Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry (http://forum.vectra-unlimited.pl/index.php)
-   Vectra Unlimited EU (http://forum.vectra-unlimited.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Nasze wyjazdy do Polski (ZDJĘCIA , PORADY ,SUGESTIE) (http://forum.vectra-unlimited.pl/showthread.php?t=29840)

Dzidek Gb 18-05-2007 18:39

Nasze wyjazdy do Polski (ZDJĘCIA , PORADY ,SUGESTIE)
 
Ja właśnie szykuje się do wyjazdu na zlot planowo ruszam do Dover o godzinie 7pm.Fura juz załadowana po brzegi jeszcze tylko dyfuzor w postaci rowera na tylna klapę i jazda 1072 mile przez europę:) Nie będę się spieszył bo czasu mam mnóstwo lakiernik umówiony dopiero na poniedziałek a do przyszłego czwartku na pewno zdążę.Zdjęcia z podróży wstawię jak będę u siebie w Polsce.>>>DO USŁYSZENIA JUŻ Z POLSKI<<<:papa::papa::papa:

Malygreg 18-05-2007 18:49

Dzidek - mam prośbe - moglbys porobić fotki z Dover jak wyglada ta cala przeprawa promem?? Mam ją w planach, ale cholewa pierwszy raz mog cos sknocić. Porób jakies fotki jak wyglada tam dojazd, wjazd na prom, pobyt na promi i takie tam... Byłbym wdzieczny... Ponoć pierwszy raz jest najtrudniejszy ;)

Daras 18-05-2007 18:51

szerokości :) spokojnie jedz coby mandatów nie nałapać i viki nie męczyć, a najwazniejsze zebyś szczesliwie zajechał ;)

Maro 18-05-2007 19:25

Tylko za granicami Anglii nie jedź lewą stroną !!! :D

Bury 18-05-2007 19:32

szerokości przyczepności:)

Cytat:

Zamieszczone przez Malygreg
Dzidek - mam prośbe - moglbys porobić fotki z Dover jak wyglada ta cala przeprawa promem?? Mam ją w planach, ale cholewa pierwszy raz mog cos sknocić. Porób jakies fotki jak wyglada tam dojazd, wjazd na prom, pobyt na promi i takie tam... Byłbym wdzieczny... Ponoć pierwszy raz jest najtrudniejszy

są takie wielkie znaki
auta osobowe,osobowe z przyczepką,autobusy i ciężarowe
nie da się nic sknocić,chyba,że jesteś w tym kierunku wyjątkowo uzdolniony

Malygreg 18-05-2007 20:29

Bury no wlase ja jestem z tych, ktorzy mają pietra jesli robią coś pierwszy raz ;) (bez podtekstów prosze!!) Jak wjechalismy autobusem na Eurotunel to sie troche przeraziłem, choć tam oczywiscie sa te znaki itd... no nic, jak to mówią, jesli nie sprobojesz to sie nie dowiesz..

Piteron 19-05-2007 12:21

szerokości kolego
i sprawdż czy wszystko wziołeś;)

Bury 19-05-2007 15:52

daj głos jak będzie w domu w PL
napisz jak tam podróż

zybi 19-05-2007 20:53

szerokiej drogi, po drodze nudno jak chole.a,nie zasnij;)
Ps. Malygreg w dover nie mozna sie pomylic,a jak jestes bardzo zdolny w tym kierunku to podazaj za innymi:cool:

Dzidek Gb 19-05-2007 21:25

Juz jestem w miescie od 17 ale teraz mam dostep do internetu.Jutro wstawie zdjęcia i opisze co i jak.A terza wypile dwie Warki Pstrąg i do spania.:sen:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:16.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry