index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 05-06-2011, 17:38   #41
frupel
 
Awatar frupel
 

Dołączył: 30.07.2007
Skąd: Poznań
Auto: Peugeot 406 HDi
Posty: 1,036
Domyślnie

Westhub- to ile ma pytań zależy czy jakis urzędas przypisał go do "specjalnej" grupy, większość wypełnia kilka podstawowych pytań. Po drugie już dawno byś to wypełnił a tak piszesz na forum, że nie chce Ci się wypełnić.
Zresztą każdy zrobi to z własnym sumieniem (tzn czy wypisze i jak wypisze)
frupel jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 06-06-2011, 07:24   #42
OVB
 

Dołączył: 23.06.2008
Skąd: Zabrze
Auto: brak
Posty: 2,275
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Westhub Zobacz posta
2 sprawa co mnie irytuje, to szczegolowe pytania dotyczace zatrudnienia, dochodow itd... i przede wszystkim to mnie rozjuszylo...OŁ JE
a dlaczego?
przecież lubisz chwalić się swoim dobytkiem i dochodami/podatkami co chwila na forum?

ja tam się spisałem
i nawet nie tylko się
pytań było sporo, kolega z naprzeciwka miał kilka
ale pomarudzić tez sobie lubię
OVB jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 06-06-2011, 09:13   #43
Krzysieq
 
Awatar Krzysieq
 

Dołączył: 03.03.2007
Skąd: Kraków
Auto: tatuśkobus
Posty: 2,354
Domyślnie

A jak ja jestem zameldowany w Polsce w mieszkaniu rodziców, to też się muszę spisać, czy to na nich ciąży ten przyjemny obowiązek? SMSa dostałem od "GUS" (nawet numeru nie podali) - ciekawe skąd mają mój numer telefonu... Wielki brat patrzy?



"Jeżeli ludzie potrafią czynić dobro tylko dlatego, że boją się kary albo oczekują nagrody, to naprawdę żałosna z nas banda."
A. Einstein
---
Były: VB X18XE, VC GTS Z19DTH
Jest: Tatuśkobus
Krzysieq jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 06-06-2011, 10:35   #44
kuki
 

Dołączył: 23.02.2006
Skąd: WML
Auto: Audi S6 2.7 BITURBO
Posty: 5,970
Domyślnie

moja rodzinke jakies 2tyg temu nawiedzil mily Pan i tez poinformowal ze zostalismy wylosowaniu do tego pelnego spisu...
z pol godz siedzial i wypytywal o metrzaz, czy czuje sie polakiem czym dojezdzam do pracy i czy jako pasazer czy kierowca itd... troche tego bylo alenie przesadzajmy...

raz na 10 lat to chyba mozna znalezc ta chwile zeby chociaz potem wiedziec ile np jest osob o moim nazwisku w kraju albo czy powoli naszemu narodowi grozi wyginiecie



[SIZE=2]bylo[/SIZE]
Bertone 3.2 V6
Audi S6 4.2
[SIZE=2]Calibra 3.2 V6 [B]RW[/B][B]D[/B][/SIZE] :D - funowoz
[URL]http://forum.vectra-unlimited.pl/showthread.php?t=104481[/URL]
[SIZE=2]Omega 3.0 V6[/SIZE] - dupowoz
[url]http://forum.vectra-unlimited.pl/showthread.php?t=110677[/url]
[SIZE=2]Astra 1.6 8V - zimowóz ;)[/SIZE]
[SIZE=2]VB [/SIZE][SIZE=2][SIZE=2]2.5 -> 3.2 -> 2.0 16V [/SIZE]X20XEV[/SIZE]
[URL]http://forum.vectra-unlimited.pl/showthread.php?t=82613[/URL]
[SIZE=2]VA 3.0 V6, X30XE[/SIZE]
[URL]http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Vectra/61055[/URL]
[SIZE=2]VA 2.0 16V,[/SIZE] [SIZE=2]X20XEV[/SIZE]
[URL]http://www.polskajazda.pl/Samochody/Opel/Vectra/32965[/URL]
[SIZE=2]VA 1.6 8V, C16NZ[/SIZE]
kuki jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 06-06-2011, 14:47   #45
Malygreg
 
Awatar Malygreg
 

Dołączył: 18.08.2006
Skąd: Brzostek/Rzeszów/Warszawa
Auto: była VB x18xe1 Sport
Posty: 3,485
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Krzysieq Zobacz posta
A jak ja jestem zameldowany w Polsce w mieszkaniu rodziców, to też się muszę spisać, czy to na nich ciąży ten przyjemny obowiązek? SMSa dostałem od "GUS" (nawet numeru nie podali) - ciekawe skąd mają mój numer telefonu... Wielki brat patrzy?
Przed spisem GUS pobrał info o Polakach z takich instytucji jak skarbówka, ZUS, UP etc.. Tez dostałem smsa z terminem do 16 czerwca...
Malygreg jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 06-06-2011, 20:16   #46
shaftt
 
Awatar shaftt
 

Dołączył: 16.10.2008
Skąd: Mkt.Weighton/LBN
Auto: Saab 9-3 Vector Sport
Posty: 131
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Malygreg Zobacz posta
Przed spisem GUS pobrał info o Polakach z takich instytucji jak skarbówka, ZUS, UP etc.. Tez dostałem smsa z terminem do 16 czerwca...
no.. czyli spiszmy się,a potem będziemy wiedzieć jak bogate jest społeczeństwo to i podatki dowalimy odpowiednie albo przepisy zmienimy tak jak nam pasuje

spis to chyba też i do tego służy... ((



Saab 9-3 VECTOR 1.9 TiD z czipsem
shaftt jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 07-06-2011, 13:03   #47
Bajor
mgr szuwarek
 
Awatar Bajor
 

Dołączył: 28.08.2005
Skąd: Szczecin/Świnoujście
Auto: Srebrne
Posty: 8,001
Domyślnie

ja sie nie spisuje przez internet, chca niech przyjda do mnie.Nie moga mi narzucic bym dokolnal tego on-line bo internet w Polsce nie jest darmowy i dostepny dla 100% ludnosci. Kara jest tylko, jesli przyjdzie taki rachmistrz, a ty go nie wpuscisz do domu. Poza tym pare dni temu slyszalem ze zostalo juz tylko pol miliona ludzi do spisania, czyli z tego wynika, ze nie musza wszyscy sie poddawac temu spisowi. Jak dla mnie prosta sprawa, nie chcesz z wlasnej woli sie spisywac, to sie nie spisuj, poczekaj az przyjda do Ciebie, jak nie przyjda to git, spisu nie ma
A do pytan to ja mam wielkie zastrzezenie, a dokladnie do jednego. O imie i nazwisko. To powinno byc anonimowe, bo na prawde niektore pytania sa strasznie nienamiejscu i nie ma prawa odmowy ich odpowiedzi.



Habeta V6 CDX Bajor Irmscher Edition z lekko dłubniętym silnikiem
Bajor jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 07-06-2011, 13:04   #48
mar_jas
SB spamer TEAM- HE HE HELLMANS
 

Dołączył: 20.07.2007
Skąd: .
Auto: .
Posty: 2,924
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Bajor Zobacz posta
ja sie nie spisuje przez internet, chca niech przyjda do mnie.Nie moga mi narzucic bym dokolnal tego on-line bo internet w Polsce nie jest darmowy i dostepny dla 100% ludnosci. Kara jest tylko, jesli przyjdzie taki rachmistrz, a ty go nie wpuscisz do domu. Poza tym pare dni temu slyszalem ze zostalo juz tylko pol miliona ludzi do spisania, czyli z tego wynika, ze nie musza wszyscy sie poddawac temu spisowi. Jak dla mnie prosta sprawa, nie chcesz z wlasnej woli sie spisywac, to sie nie spisuj, poczekaj az przyjda do Ciebie, jak nie przyjda to git, spisu nie ma
A do pytan to ja mam wielkie zastrzezenie, a dokladnie do jednego. O imie i nazwisko. To powinno byc anonimowe, bo na prawde niektore pytania sa strasznie nienamiejscu i nie ma prawa odmowy ich odpowiedzi.
Do mnie babka zadzwonila, kilka minut rozmowy, trochę pytań i z głowy
mar_jas jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 07-06-2011, 15:26   #49
syska
czarna owca SB oraz piekarnia Piekary
 
Awatar syska
 

Dołączył: 20.11.2010
Skąd: Loża Szyderców/Piekary Śląskie
Auto: VB 1.8 16V CD
Posty: 1,197
Domyślnie

West widać trafiłeś wersję rozszerzoną, która i ja miałam. Też się naklęłam na czym świat stoi, ale online to nie było aż takie tragiczne, poza tym w części głupich pytan jest opcja: nie chcę udzielać odpowiedzi na to pytanie (wypełniałam za siebie i 3 osoby). Jakoś dało radę.



"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem
syska jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 17-06-2011, 21:51   #50
Oski
 
Awatar Oski
 

Dołączył: 27.11.2007
Skąd: Poznań
Auto: A3 8P
Posty: 2,227
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Westhub Zobacz posta
czy my obcy tez musimy to gowno wypelniac...bo mnie sie sie ani nie chce ani nie mam czasu na te bzdury...Kaska wypelniala online przed chwila i sorry ale wala w ch z tymi pytaniami...brakuje tylko o dlugosc szwanca...
Wescik, moze odgrzewam kotleta, ale mysle podobnie jak Ty. Meldunek mam w PL ale danych do GUSu nie podalem. Mieszkam w UK, tu jest moje centrum zyciowe wiec olalem to i tyle. Co najwyzej dostane ENA za niedopelnienie obowiazku
Oski jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU



Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:36.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS