index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 26-01-2012, 11:49   #1
Pitas
 
Awatar Pitas
 

Dołączył: 10.09.2006
Skąd: Bournemouth UK
Auto: Vauxhall Insignia Elite
Posty: 2,779
Domyślnie Cudzym samochodem w UK

Czy ktos mi moze powiedziec , czy takie cos wchodzi wogole w gre . Czy wystarczy mic pisemna zgode z Pzmotu i mozna smigac czy jak .

Glownie chodzi o to , ze chce zabrac auto z PL , ktore jest zarejstrowane na marthe .
Pitas jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-01-2012, 16:16   #2
hefi
 
Awatar hefi
 

Dołączył: 29.10.2007
Skąd: nmr
Auto: vectra
Posty: 263
Domyślnie

bedziesz sie tlumaczyl dlaczego Twojego nazwiska nie ma na oc ani w dowodzie


chyba, ze..... pigs juz sie zorientowali w polskich przepisach i nie robia problemu



Hamulec jest dla tchorzy
hefi jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-01-2012, 16:33   #3
Kowal
 
Awatar Kowal
 

Dołączył: 14.12.2007
Skąd: Manchester UK/Lubelskie PL
Auto: y20dth/z22se/z32se
Posty: 753
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Pitas Zobacz posta
Czy ktos mi moze powiedziec , czy takie cos wchodzi wogole w gre . Czy wystarczy mic pisemna zgode z Pzmotu i mozna smigac czy jak .

Glownie chodzi o to , ze chce zabrac auto z PL , ktore jest zarejstrowane na marthe .
jak nie bedziesz wyszczegolniony w papierach to beda problemy,raczej nie wytlumaczysz im co i jak
Kowal jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-01-2012, 19:21   #4
Dzidek Gb
 

Dołączył: 26.12.2005
Skąd: -
Auto: -
Posty: 4,045
Domyślnie

Pitas po co kombinujesz jak koń pod górkę ... kup auto tu a nie będziesz się woził z Polskimi blachami
Chcesz to przyjedz mam VC z 2003 za 595 funtów - do roboty jedna strona zawieszenia z przodu.
Dzidek Gb jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-01-2012, 21:28   #5
Bury
Dżust in Bimber
 
Awatar Bury
 

Dołączył: 16.12.2003
Skąd: Zamość
Auto: Fiat Panda
Posty: 4,301
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Dzidek Gb Zobacz posta
Pitas po co kombinujesz jak koń pod górkę ...
sie głupio pytasz Dzidek,dobrze wiesz po co



Droga od kierowcy do szofera jest bardzo długa.



Bury jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 26-01-2012, 21:36   #6
Dzidek Gb
 

Dołączył: 26.12.2005
Skąd: -
Auto: -
Posty: 4,045
Domyślnie

...e tam
To było w modzie w 2004 - 2007
Dzidek Gb jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 27-01-2012, 06:35   #7
hefi
 
Awatar hefi
 

Dołączył: 29.10.2007
Skąd: nmr
Auto: vectra
Posty: 263
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Dzidek Gb Zobacz posta
Pitas po co kombinujesz jak koń pod górkę ... kup auto tu a nie będziesz się woził z Polskimi blachami
Chcesz to przyjedz mam VC z 2003 za 595 funtów - do roboty jedna strona zawieszenia z przodu.
z jakim motorem??
moge podjechac obejrzec?



Hamulec jest dla tchorzy
hefi jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 27-01-2012, 17:40   #8
Westhub
Mariano Italiano
 

Dołączył: 14.12.2003
Skąd: SAN
Auto: infinitas G1M G4Z G6M
Posty: 5,990
Domyślnie

jako rezydentowi uk (powyzej 160 dni podatkowych przebywania w obrebie danego panstwa w roku podatkowym), nie wolno tobie jezdzic na codzien zadnym autem nie zarejestrowanym w uk. Tymczasowo z pozwoleniem tak, ale to rzadko pozwalaja na to i zalezy od humoru urzednikow ile to tymczasowo trwa (np w IRL 24 godziny, DE i AT 3mce, CH 3-7dni ). Temat przerabialem juz w 2006 roku. JEsli bedziesz jezdzil na codzien autem marty, jak cie customs zatrzymaja, zabiora auto na parking policyjny, dostaniesz 700funtow kary plus 20 za kazda dobe na parkingu oraz nakaz natychmiastowego wyprowadzenia auta z kraju. Kolega tak mial, i niestety bolesnie sie przekonal. Zreszta we wszystkich krajach UE tak jest, CH to samo. Oficjalnie jak kabrioletem tu wjade i mnie Zolle zczyszcza, 1500chf frunie...
...acha, w razie wypadku, autem LHD masz wspolwine w kazdym wypadku i sprawa w sadzie, jak moj kumpel Ashley, jadacy autem PL swojej dziewczyny.



:puchar: [B]KU:VU6[/B] [img]http://www.e90-forum.de/wcf/images/smilies/bmw-smiley.gif[/img] [B]BMVU[/B] :puchar: i500 VU TEAM [B]JOGI BABU[/B] infinitas CEA [COLOR="Magenta"][B]RóżOWA LANDRYNKA TEAM[/B][/COLOR]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/46/frpte50v4yjt7.gif[/IMG][/URL]
Westhub jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 28-01-2012, 09:05   #9
Krzysieq
 
Awatar Krzysieq
 

Dołączył: 03.03.2007
Skąd: Kraków
Auto: tatuśkobus
Posty: 2,354
Domyślnie

Teoria teorią, a praktyka praktyką A że we Francji wszystkie jest " n'importe quoi", to ja już 4.5 roku jeżdżę tu autem na polskich blachach, a jak mnie pytają czemu, to mówię, że na wakacjach jestem



"Jeżeli ludzie potrafią czynić dobro tylko dlatego, że boją się kary albo oczekują nagrody, to naprawdę żałosna z nas banda."
A. Einstein
---
Były: VB X18XE, VC GTS Z19DTH
Jest: Tatuśkobus
Krzysieq jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 28-01-2012, 09:17   #10
Westhub
Mariano Italiano
 

Dołączył: 14.12.2003
Skąd: SAN
Auto: infinitas G1M G4Z G6M
Posty: 5,990
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Krzysieq Zobacz posta
a jak mnie pytają czemu, to mówię, że na wakacjach jestem
czyli ich klamiesz. jak cie sprawdza, to nie bedzie wesolo...z drugiej strony, widocznie nie sprawdzaja tego...



:puchar: [B]KU:VU6[/B] [img]http://www.e90-forum.de/wcf/images/smilies/bmw-smiley.gif[/img] [B]BMVU[/B] :puchar: i500 VU TEAM [B]JOGI BABU[/B] infinitas CEA [COLOR="Magenta"][B]RóżOWA LANDRYNKA TEAM[/B][/COLOR]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/46/frpte50v4yjt7.gif[/IMG][/URL]
Westhub jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:21.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS