Zobacz pojedynczy post
Stare 14-11-2009, 02:25   #20
TommyHH
 
Awatar TommyHH
 

Dołączył: 07.11.2007
Skąd: Milton Keynes W.Brytania
Auto: Passat B5 3bg 52reg
Posty: 146
Domyślnie

Nommm... , tylko, że nikt nie wie jaki będzie ten kurs "pi razy drzwi". W Polsce będzie już Euro. Ja i tak juz na najblizszą przyszłość równam euro z funtem, a wejście Polski do strefy euro przewiduję na 2014 gdzies na oko i po kursie nie wyzszym niż 3,7. Biorę pod uwagę wszelkie wskaźniki inflacji i rzeczy nawet nieprzewidywalne, czyli np. 'cuda' i inne 'wianki' i stwierdzam, że w obu wypadkach to nędznie i cienko, ale wolałbym nie ryzykować startować życia staruszka z takim "szmalem" za te kilkanaście lat w Polsce. Ale to oddzielny temat - ja tego nawet w najczarniejszych i najprzyziemniejszych snach nie widzę. Ani tu ani tam. Po prostu jest kuso. Jestem stary łeb i nie wykluczam powrotu do ojczyzny na starość, ale to już teraz muszę myśleć, by się zabezpieczyć na ten czas i pokornie zacząć dopłacać już teraz, a kto wie czy warto, skoro te fundusze emerytalne to to samo co w Polsce. A kto wie ile będzie tąpnięć, załamań, kryzysów, sryzysów i innych recesji, które skutecznie potrafią wytłumaczyć,ze moje pieniądze poszły sie kochać... Chcę o tym myśleć, ale portfel nie chce ze mną rozmawiać. Eee... bo za czarno sie robi. Dobrze, że wojny nie ma...



To naprawdę dobry samochód!
TommyHH jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem