index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 20-03-2008, 06:32   #21
animals66
 
Awatar animals66
 

Dołączył: 12.01.2008
Skąd: Maidstone UK
Auto: VB 1,8 16V 125 KM 2001r.
Posty: 203
Domyślnie

to typowe zachowanie anglikow za granica , w krakowie robia jeszcze lepsze numery , chca sie chlopaki wyszumiec , to nie znaczy ze wszyscy sa tacy , ci akurat to niewyksztalcona klasa robotnicza , tutaj nie ma nawet szkol zawodowych , wiec po szkole ida do firm do przyuczenia do zawodu , jak w polsce przed wojna , po weekendach czytasz w lokalnych gazetach ile osob sie zabilo wracajac autem po pijanemu do domu , a anglicy opinie o polakach czerpia rowniez w ten sam sposob , wiec to dziala w obie strony
animals66 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 20-03-2008, 10:00   #22
GumA
 
Awatar GumA
 

Dołączył: 05.01.2008
Skąd: Piła/Letterkenny
Auto: Vectra A 1.8 92' + LPG
Posty: 61
Domyślnie

No wlasnie nie wszyscy - problem zaczyna sie z wiekiem 17-26 - czasem ma sie wrazenie (bez obrazy) ze oni dostaja na tej wyspie malpiego rozumu...
I nie wszyscy tacy sa, przyjedzie klient ktory pogada, jezdzi z glowa, jak sie mu powie ze ma jechac spokojnie itp itd... a wpusc tylko jakies laski, to jak japonskie KAMIKAZE... nie wchodzic na tor bo mozesz nogi stracic.
Dodam iz u nas taki sprzet wyciaga 60km/h(nie mamy tak naprawde podane i sprawdzone jaka predkosc max wyciagana jest) nasze karty maja 9KM.
nie trudno domyslec sie ze Pijany + gokart = problem.
A juz dawno powiedzialem szefowi ze swojego zdrowia nie bede ryzykowal za zadne pieniadze.
Ale jak piszesz - nie kazdy taki jest i dziala to w dwie strony.
A co do 120km/h przez takie waskie drogi.. nie trafiles kiedys auta jakiegos ??
Ja Ci powiem szczerze ze noga z gazu mi zeszla, jak tylko deszczyk to praktycznie kulam sie autem ale wiem ze mam wieksze szanse dojechac do celu mimo iz mialem nowe opony - auto poszlo w poslizg i spadlo na dach
a W TV co chwila slyszysz ze jakis mlody gosc zginal.
z 3msc temu w lokalnym radiu podawali ze 14latek honda civic z dublina jechal po autostradzie 140mph...



Vectra A 1.8 92' + LPG (Letnie Palenie GumY )
Vectra B 1.6 16v 98'

http://www.guma.letterkennykarts.com/opel_driver.gif
http://www.guma.letterkennykarts.com...ctradriver.png
GumA jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 20-03-2008, 10:25   #23
animals66
 
Awatar animals66
 

Dołączył: 12.01.2008
Skąd: Maidstone UK
Auto: VB 1,8 16V 125 KM 2001r.
Posty: 203
Domyślnie

mi sie wydaje ze kazdy , kto zaczyna jezdzic duzym autem w ruchu lewostronnym , w ciasnocie , zaliczyl cos na poczatku swojej kariery , po prostu nie wiesz gdzie konczy sie samochod z lewej strony i nie wyczuwasz tego , owszem , zarysowalem jakies auto swoim blotnikiem na ulicy w cashel , ale to bylo wielkim podwyzszanym i przedluzonym vanem , natomiast malymi autami zero problemow , tylko troche zeszlo zanim wyczulem gdzie konczy sie samochod
animals66 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 20-03-2008, 18:15   #24
GumA
 
Awatar GumA
 

Dołączył: 05.01.2008
Skąd: Piła/Letterkenny
Auto: Vectra A 1.8 92' + LPG
Posty: 61
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez animals66 Zobacz posta
Cashel
Mowa tutaj o miejscowosci zlokalizowanej w okolicy Donegalu ??
jezeli tak to tam znalazlem takie male pseudo zlomowisko - staly tam 2 Vectry A(1.7TD + 1.6PB) + Astra(94) i 2 rovery Takie male darmowe zlomowisko
Jedyny problem jaki polegal to - brak narzedzi w moim aucie...
Ale rzeczy jak wlaczniki to sobie wyjalem - przydaly sie przy zmianie podswietlenia
Niby wlacznik ,ale pare euro w kieszeni
A Viki od razu ladniej wyglada



Vectra A 1.8 92' + LPG (Letnie Palenie GumY )
Vectra B 1.6 16v 98'

http://www.guma.letterkennykarts.com/opel_driver.gif
http://www.guma.letterkennykarts.com...ctradriver.png
GumA jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 20-03-2008, 18:36   #25
animals66
 
Awatar animals66
 

Dołączył: 12.01.2008
Skąd: Maidstone UK
Auto: VB 1,8 16V 125 KM 2001r.
Posty: 203
Domyślnie

irlandzka specjalnosc , nie wiem o co w tym kraju biega ze zlomowaniam , ale widzialem prywatne domy na podworkach ktorych pietrzyly sie zlomowiska , auta w polach i krzakach , audi 80 zarosniete krzakami na widok ktorego szlag by trafil polskiego handlarza , bo wtedy taki wozek w kraju ze 20 kola najmniej , albo VW polo , nie jakis stare badziewie , wtedy w nowej budzie , na oko auto do jazdy ,pokryte juz zielona plesnia , no nie wiem co tam jest grane , nie interesowalem sie
animals66 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 20-03-2008, 20:24   #26
GAWLAK
 

Dołączył: 06.12.2004
Skąd: ''z grilla''
Auto: VW POLO, VC 2.0 T KOMBI
Posty: 31,193
Domyślnie

panowie na GG prosze
GAWLAK jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 20-03-2008, 22:03   #27
GumA
 
Awatar GumA
 

Dołączył: 05.01.2008
Skąd: Piła/Letterkenny
Auto: Vectra A 1.8 92' + LPG
Posty: 61
Domyślnie

Irlandzki szrot ktory znalazlem podciaz wycieczki z rodzicami
(przykladowy szrot o ktorym mowisz - nic nowego dla nich, ale nie dla nas )



Dobra Gawlak juz nie spamujemy



Vectra A 1.8 92' + LPG (Letnie Palenie GumY )
Vectra B 1.6 16v 98'

http://www.guma.letterkennykarts.com/opel_driver.gif
http://www.guma.letterkennykarts.com...ctradriver.png
GumA jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 22-04-2008, 23:24   #28
HaAd
 

Dołączył: 18.04.2008
Skąd: Borówiec
Auto: VB 2.0 16v lift szklarnia
Posty: 49
Domyślnie

Witam GumA a patrzyłeś w Buy & Sell ja kupiłem z tej gazety moja vyderke 2.0 16V
Pozdrawiam
HaAd jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 23-04-2008, 00:35   #29
GumA
 
Awatar GumA
 

Dołączył: 05.01.2008
Skąd: Piła/Letterkenny
Auto: Vectra A 1.8 92' + LPG
Posty: 61
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez HaAd Zobacz posta
Witam GumA a patrzyłeś w Buy & Sell ja kupiłem z tej gazety moja vyderke 2.0 16V
Pozdrawiam
Hej!
Przegladam na bierzaco Ebay , Auto trade, carzone.ie i gazete lokalna "The dealer" ale ciezko cos za rozsadna kase tam znalezc, Buy & Sell nie, ale zerkne, zobaczymy co maja wiesz, zdaje sobie sprawe ze za 2000e nie znajdziesz dobrego auta, ktore Cie zadowoli tak naprawde - wiadomo ze cena tez gra role, a kupic od mlodego kierowcy, to sam wiesz ze trafisz na cos wytrzepanego (w wiekszosci). Pracuje na torze kartingowym i widze jak mlodziki szanuja auta - mielac na zimnym silniku :/ ta co teraz mam - 16 16v z 98 dalem 1550e, bralem z galway'a, ale miala przedni zderzak trafiony, geometrie do ustawienia, komplet opon nowych musialem kupic itp itd, a wizualnie nie jest zla... lecz jak masz tylne drzwi i tam jest ten "rygiel" w budzie ktory zamyka drzwi, to gdy pojechalem na NCT okazalo sie ze musze go pospawac gdyz to miejsce bylo wrecz "wyrwane".

Tu masz jedno foto z wygladu wlasnie tej czesci.
Ale juz mam zrobione, no i przewody hamulcowe byly do wymiany, to tez mam zrobione, zrobil mi to mechanik - polak - na codzien pracujacy w warsztacie mercedesa, rowniez gosc ktory ma i lubi Vectre Wiec musze przyznac ze mi to super zrobil, dokladnie,starannie. W warsztatach u mnie krzyczeli od 140e do 200e za same przewody - wymiane.
Dodam iz auto ma ok 110.000 mil...


Powiedz mi czy masz Opla czy Vauxhalla ? bo generalnie roznica polega na tym w Irl (jak zauwazylem), ze Ople maja slabe wyposazenie, kupowane raczej byly ubozsze wersje i w wiekszosci 1.6 16v, ciezko mi tutaj znalezc cos typu 1.8 czy 2.0 , a jak znalazlem cos ciekawego to AUTOMAT... czego niestety nie jestem zwolennikiem,ale to kwestia gustu...
pozdrawiam!

PS. podeslij mi foty Twojej Viki, jezeli to nie jest zadna jakas tajemnica to ile dales ?

pgumulka@poczta.onet.pl



Vectra A 1.8 92' + LPG (Letnie Palenie GumY )
Vectra B 1.6 16v 98'

http://www.guma.letterkennykarts.com/opel_driver.gif
http://www.guma.letterkennykarts.com...ctradriver.png
GumA jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 25-04-2008, 00:41   #30
HaAd
 

Dołączył: 18.04.2008
Skąd: Borówiec
Auto: VB 2.0 16v lift szklarnia
Posty: 49
Domyślnie

Witam Więc z moją było tak że kupiłem ją 2 lata temu uważaj za 1750 euro wiec miała 7lat do 100 mil była serwisowana a jak upiłem jak miała125mil a głupi irol dopisał ze robił serwis wiedziałem co będzie do roboty kapa zaworowa czujnik pozimu oleju bo z tego leciało (opony tez musialem kupi to norma chyba zabieraja do nastepnego auta
... Po5tys mil uszczelka pod glowica poszla....
Drogi interes w Irlandii z planowaniem i wymiana rozrzadu ok900 euro ale od tamtego czasu jest pieknie.. olej filtry wszysko na bierząco wymieniane koncowki amory, wiec wsio pieknie chodzi...Tak myśle ze się oplacało. Bo jak patrze to w dobrym stanie od3000 nawet do 4000 trzeba zaplacic
Mam wersje cd a w papieracha napisane nawet cdx
Elektryczne szyby lusterka, 2 poduchy TC ABS podgrzewane lusterka, tylne tarcze hamulcowe, halogeny więc nie jest żle.
W buy & sell idzie naprawdę nieźle wyrwać bo mój brat kopił 1.8 16 V ten 125km 00 fakt ze dał ok4000 ale stan naprawdę bdb zarysowanie na masce...
heh nie mowie co ja mam od kamieni tych farmerow
Mam Opla Pewnie że wyślę ale zrobie normalnym aparatem a nie z tel
Pozdrawiam serdecznie
HaAd jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:45.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS