Zobacz pojedynczy post
Stare 28-12-2009, 10:52   #35
misiek_gd
 

Dołączył: 13.04.2007
Skąd: Gdansk / Cardiff
Auto: VB 2.0 DI
Posty: 102
Domyślnie

czasem dobrze jest sie zakrecic kolo warsztatow, dlaczego dlatego ze donas co jakis czas przyjezdzaja busy z firmowymi narzedziami jak i mniej firmowymi ja robie juz prawie 2 lata i mam malo narzedzi markowych a popsulem narazie jeden klucz 18 bo odkrecam zaciski w sprinterach i lt mlotkiem 2.5kg a plaskie klucze mam z argosa ten wiekszy komplet plasko oczkowe sa miekkie ale daja rade

nasadki na klucz udarowy pies wie co za no-name dalem 25 fuli jedyne slady zurzycia to podrapana farba i slady po mlotku [czasem trzeba przekonac srube]

klucz udarowy no tu juz byl wydatek na IR 200 fuli klucz ma 936nm [standardowe rozmiary klucza]

czesc narzedzi mam z lidla wbrew pozorom czesc sie czasem trafi kiczowatych ale mozna oddac a czesc sa naprawde dobre szczegolnie pneumatyczne katyje je od roku i czesc osob z ktorymi pracuje tez z nich kozysta

po za tym halford ma drogo!!! mam karte rabatowa i czasem sie uda kupic cos taniej np z halforda mam zestaw do swiec z grzechotka lamana najazdy pod 2 kola i jeszcze kilka dupereli no a snap-on ma kosmicznie drogo i grzechotki do d...y

wymieniac co gdzie jak i zkad mogl bym do jutra bo narzedzi mam sporo 3 poziomowa szawka zamala i 2 tyle w domu jak cos to pytac jak bede pamietal to odpisze



http://www.autka.biz - Moje malenstwa
misiek_gd jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem