Wątek: niemcy
Zobacz pojedynczy post
Stare 06-11-2008, 20:52   #17
Mik3sz
Miki Rurka VU
 

Dołączył: 07.09.2004
Skąd: Witkowo/Poznań/Gniezno/Kalisz
Auto: Czerwony Autobus,
Posty: 4,936
Domyślnie

dobra nie bede Was straszyc - do Polski jak i do GB nie przyjdzie nic - ewentualnie moze byc niespodzianka przy kolejnej kontroli w Niemczech - ale nie takiej ogolnej, (jak za predkosc zatrzymaja czy cos tam innego) tylko przy trzepaniu na posterunku lub przez Zolli - wowczas wklepuja w kompa, do mnie przyszlo bo jechalem autem na niemieckich tablicach probnych wystawionych na mnie i tylko takie przypadki wysylaja poza granice, reszte (oprocz kierowcow zawodowych na ciezarowkach) olewaja, gdybys byl "recydywista" w tym zakresie - wowczas mozesz sie obawiac, ale za jeden mandat nic nie przychodzi, za duze koszty sciagalnosci.

Mam co najmniej kilka fotek w Niemczech autem na polskich blachach i do chaty nic nie przyszlo, a jak trzepali nas na posterunku to dostalem tylko wydruk 2 mandatow z postanowieniem zawieszenia sciagalnosci. W ciagu 2 lat musialbys dostac 5 mandatow, (popelnic 5 wykroczen) zeby wciagneli Cie na "krotka" liste.

A fotki sa tak nieczytelne ze .... masakra - i tak nie widac kto prowadzi - jutro postaram sie zeskanowac i wrzucic

Spokojnych snow



"Albo sie ma ruch w interesie albo "interes" w ruchu ... a najlepiej jedno z drugim"
Mik3sz jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem