Zobacz pojedynczy post
Stare 28-11-2007, 18:14   #24
PermBan
 
Awatar PermBan
 

Dołączył: 27.02.2006
Skąd: Telford (UK)
Auto: VauxhallVectra(HB) X18XE1
Posty: 49
Domyślnie

Przewlekanie kabli idzie mi maaaarnie. Po za tym ciagle padajacy desz. Ilez mozna tego piwska wypic > jak stale leje.

Aha.
Przy okazji zrywanaia tapicerki - zmieniam żarówki na diody - efekt jest PIORUNUJĄCY. Wystarczy żarówko-diody osadzić np. na wazelinie z Poundlandu, żeby temat zamknąć na dłuuuugie lata - POLECAM.
Częściowo wymieniłem też z tyłu (niestety nie jest to tani w UK zabieg)> Wydaje mi się, że migacze "chodzą" troszeczkę za szybko ( wymienione wszystkie 4) muszę kiedyś policzyć, ale mam wrażenie że jest coś na pograniczu tych przepisowych 120 błyśnięć /min.

29/11/2007
z przewodami jestem już z przodu
wydostając się przez gumową kratkę. Szkoda że nie miałem silikonu, ale skleiłem i owinąłem cieniutką mikrogumą.
A to-to, to jakieś nieporozumienie.Kabel grubości przedramienia, z gardełkiem w postaci aluminiowego bezpiecznika >>> będzie nowy w innym miejscu i lepszy.
Cyna i dwie warstwy koszulki termo załatwiły sprawę. Tu jest więcej miejsca i bezpieczniej.
NO COMENT
Tylne drzwi > "pestka", 4 wolne miejsca w kostce rozwierciłem, przelożylem kabel poskładałem i niema śladu.Drut w środku.

Ostatnio edytowane przez PermBan ; 29-11-2007 o 21:24.
PermBan jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem