Zobacz pojedynczy post
Stare 27-06-2007, 18:17   #8
Dzidek Gb
 

Dołączył: 26.12.2005
Skąd: -
Auto: -
Posty: 4,045
Domyślnie

522L to twój kod podatkowy, ja mam taki sam po siedmiu latach A to W1 to tylko tyle mogę Ci powiedzieć ze mając sam kod 522L urząd podatkowy pobiera podatek na bieżąco odpowiednio do dochodów nie robiąc sobie jakiś tam nadwyżek celem uwiarygodnienia petenta z którego ściąga podatek i który to podatek (nadwyżkę zwraca) Mając to W1/M1 jesteś osoba która płaci podatek od nie dawna często zmienia prace lub może być podejrzewana o prace w kilku miejscach na raz.Biorą wtedy podatek-stały obligatoryjnie większy niż powinien być w rzeczywistości celem uzbierania kwoty do rekompensaty swoich podatków.Jeżeli w/g Irlenad Revenue jesteś dla nich w porządku to powinni powoli zacząć zwracać Ci pieniądze przy wypłatach a jak nie to po skończeniu roku podatkowego musisz zgłosić sie do biura podatkowego celem rozliczenia sie z podatków.Ale ja nie widzę problemu żeby się dowiedzieć więcej na ten temat i na inne które Cię trapią tu masz numer do Polskiego biura w Southampton gdzie wszystkie porady,tłumaczenia,nauki są za darmo 02380233722 Pozdrawiam... Dzidek Gb
Dzidek Gb jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem