Zobacz pojedynczy post
Stare 09-06-2010, 20:33   #12
Krzysieq
 
Awatar Krzysieq
 

Dołączył: 03.03.2007
Skąd: Kraków
Auto: tatuśkobus
Posty: 2,354
Domyślnie

Spokojnie, kasę zwraca mi ebay nie oni. Potem to już zmartwienie ebay'a żeby te pieniądze od nich odzyskać. Nie zamierzam się z nimi więcej pieścić - co email to nowa bzdura. Wolę emailami się kontaktować bo po telefonie nie zostaje ślad. A myślę, że po przeczytaniu korespondencji pracownik ebay'a lał po nogach ze śmiechu. Naprawdę tłumaczenia, jakie od nich dostaję, to szczyt żenady i dziecko w przedszkolu wymyśliłoby bardziej wiarygodne kłamstwa. Szkoda mi tylko tego, że staciłem miesiąc i dwie wizyty w Polsce, podczas których mogłem sobie już założyć nowe kółeczka. A tak to jeszcze przyjdzie na nie poczekać - oponki poleżą u rodziców na strychu jakiś czas, najdalej do Świąt, ale może wcześniej się uda coś wykombinować.

Już się ugadałem z Rimstock bezpośrednio tylko jeszcze próbuję swoje strachy rozwiać przy pomocy kolegi Adama

BTW. Może tym razem spocik po drodze? Będę przejeżdżał koło Ciebie albo w sobotę albo w niedzielę za tydzień. Jeszcze nie umiem precyzyjniej powiedzieć...



"Jeżeli ludzie potrafią czynić dobro tylko dlatego, że boją się kary albo oczekują nagrody, to naprawdę żałosna z nas banda."
A. Einstein
---
Były: VB X18XE, VC GTS Z19DTH
Jest: Tatuśkobus
Krzysieq jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem