Zobacz pojedynczy post
Stare 06-07-2010, 12:01   #17
Krzysieq
 
Awatar Krzysieq
 

Dołączył: 03.03.2007
Skąd: Kraków
Auto: tatuśkobus
Posty: 2,354
Domyślnie

A co Ciebie też wy...?

Ebay to w ogóle w gumy leci tak, że szkoda gadać. Najpierw jak zacząłem sprawę z nimi - chcąc po dobroci - to powiedzieli że jeśli w ciągu 10 dni sprzedawca tego nie załatwi, oni oddadzą kasę w drodze jednorazowej "grzeczności", jako że nie płaciłem paypalem (długa historia). No to ok, czekam gość nic. Po paru dniach odpisał jakiegoś bzdeta i poprosił jeszcze raz o adres do wysyłki, ja mu na to, że chcę kasę a felgi może sobie wsadzić, bo teraz już mnie nie ma w Polsce więc sobie ich nie założę i nie są mi potrzebne. No to on że ok, oddaje kasę - to było 8 czerwca, od tej pory ani kasy, ani felg.

A ebay co chwila prosi o 48 godzin bo wyjaśniają ze sprzedawcą. W którymś momencie zaproponowali, że oni mi oddadzą trochę mniej niż połowę kasy, a resztę już na policji muszę załatwiać. Ja im na to, że co to w ogóle jest za rozwiązanie sytuacji? Albo uznają, że jest wina sprzedającego, i w takiej sytuacji albo oddają mi kasę jak obiecali, albo nie, ale wtedy oczekuję bana dla sprzedawcy i wszelkiej pomocy dla policji w związku ze sprawą, albo nie jest to wina sprzedającego, a wtedy oczekuję uzasadnienia na jakiej podstawie stwierdzili bezzasadność mojego roszczenia. I jakoś się już do tego nie ustosunkowali, tylko ciągle przepraszają że muszę czekać. Posłałem im też dzisiaj rano to doniesienie o popełnieniu przestępstwa. Zobaczymy.

Krzysieq wyluzuj trochę z brzydkimi słowami ok
Rozumiem nerwy ale można inaczej słowa dobierać
Edytowałem
Kruczek



"Jeżeli ludzie potrafią czynić dobro tylko dlatego, że boją się kary albo oczekują nagrody, to naprawdę żałosna z nas banda."
A. Einstein
---
Były: VB X18XE, VC GTS Z19DTH
Jest: Tatuśkobus
Krzysieq jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem