DIS, jeśli masz możliwość wsadzić jakąś inną cewkę na próbę to polecam!
ja tez to przerabialem i tez to mialem do wymiany,ale z tego co mi sie zdaje to on ma kable
Depti87 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:59.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS