Zobacz pojedynczy post
Stare 11-11-2009, 17:43   #12
sys
 
Awatar sys
 

Dołączył: 22.05.2004
Skąd: Trzcianka/Piła/Wlkp.
Auto: Alhambra1.9TDi,T4, camper
Posty: 1,339
Domyślnie

właściwie to alternatywą jest w ogóle nie płacić zusu , zostać bezrobotnym bez prawa do zasiłku ale z prawem do ubezpieczenia zdrowotnego, walić roboty na czarno a zarobiony grosz pakować sobie na konto i liczyć że jakoś to za jakiś czas będzie
...z innej strony patrząc nie wyobrażam sobie że będę płacił ponad 870zł a za 30-35 lat ktoś wypłaci mi lub nie, emeryturę typu 650zł miesięcznie,mówi się już głośno iż 2 filar to mit, do lekarza będę chodził i stał w kolejkach a na wizytę specjalisty będę czekał 2 miesiące... mimo, że płacę na system tylko 330 to jest to jednak 330zł podarowane, bo przez ostatnie 3 lata oprócz szczepień (za które zapłaciłem dodatkowo ), wizyty (oczywiście prywatnej) u stomatologa nie robiem ze swym zdrowiem nic... oczywiście coś może mi się przytrafić jednak na tyle jestem świadomy że zdaję sobie sprawę iż bez dodatkowych środków finansowych mogę co najwyżej dowiedzieć się co mi jest...
... tak myślę, że Ci którzy pracują w UK i są za nich odprowadzane składki więdzą co tak naprawdę za to dostają...prawda? czy się mylę? ...
...po ilu latach pracy w UK uzyskuje się prawa do jakieś tam emerytury?...czytałem, że po 7 ?



...mój sposób na uniknięcie mandatu?...sposób bardzo praktykowany w III RP, natomiast bezwględnie zwalczny przez IV
Klubowicz VU#140
sys jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem