Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry

Forum Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry (http://forum.vectra-unlimited.pl/index.php)
-   Vectra Unlimited EU (http://forum.vectra-unlimited.pl/forumdisplay.php?f=41)
-   -   niemcy (http://forum.vectra-unlimited.pl/showthread.php?t=51148)

Irek_GB 04-11-2008 20:41

niemcy
 
hejka panowie smigałęm ostatatnio po niemieckim autobanie - czy jakos tak sorki za błedy i na ograniczeniu 70 km zobaczyłem czerwonego flesza przed oczami nie wiem co to bylo, była noc miałem gdzies koło 130 km
czego mozna sie spodziewac
mam auto z UK a reszta dowód i prwko z PL. Nauwa mi sie jedno to była fotka, ale czerwona
Nio i co za tym idzie
dzieki za pomoc

GAWLAK 04-11-2008 20:44

hmm ja dostalem po galach jakies 4 miechy temu
na 80 smigalem ze 140
na zjezdzie kolo Berlina
nic nie przyszlo

aspro 04-11-2008 20:55

nam tez kiedys blysnelo tak jakby z tego kamerowego mostka nad autostrada, i ktos mi pozniej klarowal, ze jak sie smiga pow 130 to robi zdjecie zeby miec odpowiedzialnosc wlasna w razie wypadku (podobno ubezpieczenie nie obowiazuje w takiej sytuacji) Na ile to prawda, nie wiem, w kazdym razie przez przeszlo rok w skrzynce pocztowej cisza...

Bury 04-11-2008 21:00

fotka nie przyjdzie do UK

cinekscorpio 05-11-2008 17:11

mi blysnelo na zjezdzie kolo Berlina jakies 1,5 miesiaca temu ,prawko z PL, auto UK, jeszcze nic nie dostalem, mam nadzieje ze tak zostanie, pozdrawiam

GAWLAK 05-11-2008 17:18

hehe chyba ten sam zjazd ;)
dalo mi po galach myslalem ze auto rozwale
co za debil dal kamere na luku ??

Misior 05-11-2008 18:27

Cytat:

Zamieszczone przez aspro (Post 680369)
nam tez kiedys blysnelo tak jakby z tego kamerowego mostka nad autostrada, i ktos mi pozniej klarowal, ze jak sie smiga pow 130 to robi zdjecie zeby miec odpowiedzialnosc wlasna w razie wypadku (podobno ubezpieczenie nie obowiazuje w takiej sytuacji) Na ile to prawda, nie wiem, w kazdym razie przez przeszlo rok w skrzynce pocztowej cisza...

w niemczech jak masz ograniczenie to przeważnie rozstawiają tam fotoradary.


PS ja dostałem po oczach ze 3 lata temu i jak narazie śpię spokojnie:smoke:

g-o-q 06-11-2008 00:27

Hmmm, to ja jeszcze inaczej, ze 49km od Polski wystrzeliło mi w oczy, auto polskie, kierownik tez a jak narazie (6 miesiecy) cisza.

moby75 06-11-2008 09:58

a ja czytałem ,że niemcy i angole mają te sprawy uregulowane,i jesli to był fotoradar to moze przyjść nawet po roku
(nie szczekajcie na mnie ,nie pamiętam gdzie to wyczytałem ,albo jakiś angol mi gadał)
mnie też pstrykło na autobahnie,na 60 miałem 75 -roboty drogowe były ,a fote strzelili z niewinnego granatowego wana na poboczu,potem sie przygladałem i widziałem kilka takich granatowych vanów róznej maści poustawiancy gdzieś koło robót drogowych z ograniczeniami,jeden stał nawet z 150 metrów od drogi na łączce,a widziałem że gosciowi przedze mna pstryknął....

w niemcowie sie nie pitolom nic-trza uważać

GINGER 06-11-2008 17:18

a ja wam coś powiem jeżdze 3 lata do niemiec i tyle co mi już nabłyskało to mógłbym album foto mieć.jeszcze długo do polski nic nie przyjdzie bo nasza polska policja nie ma zintegrowanego systemu komputerowego z niemcami.takżę miłego śmigania panowie po autobahnach
:lol2::dance:


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:27.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright © 2024 vBulletin Solutions, Inc. All rights reserved.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski support vBulletin
Copyright Š2002 - 2022, Vectra Unlimited - Polski Klub Opla Vectry