index.php index.php

Wróć   Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU

Vectra Unlimited EU Forum europejskie :)

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
Stare 07-03-2011, 19:40   #21
nemec
 
Awatar nemec
 

Dołączył: 06.03.2011
Skąd: Middlesbrough
Auto: VC 2.0 DTI
Posty: 50
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez krabi_one Zobacz posta
no i się udało, wiele banków mnie odrzuciło z powodu braku zdolności kredytowej oraz 2 lat w UK, jednak znalazł się broker First Response, który udzielił mi kredytu, nie jest to opłacalny kredyt bo 18 miesięczny (nie mogłem krócej) i z 3300 funciaków wychodzi 4700 - przy szybszej spłacie automatycznie się zmniejsza i to mam nadzieję zrobić, więc przy spłacie w ok 5 miesięcy powinien zamknąć się w kosztach ok 400-500 funtów, co uważam za ok. .

więc autko kupione, kredyt swaoją drogę bo gotówki wpakowanej dużo więcej
a Moja VC poszła za 1000 funtów. (szkoda - dużo w nią włożyłem i serca i pracy i pieniędzy)

.
First Response dobra firma ale APR zabija 39,9%. Pod koniec okresu kedytowego, mozna zadzwonic i dostac Renew, znaczy sie splacaja pozostalosc i dostajemy kredyt na nowe + min. 10% znizki.
Oferuja rowniez wszelkiego rodzaju ubezpieczenia kredytu lacznie z breakdown insurance do bodajze 300f na rok.
Jest to dobra alternatywa dla osob ktore potrzebuja auta a zostaly odrzucone przez np. bank. Tak bylo w moim przypadku. Po roku pobytu w UK potrzebowalem samochod a jeden z bankow bodajze HSBC stwierdzil ze nie udzieli mi kredytu gdyz Polska jest krajem trzeciego swiata.
nemec jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 28-03-2011, 21:21   #22
krabi_one
 
Awatar krabi_one
 

Dołączył: 18.09.2009
Skąd: UK
Auto: Insignia Elite CDTI 160
Posty: 77
Domyślnie

Mogę potwierdzić, First Response są ok.
spłaciłem ich ok 2 tyg temu i spokojnie mogę polecić.

Odnośnie tematu , Np. gdy kupowałem auto LLoyds nie mógł mi dać kredytu Na auto ani gotówkowego, teraz jestem w uk 2.5 roku (minęło tylko 6 miesięcy od spotkania w LLoydsie) teraz mogę mi dać 10500 gotówkowego, ale jak to powiedział przedstawiciel, że cały czas to się u nich zmienia.

w każdym razie auto na sprzedaż jakby ktoś chciał za bardzo brakuje nam spalania vectry , mimo iż ta piątka nie jest bardzo paliwożerna ale średnio 9 literków to nie jednak 5 . a cena paliwa rośnie jak cholera.
krabi_one jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 19-09-2011, 12:31   #23
taba
 

Dołączył: 25.12.2009
Skąd: Bawaria
Auto: Z20NET
Posty: 9
Domyślnie

Witam, jako że moja Viki zaczyna fiksowac chciałbym ja wymienić na mlodszą wzwiazku z czym mam kilka pytań do osób które już to przerabiały. Mieszkam i pracuje razem z żoną w Anglii od roku. Cały czas w tym samym miejscu (od 3 miesiecy na kotrakcie, wczesniej agencja) jednak Lloyds nie chce nam dac pozyczki mimo regularnych wplywow i zadnych zadluzen, ba nawet karty kredytowej nie chca dac. W zwiazku z czyw chcialby zapytac czy w First Response mam szanse na kredyt? moj angielski jest troche slaby dlatego licze na Was w udzieleniu kilku wskazowek. Dziekuje i pozdrawiam
taba jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 19-09-2011, 12:33   #24
Westhub
Mariano Italiano
 

Dołączył: 14.12.2003
Skąd: SAN
Auto: infinitas G1M G4Z G6M
Posty: 5,990
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez taba Zobacz posta
Witam, jako że moja Viki zaczyna fiksowac chciałbym ja wymienić na mlodszą wzwiazku z czym mam kilka pytań do osób które już to przerabiały. Mieszkam i pracuje razem z żoną w Anglii od roku. Cały czas w tym samym miejscu (od 3 miesiecy na kotrakcie, wczesniej agencja) jednak Lloyds nie chce nam dac pozyczki mimo regularnych wplywow i zadnych zadluzen, ba nawet karty kredytowej nie chca dac. W zwiazku z czyw chcialby zapytac czy w First Response mam szanse na kredyt? moj angielski jest troche slaby dlatego licze na Was w udzieleniu kilku wskazowek. Dziekuje i pozdrawiam
od 3 miesiecy na kontrakcie, zapomnij, nikt ci nie da(na ludzkich warunkach, ma sie rozumiec)...min 6 jak nie 12 obecnie...



:puchar: [B]KU:VU6[/B] [img]http://www.e90-forum.de/wcf/images/smilies/bmw-smiley.gif[/img] [B]BMVU[/B] :puchar: i500 VU TEAM [B]JOGI BABU[/B] infinitas CEA [COLOR="Magenta"][B]RóżOWA LANDRYNKA TEAM[/B][/COLOR]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/46/frpte50v4yjt7.gif[/IMG][/URL]
Westhub jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 19-09-2011, 13:05   #25
Oski
 
Awatar Oski
 

Dołączył: 27.11.2007
Skąd: Poznań
Auto: A3 8P
Posty: 2,227
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez taba Zobacz posta
Witam, jako że moja Viki zaczyna fiksowac chciałbym ja wymienić na mlodszą wzwiazku z czym mam kilka pytań do osób które już to przerabiały. Mieszkam i pracuje razem z żoną w Anglii od roku. Cały czas w tym samym miejscu (od 3 miesiecy na kotrakcie, wczesniej agencja) jednak Lloyds nie chce nam dac pozyczki mimo regularnych wplywow i zadnych zadluzen, ba nawet karty kredytowej nie chca dac. W zwiazku z czyw chcialby zapytac czy w First Response mam szanse na kredyt? moj angielski jest troche slaby dlatego licze na Was w udzieleniu kilku wskazowek. Dziekuje i pozdrawiam
Przy pozyczce w jakiejkolwiek postaci generalnie wymagana jest 3 letnia historia kredytowa. Banki czasem odstaja od tej reguly, proponujac swoim rzetelnym klientom (bez wczesniejszych potkniec typu odrzucony dd czy przekroczony overdraft) uslugi kredytowe ale nie licz na to wczesniej niz po pol roku od otwarcia konta. Pozyczek od instytucji pseudo-finansowych nie polecam, bo pomijajac kosmiczny apr sa to najczesciej brokerzy, ktorzy skubna swoja dzialke a i potrafia zepsuc ow credit file dziesiatkami zapytan w krotkim czasie, co drastycznie zmniejsza Ci credit score (o mega spamie pocztowym, mailowym, telefonicznym nie wspomne, bo Twoje dane wedruja gdzie sie da, nawet gdy zaznaczysz, iz nie chcesz ich udostepniac). Pamietaj, ze Twoim zadluzeniem sa rowniez oplaty za prad, gaz, komorke, regularnosc ich splaty i brak opoznien - to wszystko sklada sie na ocene kredytowa. Generalnie jakos od polowy 2008 roku banki (i nie tylko) zaostrzyly kryteria za co mozna podziekowac m.in. ludziom wyjezdzajacym z UK bez splaconych kart kredytowych, debetow, kontraktow za telefon etc.

Heh ale wywod palnalem
Oski jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 19-09-2011, 13:08   #26
Westhub
Mariano Italiano
 

Dołączył: 14.12.2003
Skąd: SAN
Auto: infinitas G1M G4Z G6M
Posty: 5,990
Domyślnie

Oski, calkowita racja...tak nawet juz bylo w 2007, jak kolega bral 4500eur kredytu na auto...takze na twoim miejscu taba bym zapomnial o jakimkolwiek kredytowaniu...



:puchar: [B]KU:VU6[/B] [img]http://www.e90-forum.de/wcf/images/smilies/bmw-smiley.gif[/img] [B]BMVU[/B] :puchar: i500 VU TEAM [B]JOGI BABU[/B] infinitas CEA [COLOR="Magenta"][B]RóżOWA LANDRYNKA TEAM[/B][/COLOR]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/46/frpte50v4yjt7.gif[/IMG][/URL]
Westhub jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 19-09-2011, 13:24   #27
Oski
 
Awatar Oski
 

Dołączył: 27.11.2007
Skąd: Poznań
Auto: A3 8P
Posty: 2,227
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez Westhub Zobacz posta
tak nawet juz bylo w 2007
Tak juz bylo w 98 czy 99 (i zapewne wczesniej, z tym, ze w owym roku ja pierwszy raz tu zawitalem) Z "drobnym" wyjatkiem: nawet swiezo przy przyjezdzie, bez credit file, przy ubieganiu sie o telefon na abo wystarczylo powiedziec, czyli naklamac, ze jest sie w UK pod takim a siakim adresem 3 lata i odpowiedz byla pozytywna. Zmienilo sie to po tym, jak imigranci (nie tylko z Pl) zaczeli masowo "wywalac w kosmos" sieci komorkowe. Teraz bez 3 lat trudno cokolwiek zdzialac, czyli w zasadzie tylko konto w banku, ewentualnie overdraft czy karta kredytowa z macierzystego banku a po 3 latach skladac aplikacje. Ale juz sie z tego OT robi wiec koncze

Ostatnio edytowane przez Oski ; 19-09-2011 o 13:53.
Oski jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 19-09-2011, 14:00   #28
taba
 

Dołączył: 25.12.2009
Skąd: Bawaria
Auto: Z20NET
Posty: 9
Domyślnie

A co z First Response o ktorym mowa wczesniej? A odnosnie banku to wiem co wplywa na credit score dlatego mnie dziwi ze nie chca mi dac karty kredytowej skoro mam u nich konto od roku, rachunki placone zawsze na czas i nigdy nie bylem na minusie. A co do okresu zatrudnienia to pracuje rok dla tej samej fabryki w pelnym wymiaze godzin tylko ze przez pierwsze 8 miesiecy za posrednictwem agencji na tych samych warunkach wiec nie rozumiem o co chodzi z tymi 3 miesiacami. Moze jesli to cos zmienia to zona pracuje od 6 miesiecy bezposrednio dla pracodawcy?
Kredytu na sile nie bede bral. W gre wchodzi tylko jakies ludzkie oprocentowanie a jesli sie nie da to bede remontowal viki tylko ze to moze byc kosztowne
taba jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 19-09-2011, 16:00   #29
Oski
 
Awatar Oski
 

Dołączył: 27.11.2007
Skąd: Poznań
Auto: A3 8P
Posty: 2,227
Domyślnie

Co do F.R. nie wypowiem sie, nie znam, nie wiem, nie korzystalem. A co do decyzji banku - nikt nie powie dlaczego odmawiaja
Oski jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Stare 19-09-2011, 18:34   #30
Westhub
Mariano Italiano
 

Dołączył: 14.12.2003
Skąd: SAN
Auto: infinitas G1M G4Z G6M
Posty: 5,990
Domyślnie

bo musisz miec umowe na stale od min 6 miesiecy. przez agencje miales inna umowe.
FR i inne tego typu instytucje...nie wiem, nie imam sie itd...
w sprawie zony moze byc ciezko, mimo ze minimum moze zachaczac...



:puchar: [B]KU:VU6[/B] [img]http://www.e90-forum.de/wcf/images/smilies/bmw-smiley.gif[/img] [B]BMVU[/B] :puchar: i500 VU TEAM [B]JOGI BABU[/B] infinitas CEA [COLOR="Magenta"][B]RóżOWA LANDRYNKA TEAM[/B][/COLOR]

[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img337.imageshack.us/img337/46/frpte50v4yjt7.gif[/IMG][/URL]
Westhub jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem
Odpowiedz

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry > Klub "VU" > Vectra Unlimited EU


Narzędzia wątku
Wygląd

Uprawnienia umieszczania postów
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Aktywny(e)
EmotikonyAktywny(e)
[IMG] kod jest Aktywny(e)
Kod HTML jest wyłączony

Forum Jump

Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:45.
Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry
Design by HTWoRKS