Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry (http://forum.vectra-unlimited.pl/index.php)
-   Vectra Unlimited EU (http://forum.vectra-unlimited.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Jest tutaj ktoś z Irlandii ? (http://forum.vectra-unlimited.pl/showthread.php?t=30970)

Maco 06-07-2007 14:48

Pomysł dobry.
A co do parkingu, to można wjechać furami na samą plażę. Nie jestem pewien, czy tym wjazdem, gdzie jest drewniany most, za to następnym (w stronę Howth) na bank. I tam właśnie proponowałbym się spotkać - mniej ludzi.

ghostek1980 07-07-2007 23:53

No to spoko. Mi pasuje miejscówa. Teraz tylko chętni i godzina jaka? mi pasuje po 16 (kończę o 15:30) czyli tak koło 17 byłbym na miejscu. Pozdro.

jacoff 08-07-2007 19:43

Witam panowie!!bylem na plazy,oblukalem jak to sie tam sprawy maja i jak najbardziej wedlug mnie jest tam wporzadku,miejsca jest dosc,ogolnie wszystko spoko!!takze jesli tylko bedzie wiecej chetnych to nastepna sobota bylaby ok.takze pisac kto chetny!!:Dale jesli dalibysmy rade to mozemy troche wczesniej juz sie spotkac?!

ghostek1980 08-07-2007 20:19

Ja mam offa środa,czwartek, piątek, a w sobotę po 16 wolny jestem :P więc na zlocik podjadę jak będzie koło 17 :)
Pozdro

Westhub 08-07-2007 20:26

ja nie mam auta, wiec jak ktos bedzie lecial z galway lub limericka to mnie by mogl zabrac na zlota.

jacoff 08-07-2007 23:13

Jak to Westhub nie masz auta?!w takim razie masz tydzien czasu na kupno jakiejs Vicki:-))),nie no spoko zartuje,ale mam ndzieje ze bedzie nas wiecej!zawsze mozemy sie spotkac w niedziele od wczesniejszych godzin,bo chyba nikt nie pracuje w niedziele?!?!a tak poza tym to ciesze sie ze temat znowu ruszyl:cool: .dawac dawac panowie!!!!

ghostek1980 08-07-2007 23:54

No w niedziele, to ja tyko mogę do godziny 13:30 bo na 15 do pracy w Liffey Valley.
Pozdro

Maco 09-07-2007 00:12

I zaczynają się schody...
Ja w sobotę pracuję do około 18, w niedzielę mogę wcześniej.

Westhub 09-07-2007 00:44

Cytat:

Zamieszczone przez jacoff (Post 456391)
Jak to Westhub nie masz auta?!w takim razie masz tydzien czasu na kupno jakiejs Vicki:-))),nie no spoko zartuje,ale mam ndzieje ze bedzie nas wiecej!zawsze mozemy sie spotkac w niedziele od wczesniejszych godzin,bo chyba nikt nie pracuje w niedziele?!?!a tak poza tym to ciesze sie ze temat znowu ruszyl:cool: .dawac dawac panowie!!!!

bo sobie powiedzialem, ze nie bede pchal im kasy do kieszeni...te ich paranoiczne taxy, ubezpieczenia, ceny aut bardzo wysokie a jak sprzedajesz to by chcieli za darmo. Sorzedalem audi w dobrej cenie i z mala strata wartosci i nie kupie zadnego auta w irlandii wiecej. costam kupuje, ale w niemczech i basta. pier dole irlandie. btw, co sie bede wkur wial patrzac na ich kulture ruchu drogowego...co ja je bie?jaka kulture? brak kultury...:cool:

jacoff 09-07-2007 08:56

No to moze faktycznie w niedziele od rana pare godzinek sie spotkac i tez bedzie milo,niewiem moze od 10 rano,takze wtedy w sobote ostrozniej z %%%:cool: .tak zeby bylo dobrze dla wszystkich?!


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:21.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry