Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry (http://forum.vectra-unlimited.pl/index.php)
-   Vectra Unlimited EU (http://forum.vectra-unlimited.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Ubezpieczyciele w UK (http://forum.vectra-unlimited.pl/showthread.php?t=68348)

kamil18_05 21-11-2009 21:34

wszystko fajnie, ale u mnie to nie zadziałało i z alianza (710e) przerzuciłem się na axe (530) za fulla

TommyHH 22-11-2009 12:36

Cytat:

Zamieszczone przez GAWLAK (Post 868988)
najlepiej zrobic porownanie na necie
;) :cool:

Można, ale to lipa. Mnie kończy się ubezpieczenie za miesiąc i też zawsze jak co roku szukam ewentualnej tańszej alternatywy. Właśnie przed chwilą zrobiłem sobie porównania na confused.com. Trzeba tam wypełnić mnóstwo informacji i wg. tych danych strona wyszukuje. W pytaniu o typ prawa jazdy wpisałem Full EEC. Churchilla w ogóle nie pokazało, a ja w nim jestem ubezpieczony i na ich stronie pytają tylko o Full bądź Provisional bez podziału na EEC, UK i international. Nie mówiąc już o tym, że najtańsze jakie mi znalazło to za 460 funtów a najdroższe z M&S za....ponad 1200 funtów:eek:

Bury 22-11-2009 16:55

Cytat:

Zamieszczone przez TommyHH (Post 869142)
Nie mówiąc już o tym, że najtańsze jakie mi znalazło to za 460 funtów a najdroższe

Stary chlop:p,passat tez zadna wyczynówka,to strasznie duzo....szukaj dalej:)
Jakbys przejezdzal kolo jakiegos brokera,to wstap popytaj,oni nieraz na miejscu oferuja dobre ceny,zeby przyciagnac klienta;)

TommyHH 22-11-2009 18:42

Dlatego zostaję, przy Churchillu. Zawsze co roku robię symulację i na razie nic ich nie bije w moim przypadku. Z kwotowaniem z www. do nich dzwonię i mówię by spuścili bo znalazłem taniej w firmie X (nazwy nie podaję) i tam odejdę. Ściema, bo firma X nie daje mi taniej, ale Churchill wtedy lekko spuszcza.
Co do brokerów, to mój kolega ma auto dość mocno zmodyfikowane (bawi się też trochę w jakieś rajdy-nie rajdy amatorskie) i to brokerzy dali mu opcję ubezpieczenia, które nie zrujnuje finansów. Do aut standardowych i fabrycznych nie podchodzą z takim entuzjazmem. Zostaję na razie przy Churchillu - jeśli dadzą mi w tym roku znów poniżej 300 funtów, to uważam to za dobrą kwotę. Nie oszukujmy się - nabierasz zniżek i powinno być teoretycznie taniej co roku, ale te cholerne ubezpieczenia w zaskakującym tempie drożeją.
Poza tym nie ściemniam - wartości auta nie zaniżam i przebiegu rocznego też nie. Licho nie śpi.
Jeśli chodzi np. o gocompare.com to też kiedyś robiłem symulację. I dzwonili i cudowali. I serwis wybrałem w języku polskim - szacuneczek, nie ma obaw o nieporozumienia dla słabiej władających angielskim ! Niezwykle uprzejmy człowiek - Polak dzwonił do mnie co chwila i proponował mi różne 'korzystne' oferty. Dopóki nie powiedziałem mu ile w Churchillu płacę i ile będę płacił za następne ubezpieczenie. Wtedy przyznał, że moje ubezpieczenie jest naprawdę dobre i on nie daje rady znaleźć nic lepszego. I przestał dzwonić.:D

Fakt, pasek nie jest wyczynówką, ale te ich grupy ubezpieczenia są chore. Moja wersja 130 PS jest w grupie 12 a to samo auto też z silnikiem 2.0 ale o mniejszej mocy kwalifikuje się na 8.

Bury 22-11-2009 19:42

mi za miska krzyczeli 500 w gore,zadzwonila brokerka odemnie z miasta,namiar miala z mouneysupermarket i ubezpieczyla mi za 320:D

TommyHH 22-11-2009 20:54

To dobrze. Jaka pojemnosć "miśka" ? O gaz (przróbka jakby nie było) nie pytali ?

Bury 23-11-2009 22:44

2.0,mitsu drogie w ubezpieczeniu,ja mlody chlopak jeszcze:p
Nie jest zle mam pelne znizki,a LPG wbite w ubezpieczenie jako modyfikacja.

blackdave 07-12-2009 09:40

zjechali do 52 i jeszcze zjada bo roczek minie niedlugo i 10% przybedzie na znizke :)

TommyHH 09-12-2009 19:10

A ja jednak odchodzę z "Lloyds-Churchill" !
Znalazłem taniej na www.choicequote.co.uk.

blackdave 11-12-2009 15:30

Tak z ciekawosci, czym sie dokladnie to rozni:oBreakdown Cover (excl. EU),Breakdown Cover (inc. EU),Legal Cover


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:56.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry