index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 03-09-2007, 08:03   #21
mario56
 
Awatar mario56
 

Dołączył: 11.12.2006
Skąd: Corby
Auto: Vectra C SRI 2.2DTI
Posty: 39
Domyślnie

Czesc panowie ja wyruszam w czwartek do polandu bedzie sie dzialo Smigal ktos ostatnio na Poznan/ Lodz bo teraz tam pomykam i niewiem jakiej drogi sie mam w polsce spodziewac. Czy bardzo tragedia ??? dzieki
mario56 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 03-09-2007, 18:17   #22
Bury
Dżust in Bimber
 
Awatar Bury
 

Dołączył: 16.12.2003
Skąd: Zamość
Auto: Fiat Panda
Posty: 4,301
Domyślnie

Ja jechałem na wiosnę.Wpadasz na świecko,120km i jesteś na A2 więc nie najgorzej,a potem już zależy którędy polecisz



Droga od kierowcy do szofera jest bardzo długa.



Bury jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 06-09-2007, 15:00   #23
mkaminski100
 

Dołączył: 12.09.2006
Skąd: UK
Auto: 4 x Focus
Posty: 534
Domyślnie

Tylko raz lecialem i wole 100x jechac. Od domu do domu sam decyduje o wszystkim, czekam wywalony tylko na prom. Potem kiedy chce to robie postoj. Ludzie twierdza, ze samolotem jest taniej, wygodniej i szybciej. Ja sie nie do konca zgadzam. Najpierw trzeba miec transport na lotnisko, trzeba sie walic z torbami, czekac, odprawiac itp, potem lot i znow z lotniska ktos musi odebrac i zawiezc (nie za darmo). Przejazd w dwie strony to dla mnie ok 230 funtow, samolot roznie, ale najczesciej cena minimum taka sama (z zalozeniem wylotu w piatek i powrotu w niedziele).
Jesli chodzi o tunel to taka mala porada. Jesli bilety sa drogie to spradzcie bilety jednodniowe. To moze paradoks, ale taniej jest zarezerowwac 2 bilety. Pierwszy do Francji z powrotem w ciagu 24h i drugi z Francji z powrotem w 24h. Taki dzienny bilet kosztuje ok 29 funtow, wiec 2 to ok 60, a nie 90 czy 100 jak bilet z powrotem za kilka dni.
Bury: czy nie robia problemow jesli jadasz tam gdzie "cieazarowcy"? Wiem ze na niektorych promach kaza pokazywac bilety.
mkaminski100 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 06-09-2007, 16:14   #24
Harnas28
 

Dołączył: 12.03.2007
Skąd: Śniadówko Hamm
Auto: VB 2,0
Posty: 386
Domyślnie

Jechałem z Warszawy na Świecko tą ich wspaniałą autostradą-porażka za jednorazowy przejazd 33pln i to jeszcze połowa trasy w remoncie.Z małymi problemami śmignąłem Norfolkiem i jestem w UK. A tak z innej beczki tego co wymyślił oznakowanie drogowe w Belgii to bym chyba powiesił
Harnas28 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 08-09-2007, 10:02   #25
Bury
Dżust in Bimber
 
Awatar Bury
 

Dołączył: 16.12.2003
Skąd: Zamość
Auto: Fiat Panda
Posty: 4,301
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Harnaś28
A tak z innej beczki tego co wymyślił oznakowanie drogowe w Belgii to bym chyba powiesił
Pewnie mówisz o Antwerpii,ja tam nie widzę nic złego,trzeba tylko się pilnować i uważnie patrzeć na znaki,zjeżdżając patrzec po znakach i ustawiać się na odpowiedni pas.Myślę,że chodzi Ci właśnie o wjazd w ring




Cytat:
Zamieszczone przez mkaminski100
Bury: czy nie robia problemow jesli jadasz tam gdzie "cieazarowcy"? Wiem ze na niektorych promach kaza pokazywac bilety.
Na Norfolku jem i nie robią problemów.Samoobsługa,nakładasz płacisz,jakby co możesz grać głupa,że nie rozumiesz po angielsku Wiem,że kierowcy pokazują bilety,żeby im podstęplowali,nie wiem w jakim celu,pewnie po iluś przejazdach micha za darmo.Ja tam zawsze wcinam bo żarcie dobre i trzy razy taniej niż na dole,fajki kosztują 3 funty



Droga od kierowcy do szofera jest bardzo długa.



Bury jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 08-09-2007, 11:06   #26
Dzidek Gb
 

Dołączył: 26.12.2005
Skąd: -
Auto: -
Posty: 4,045
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Bury
żarcie dobre i trzy razy taniej
A ja stołuje się na dole i siedzę w przednim atrium ale chodzę spać na górę na masaże
Dzidek Gb jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 16-09-2007, 20:31   #27
polish
 
Awatar polish
 

Dołączył: 16.09.2007
Skąd: sheffield-uk
Auto: vectra Be 1.8 16v
Posty: 24
Domyślnie

rok temu wybrałem sie w podróz samochodem! i......było zaje...scie! droga do polski była dla mnie najgorszym przezyciem, pewnie z racji pierwszego wyjazdu wszystko nowe jak tu cos znalesc itd, mialem tez moja viki nie całe 2 miechy i nie byla do konca sprawna( przy 70 mil/h kierownica wibrowala jak szalona, wybite gałki kier., brak przednich amorow, wlasciwie to byl glówny powód wyjazdu by auto naprawic!)
za to droga zpowrotem do Uk bajka autko 100% sprawne zatrzymywalismy sie, zwiedzalismy itd, naprawde super sprawa!
teraz wrócilismy(ja i moja zona) do samolotów ale mam ich juz dosc, ostatni lot mamy w grudniu a potem to juz tylko autkiem!pozdrawiam!
polish jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 18-09-2007, 18:25   #28
S-BOOL
 

Dołączył: 28.12.2005
Skąd: SOPOT
Auto: T4 2.5 TDI
Posty: 217
Domyślnie

No panowie w sobote ruszam Vectrą na Polske żeby zobaczyć wszystkie mordki na zlocie
Trzymajcie za mnie kciuki bo to moja pierwszantaka długa podróż a i na autko nie jestem pewien
Ale jeśli dojade do Polski bez żadnych problemów to po powrocie kupuje w Polsce Vectre b a toyotka idzie w odstawkę
S-BOOL jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 05-10-2007, 16:27   #29
Bury
Dżust in Bimber
 
Awatar Bury
 

Dołączył: 16.12.2003
Skąd: Zamość
Auto: Fiat Panda
Posty: 4,301
Domyślnie

Dzisiaj zakupiony został prom norfolk na wyjazd świąteczny.
W obie strony,dla dwóch osób za 45 złotych angielskich



Droga od kierowcy do szofera jest bardzo długa.



Bury jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 05-10-2007, 20:30   #30
Dzidek Gb
 

Dołączył: 26.12.2005
Skąd: -
Auto: -
Posty: 4,045
Domyślnie

Ja też dzisiaj bukowałem prom Norfolk na Święta tyle że w innym terminie i na dwie osoby wyszło 70 funtów.
Dzidek Gb jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:50.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS