index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 18-03-2008, 19:56   #11
GAWLAK
 

Dołączył: 06.12.2004
Skąd: ''z grilla''
Auto: VW POLO, VC 2.0 T KOMBI
Posty: 31,193
Domyślnie

wystarczy ze wpisze w opcjach szukanie w calym UK i bedzie mial porownanie cen
nie mozna sie ograniczac do 100 mil dookola swojego pipidowka
GAWLAK jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 18-03-2008, 20:08   #12
animals66
 
Awatar animals66
 

Dołączył: 12.01.2008
Skąd: Maidstone UK
Auto: VB 1,8 16V 125 KM 2001r.
Posty: 203
Domyślnie

hehe pipidowka , M20 do dover i folkestone non stop zakorkowane , cena pokoju w przydroznym , brudnym i smierdzacym b&b nie schodzi ponizej 50 funtow , zeby postawic auto na ulicy pod domem musisz kupic parking holder bo inaczej smutny pan przyklei ci cos na szybie ,60 funtow platne , jak zaplacisz do 14 dni 30 , w miescie zreszta to samo , po prostu pieklo dla zmotoryzowanych , jak przyjezdzasz z takiego cywilizowanego hrabstwa jakim jest cambridgeshire przezywasz szok kulturowy nawet pod sainsbury musisz zaplacic 1,5 funta , jaja sobie tu chyba robia?
animals66 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 18-03-2008, 20:16   #13
GAWLAK
 

Dołączył: 06.12.2004
Skąd: ''z grilla''
Auto: VW POLO, VC 2.0 T KOMBI
Posty: 31,193
Domyślnie

eeeee to u mnie jest raj
GAWLAK jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 18-03-2008, 20:30   #14
Bury
Dżust in Bimber
 
Awatar Bury
 

Dołączył: 16.12.2003
Skąd: Zamość
Auto: Fiat Panda
Posty: 4,301
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez animals66 Zobacz posta
hehe pipidowka , M20 do dover i folkestone non stop zakorkowane , cena pokoju w przydroznym , brudnym i smierdzacym b&b nie schodzi ponizej 50 funtow , zeby postawic auto na ulicy pod domem musisz kupic parking holder bo inaczej smutny pan przyklei ci cos na szybie ,60 funtow platne , jak zaplacisz do 14 dni 30 , w miescie zreszta to samo , po prostu pieklo dla zmotoryzowanych , jak przyjezdzasz z takiego cywilizowanego hrabstwa jakim jest cambridgeshire przezywasz szok kulturowy nawet pod sainsbury musisz zaplacic 1,5 funta , jaja sobie tu chyba robia?
żalisz się czy sie chwalisz??



Droga od kierowcy do szofera jest bardzo długa.



Bury jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 18-03-2008, 21:56   #15
GumA
 
Awatar GumA
 

Dołączył: 05.01.2008
Skąd: Piła/Letterkenny
Auto: Vectra A 1.8 92' + LPG
Posty: 61
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez animals66 Zobacz posta
pozdrawiam, i uwazaj na tych tragicznych irlandzkich bocznych drogach
Wiec to co wszystko piszesz to ABSOLUTNA RACJA...co do aut, co do cen, oboej w takim wypadku wiemy jak wygladaja tutaj ich auta - zaniedbane itp itd... co do cen, wiem ze nie bedzie lekko, ale Brytyjczycy to bardziej zamozne spoleczenstwo, wiec latwiej tam kupic w lepszym wyposazeniu itp itd...czy bardziej zadbane ?? nie wiem, zalezy od uzytkownika itd..
A co do tragicznych irlandzkich bocznych drog :
27Lipca 2007 postawilem na dach Renault Megane, na bocznej drodze, totalnym zadu*iu..
http://www.letterkennykarts.com/wypadek/ <- zdjecia tutaj.
Wiec przestrzegam wszystkich - nie jest przyjemnie otwierac oczy widzac "kołek" - fragment plotu jakiego farmera - daje do myslenia...
Noga z gazu na bocznych droga i pelna koncentracja..



Vectra A 1.8 92' + LPG (Letnie Palenie GumY )
Vectra B 1.6 16v 98'

http://www.guma.letterkennykarts.com/opel_driver.gif
http://www.guma.letterkennykarts.com...ctradriver.png
GumA jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 18-03-2008, 22:02   #16
GumA
 
Awatar GumA
 

Dołączył: 05.01.2008
Skąd: Piła/Letterkenny
Auto: Vectra A 1.8 92' + LPG
Posty: 61
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez GAWLAK Zobacz posta
wiem
umiem czytac



mowisz
na autotrader sobie wpisz w opcjach
white i zobacz jaka zadkosc

Gawlak zwracam Ci honor - moje niedopatrzenie Przyznaje sie.
Co do bialasa - niestety napatrzylem sie na biale zaniedbane,przezarte rdza VA i jakos mi ten kolor nie pasuje, ale przyznam ze Twoj bialasek jest ladny, zarzucilbym napewno okiem na ulicy jakbys jechal..



Vectra A 1.8 92' + LPG (Letnie Palenie GumY )
Vectra B 1.6 16v 98'

http://www.guma.letterkennykarts.com/opel_driver.gif
http://www.guma.letterkennykarts.com...ctradriver.png
GumA jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 18-03-2008, 23:31   #17
animals66
 
Awatar animals66
 

Dołączył: 12.01.2008
Skąd: Maidstone UK
Auto: VB 1,8 16V 125 KM 2001r.
Posty: 203
Domyślnie

garda nadal robi lapanki rano w miastach i kontroluje taxy ? a auta jezdza pokryte zielonym nalotem plesni ? niezli jajcarze z tych irlandczykow , na najmniejszej ulicy 5 pubow i 3 punkty z zakladami wyscigow konnych , psich i jakie tylko sa , a goscie smigaja w styczniu w podkoszulkach i rzna twardzieli hehe , dzikusy , wspomnienia..........
animals66 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 19-03-2008, 11:41   #18
GumA
 
Awatar GumA
 

Dołączył: 05.01.2008
Skąd: Piła/Letterkenny
Auto: Vectra A 1.8 92' + LPG
Posty: 61
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez animals66 Zobacz posta
garda nadal robi lapanki rano w miastach i kontroluje taxy ? a auta jezdza pokryte zielonym nalotem plesni ? niezli jajcarze z tych irlandczykow , na najmniejszej ulicy 5 pubow i 3 punkty z zakladami wyscigow konnych , psich i jakie tylko sa , a goscie smigaja w styczniu w podkoszulkach i rzna twardzieli hehe , dzikusy , wspomnienia..........
Widze ze wspomnienia masz niezle i ciekawe
Dokladnie tak jak piszesz - ja to jeszcze przezywam 2x mocniej bo mieszkam na MAIN STREET - pubow od zajechania...tych punktow zakladowych tak samo...ubezpieczalnie 3-4... Auta ... nie sztuka znalezc 08 obite lub przerysowane...
Mama ostatnio szla do LIDL'a na zakupy widziala jak gosc PASSATEM (00) przejechal po murku drzwiami i wogole nie zatrzymal sie sprawdzic co sobie uszkodzil - caly bok... takie to fleje.. ja pracuje na torze kartingowym - mam 3 szefow a ich auta to : BMW X5 (z anglii 07) BMW 5 (07 - taka fleja ze przy kontroli GARDY w SLIGO - 100km od letterkenny - okazalo sie ze jezdzi bez oc,bo ktos sie pomylil o jedna cyfre w ubezpieczalni) a trzeci ma Toyote Hilux VIGO 3.0D .. Jeden w BMW ma pole golfowe w bagazniku... ale tacy juz sa - pojedzie na myjke przed sprzedaza zostawi 15-30e auto bedzie wygladac zadbanie.
GARDA - ciekawy temat - kontrole sa na main street co pt-sob. a w tyg rozkladaja sie na rondach i trzepia taxy i ubezpieczenia..
A te krotkie rekawki to mnie zalamuja - potrafia gokartem jezdzic w krotkim rekawku na najwiekszym deszczu...
I co powiesz ?? Gdzie lepiej UK CZY IRL ? Masz wspomnienia i doswiadczenia



Vectra A 1.8 92' + LPG (Letnie Palenie GumY )
Vectra B 1.6 16v 98'

http://www.guma.letterkennykarts.com/opel_driver.gif
http://www.guma.letterkennykarts.com...ctradriver.png
GumA jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 19-03-2008, 17:18   #19
animals66
 
Awatar animals66
 

Dołączył: 12.01.2008
Skąd: Maidstone UK
Auto: VB 1,8 16V 125 KM 2001r.
Posty: 203
Domyślnie

stary , tu jest wieksza cywilizacja i wyzsza kultura , drogi swietne , a w irlandii 1 kawalek platnej autostrady , tutaj placisz tylko jak przejezdzasz przez most wiszacy nad ujsciem tamizy na pld od londynu a z powrotem tunelem 1 funta , mozna powiedziec ze autostrady za free bo tu i tu placisz tax , pogoda bez porownania - w irlandii mozna sobie zyly otworzyc od jesieni do poznej wiosny, ciagle leje i wieje , tylko irlandczycy lepiej mowia po angielsku , powaznie , jak sie tu chcesz dogadac ze szkotem to masakra , trzeba sie przyzwyczaic , ja osobiscie wole uk , a jak sobie przypomne jazde vanem waska droga 120/h bo ci sie spieszy do pracy , po lewej stronie kamienny mur , po prawej po prawej kamienny mur i spotykasz tira na zakrecie , to dziekuje , wszystkie vany w firmie byly pogiete ,
animals66 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 19-03-2008, 21:37   #20
GumA
 
Awatar GumA
 

Dołączył: 05.01.2008
Skąd: Piła/Letterkenny
Auto: Vectra A 1.8 92' + LPG
Posty: 61
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez animals66 Zobacz posta
stary , tu jest wieksza cywilizacja i wyzsza kultura
Szanuje To zdanie,ale niestety u mnie na torze sie to nie spelnia z angolami i ludzmi z polnocnej irlandii - maja do nas 36km... bo jak wjada na tor i zaczna popijaku jezdzic a pozniej sie awanturowac i rzucac do calej obslugi i szefostwa to musi garda przyjechac i zalatwiac ta sprawe -nie raz tak bylo ze dewastowali sprzet - gokarty, kaski ,stroje itp itd.. blad jest jeden : taki ze szef to akceptuje ze klient jest pijany i wpusza na tor w takim stanie i w tej swiadomosci,a wie z doswiadczenia ze pijany to problem - wazne by zostawil te 15e/13funtow...
i odziwo nie ma problemu z typowymi irlandczykami (widac po autach jak przyjezdzaja - rejestracje irlandzkie a angielskie - sam wiesz).
A z tymi drogami - no masakra... dzis sie dowiedzialem ze tam gdzie ja dachowalem, wpadlo nastepne auto tydzien temu, w ten weekend co byl nastepne...gosc powinien tam zrobic zlomowisko i skupowac te auta
No i ten asfalt do dupy, jak troche popada to zaraz wszyscy po rowach leza..
Dziwne bo w Pl troche sie najezdzilem autem (z reszta roznymi)w roznych pogodach,ale na deszczu nigdy nie mialem poslizgu..dodam, iz 3msc po moim dachowaniu na prostej drodze wpadlismy w poslizg kumpla 2.2DTi ZENDERA (PL VIKI)... naszczescie wlecielismy tylko/az do rowu -auto tak nie ucierpialo - od tamtego czasu nie jezdze ta felerna droga...

A jak zarobki i szacunek do polakow ??
Bo u nas to nie powiem ale czasem jest troche malo kulturalnie, moze dlatego ze pracuje w takiej a nie innej branzy jaka jest rozrywka...
Nie chwalac sie mam minimum - czyli te 8.65e/h - ani mowy o podwyzce czy jakims bonusie.
pozdrawiam



Vectra A 1.8 92' + LPG (Letnie Palenie GumY )
Vectra B 1.6 16v 98'

http://www.guma.letterkennykarts.com/opel_driver.gif
http://www.guma.letterkennykarts.com...ctradriver.png
GumA jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:49.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS