Zobacz pojedynczy post
Stare 13-08-2009, 20:00   #43
autobus21
 

Dołączył: 03.04.2008
Skąd: Devizes - UK
Auto: Mondeo GHIA 2.0 TDCi
Posty: 51
Domyślnie

Ja jakiś czas temu miałem taki przypadek w ubezpieczalini zamiast starej polisy ubezpieczeniowej to usuneli mi nową polise. I tak sobie jeździłem jakiś miesiąć bez ubezpieczenia aż pewnego dnia zatrzymuje mnie police i każe mi przejśc do radiowozu. Gościu mi mówi że jeżdze bez ubezpieczenia a ja ryba w szoku byłem i mówie to nie możliwe. Police dzwoni do ubezpieczalni aby się upewnić i to była prawda. W ubezpieczalni zieloni byli jak to się mogło stać a zamiast starej polisy to usuleli mi nową na auto kupione a stara polisa wygasła sama ponieważ nie wpływały żadne wpływy na nią. Policjant był naprawde uprzejmy i miły ale i tak wypisał mi mandat na 150 funtów a i samochód odcholowali na pobliski parking policyjny. Za dobe parkingową 20 funtów. Prawko mam polskie do tego się nie doczepił powiedział że punktów nie będe miał bo nie ma gdzie je wlepić jeszcze powiedział jeśli się nie zgadzam na przyjęcie mandatu to sprawa bedzie kierowana do sądu. Ok tego samego dnia załatwiłem nową polisę dzwoniąc do ubezpieczali a na drugi dzień poszłem na komęde zapłaciłem mandat oni mi wydali pokwitowanie i z tym poszłem na parking i tam wydali mi dopiero auto. Impreza mi wyszła 150 + 20 funtów. Tak że sprawa kierowana jest do sądu tylko wtedy jeśli nie przyjmujesz mandatu lub fotoradar cię złapał. Ale fajne mają wóżki w policji z przodu kamera oraz z tyłu full opcja ze skurą komputery i inne bajery podobało mi się w radiowozie hehe.



Wcześniej Vectra B 2.0 16V CDX 1998 / Wcześniej Vectra C 1.8 16V Design 2004 Caravan / Teraz Ford Mondeo MKIII 2.0 TDCi GHIA 2003
autobus21 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem