Zobacz pojedynczy post
Stare 06-11-2009, 16:42   #22
mkaminski100
 

Dołączył: 12.09.2006
Skąd: UK
Auto: 4 x Focus
Posty: 534
Domyślnie

Kupilem ostatnio taki zestaw
http://cgi.ebay.co.uk/Taskmaster-24-...item3355371cdb
Uzywalem kilku i niestety wieksze lub mniejsze g... szczegolnie biorac pod uwage fakt, ze ogromna wiekszosc nasadek jest 12 katna. Fajne na wystawie, ale dalbym projektantowi odkrecic zapieczona srube bez zjechania lba. Uzywalem glownie Halfordsa, ale po uszkodzeniu kilku srub stwierdzilem ze czas na zmiane. Halfords i tak wytrzymal co swoje, ale komplet kosztowal mnie ok 60 Funtow.

Zestaw ktory polecam jest produktowany na potrzeby RapidFit czyli stacji naprawczych przy Fordzie, zeby miec dobrze klucze i nie wydawac milionow na Snap-On. Jest robiony przez tych samych ludzi ktorzy robia Snap-On choc oczywiscie z innych materialow i nie maja tak fajnej gwarancji.
Sa ta oczywiscie 6 katne klucze, jedne z bardzo niewielu
Cena smiesznie niska, ale dlatego, ze sprzedaje to wlanie serwis Forda, bo kupujac sporo maja duze upusty. 100% pozytywne komentarze moge potwierdzic sam, jest to jedna z niewielu firm ktora bardziej ceni zadowolenie klienta i dlugoterminowa wspolprace niz jednorazowe zyski.
No ale to dane od producenta, a ten moze sie chwalic. Kupilem i osobiscie jestem zachwycony! Klucze juz sprawdzily sie bojowo przy wymianie silnika. Grzechotka jest bardzo dokladna. Do tego same klucze sa bardzo wytrzymale, mimo ze dosc cienkie (dzieki temu dojscie nie musi byc juz spore)
Ja do zestawu mam dokupiona "Lole", dluzsza przejsciowke jezeli grzechotka nie jest w stanie przetlumaczyc.
Za ta cene jest to naprawde bardzo bogaty i bardzo porzadny zestaw kluczy, szczegolnie biorac pod uwage skrzynke. Za moja namowa zestaw kupilo juz kilku ludzi sa bardzo zadowoleni. Jezeli ktos bylby zainteresowany to moge zapytac sie o upust, bo handluje z nimi dosc czesto.



"Gdy wszyscy wiedzą, że coś jest niemożliwe, przychodzi ktoś, kto o tym nie wie, i to robi" A. Einstein
mkaminski100 jest nieaktywny   Odpowiedz z cytatem