Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry (http://forum.vectra-unlimited.pl/index.php)
-   Vectra Unlimited EU (http://forum.vectra-unlimited.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   Kretynski spis ludnosci... (http://forum.vectra-unlimited.pl/showthread.php?t=87850)

Westhub 03-06-2011 18:11

Kretynski spis ludnosci...
 
czy my obcy tez musimy to gowno wypelniac...bo mnie sie sie ani nie chce ani nie mam czasu na te bzdury...Kaska wypelniala online przed chwila i sorry ale wala w ch z tymi pytaniami...brakuje tylko o dlugosc szwanca...:ireful:

zulik 03-06-2011 18:17

WSZYSCY mieszkający w UK musżą to wypełniać... I co w nim jest kretyńskiego ? Przecież jest nawet opcja w języku polskim...

Mikruss 03-06-2011 18:30

West jest ostatnio na NIE :sc:
Bądź na TAK :lol:

Westhub 03-06-2011 18:56

Zulik, chodzi mi o ten w polsce...

Mikruss 03-06-2011 18:58

West pytanie..
Gdzie jesteś zameldowany??
W Polsce czy na obczyźnie??

Westhub 03-06-2011 19:09

i w polsce i w irl i w ch...wiec sam nie wiem czy trzeba wypelnic to gowno w polsce czy nie...bo niby obowiazkowe...

Krokcio 03-06-2011 19:13

Cytat:

Zamieszczone przez Westhub (Post 1078378)
czy my obcy tez musimy to gowno wypelniac

Jak nic musisz obywatelstwo zmienić na inne niż polskie to nie będziesz musiał wypełniać ...:ireful:
Zresztą po tonie Twojej wypowiedzi widzę , że wcale a wcale nie czujesz się Polakiem to i może lepiej bedzie jak zmienisz obywatelstwo i nie będziesz musiał żadnych gównianych papierków wypełniać .
Będziesz miał spokój od naszych polskich przepisów , procedur i tym podobnych.

Przem@S 03-06-2011 19:16

Cytat:

Zamieszczone przez Westhub (Post 1078378)
czy my obcy tez musimy to gowno wypelniac...

jak dla ciebie to jest go...to nie wypelniaj , nikt ci nie kaze

Bury 03-06-2011 20:27

Cytat:

Zamieszczone przez Krokcio (Post 1078397)
Jak nic musisz obywatelstwo zmienić na inne niż polskie to nie będziesz musiał wypełniać ...:ireful:
Zresztą po tonie Twojej wypowiedzi widzę , że wcale a wcale nie czujesz się Polakiem to i może lepiej bedzie jak zmienisz obywatelstwo i nie będziesz musiał żadnych gównianych papierków wypełniać .
Będziesz miał spokój od naszych polskich przepisów , procedur i tym podobnych.


Spis jest wg stanu z dnia 31 marca godzina 24.


Własnie sobie przypomniałem,że wymeldowanie tymczasowe skończyło się wieki temu.:o
Można było przedłużyc przed tym spisem,ale trudno się mówi.

Ja w Polsce nie mieszkam,nie pracuję,nie płacę podatków więc do spisu nie przystępuję.
Co nie znaczy,że mam się wymeldowywać z pobytu stałego lub zrzekać obywatelstwa.

31 marca nie mieszkałem na stałe w kraju,jak i 31 marca rok temu i zapewne za rok też nie będę,więc nie ma sensu mącić w statystykach.

Krokcio 03-06-2011 20:50

Bury ale Ty przynajmniej nie piszesz takich bzdur o Swoim "rodzinnym" kraju (czyt. ojczyźnie) . ;)


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:05.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry