index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stare 07-03-2011, 09:43   #1
M!S!EK
 
Awatar M!S!EK
 

Dołączył: 02.05.2007
Skąd: High Wycombe
Auto: VB X20XEV 2000r 'raketa'
Posty: 49
Domyślnie Welcome back ;)

Witam ponownie na forum
Prawie 2 lata temu rozstałem sie z moja Vectra 2.0 CDX 2000, przetestowałem od wtedy BMW 740, Merca S500 (2001r), bmw 730i, Audi A8 3.7 quattro, a ostatnio Audi S4 Avant...

W sobote zakupiłem znowu Vectre, tym razem C, 2.2DTi w automacie, wersja elite, która chyba pomieszka w moim garażu jakiś czas...
Autko miło sie prowadzi, wersja Elite ma wszystko czego potrzeba do wygodnej jazdy, jest przestronna w srodku, łatwo sie prowadzi i jajmilsze zaskoczenie to spalanie... W poprzednich autach rzadko schodziło ponizej 12l/100km (ok 70% jazdy po autostradach), a tu jak zalałem 20 litrów i wjechałem na autostradke (spokojnie, przepisowo 70mph) komputer pokazał mi zasieg ponad 300 mil...

Autko z 2004 roku, w ładnym stanie, bede tylko musiał zrobic porzadek z automatem (troche szarpie i jak sam wskoczy na 5 bieg to sie zawiesza i ma tylko 2 i 5. jak dojde tiptronic'em do piatki to wtedy sam redukuje ładnie jak ma niskie obroty...) oraz moze cos przy zawieszeniu bo troche stuka, chociaz kuzyn w swojej VC niedawno całe zawieszenie w polsce zmienił i tez sie tłucze.. moze to tak juz ma byc..

Generalnie z autka bardzo zadowolony







X20XEV



Congratulations! - Your Chosen Number Plate Is Available for ONLY £410
M!S!EK jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
 

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:59.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS