Zobacz pojedynczy post
Stare 28-12-2009, 12:57   #25
Sambor
 
Awatar Sambor
 

Dołączył: 03.05.2009
Skąd: Szkocja
Auto: VC 2.2i Direct SXi reg.54
Posty: 251
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczone przez misiek_gd Zobacz posta
mi 24go zkonczyla sie polisa na audi stara 80tka 2.0 16v dohc 140 kucy 4X4 pakiet sport limited edition :P tylko 1400 sztuk na rynku i ja to juz zapomnialem ze legalnie pojezdze tym autem ubezpieczenie najnizsze jakie znalazlem to 89fuli na mc ale to nie wazne szukalismy tanszej ubezp dla mojej polowki i wszystkie oferty byly drozsze od 100 fuli za rok w gore niz ta co dal mi churchil z 2 letnia znizka po 1 roku a niedosc ze mam auto na prywatnym parkingu markowy alarm [cobra] to i tak oferta ubezpieczalni byla najlepsza

zato za volvo 1.9 tdi 90 kucy place 64 fule za 2 osoby teraz przenosze sie na vectre [volvo scrap] i za 2 osoby wyszlo mi 83 w wyszukiwarce zobacze co powie ubezpieczyciel ze chce tylko zmienic auto ubezpieczenie mam w quinn-direct niestety dublin i ciezko jest sie dogadac a ich strona gdzie mozna sie logowac na swoje konto to porazka ale sa jak narazie najtansi
Zadzwon na Direct Line, albo wejdz na ich strone.Nie wiem czemu ale jak sie dzwoni(tak jak moj kolega) to cena byla nizsza niz online.Czasami nie warto sprawdzac na stronach bo beda cie juz mieli w systemie i ciezko wowczas cokolwiek zmienic!Ubezpieczenie tez zalezy od wieku jak i rowniez od wieku samochodu.
Sambor jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem