PDA

Zobacz pełn± wersję : Widział kto¶ vauxhall vectra z IDS + ?????


Remek20
01-07-2012, 02:50
Szukam takiego na autotrader i nie moge znaleĽć obdzwoniłem już kilka ogłoszeń i nikt nawet nie słyszał o tym systemie, może na wyspach to sie jako¶ inaczej nazywa?
Proszę o pomoc bo już tracę nadziję że znajdę

hefi
02-07-2012, 08:18
ale to chyba tylko w vxr poliftowych bylo??

ale to i tak nie pomaga :lol2:

yarek82
02-07-2012, 10:33
nie wiem jak jest w poliftach ale w przed jest teoretycznie tak ze jak ma przycisk sport to ma IDS+
a czemu sie uparłe¶ na IDS?
jak zacznie ci sie sypać to bedziesz płakał ze masz ten system;)
mam i juz 2 razy mi siadało, jak nie przewody to czujniki:)
no ale jak juz działa to jest bajka:)

Remek20
03-07-2012, 01:59
Napaliłem sie na te dwie mapy wtrysku normalna na oszczędn± a sport na jakiego¶ wariata 195 km.
A nie wiedziałem że te przed liftowe maja przycisk sport musze sie w takim razie i w takich poszukać moze sie uda

Bulu¶
03-07-2012, 07:21
w angolach IDS+ według mnie nie występował, może jedynie w wersjach VXR, podobnie sprawa ma się z nie występowaniem radi dvd90, półeczek z AUX, twin audio, UWA, bardzo rzadko raz na kilkaset VC były bixenony. Jak chcesz mieć zabawę jak z IDSem to kup 1.9 CDTI 150 kM lub Z30DT/Y30DT zamontuj przycisk sport i moduł CDC i będzie ci usztywniało kierownicę i uczulało pedał gazu, jak by¶ miał jeszze jakie¶ pytania pisz na pw

yarek82
03-07-2012, 08:44
Napaliłem sie na te dwie mapy wtrysku normalna na oszczędn± a sport na jakiego¶ wariata 195 km.
A nie wiedziałem że te przed liftowe maja przycisk sport musze sie w takim razie i w takich poszukać moze sie uda

kolego w mocy nie ma roznicy:D
tylko jak bulus pisze kiera i pedał gazy(jak sie nie myle to chodzi o przepustnice) s± czulsze:D i zawiecha sie usztywnia:D

GAWLAK
03-07-2012, 09:11
w angolach IDS+ według mnie nie występowa
wystepowal tak jak na kazdym innym rynku
programy dla diesla cdti o dwoch mocach po wlaczeniu sporta tam chyba pierwsze byly
tylko angole sa na tyle zamotani ze jak ich sie pyta to nie wiedza o co biega ;)

na vvoc popatrzec albo najlepiej na vectra-c.com

yarek82
03-07-2012, 09:14
jedyne wyjscie to prosic o VIN
sprawa bedzie jasna:)

Bulu¶
03-07-2012, 11:56
wystepowal tak jak na kazdym innym rynku
programy dla diesla cdti o dwoch mocach po wlaczeniu sporta tam chyba pierwsze byly
tylko angole sa na tyle zamotani ze jak ich sie pyta to nie wiedza o co biega ;)

na vvoc popatrzec albo najlepiej na vectra-c.com

Jedyne VC w których widziałem IDS to VXRy.. Gawlak sorki ale rynek angielski jest zupełnie inny niż każdy inny.. nawet na rynek polski seryjne vectry 2.8 miały zawsze IDSa a w angli ani jedna 2.8 nie ma.. tu była seria tam opcja której prawie nikt nie brał i sprawa ma się z IDSem tak samo jak z xenonami/bixenonami, parktronikiem których prawie nie ma w angolach czy multiconturach których w agnolach nigdy nie widziałem.

GAWLAK
03-07-2012, 12:05
skoro chlopaki pisali na obu forach w UK
o przycisku sport i dwoch programach
znaczy sie ze byly i z IDS
czy w opcji czy w standarcie to juz nie moj problem ;)

sam ogladalem vc 1,9 cdti w wersji elite
i miala IDS

Bulu¶
03-07-2012, 13:54
to kompromisowo napiszę było ale baaardzo rzadko :D a na pewno nie było tak popularne jak na starym kontynencie

M i k E
05-07-2012, 23:25
kolego w mocy nie ma roznicy
ale mozna zrobic, by byla. Rogal bez problemu robi poprawione 150 na std i 190 na sport
tylko jak bulus pisze kiera i pedał gazy(jak sie nie myle to chodzi o przepustnice) s± czulsze
nic nie przepustnica i nic nie kieda czulsza ;)
seryjnie zmienia sie ch-ka pedalu gazu (wylacznie pedalu gazu) tak, ze opor-decha jest przy wcisnieciu do polowy a wspomaganie kierownicy slabnie
kierownica sie robi czulsza jak jest magiel o zmiennym przelozeniu, ale w dieselach to raczej tego nie bylo ;)
nawet na rynek polski seryjne vectry 2.8 miały zawsze IDSa a w angli ani jedna 2.8 nie ma..
to moze byc kwestia ulozenia katalogu - jesli niezaleznie od modelu bazowego IDS jest opcj±, nie standardem, to nie bedzie w kazdym, tylko w tym, gdzie pierwszy wlasciciel kupi. A dzieki temu model bazowy moze byc tanszy, co ulatwie konkurencje na trudnych rynkach

Remek20
06-07-2012, 10:03
Dzieki wszystkim za pomoc I pozdrawiam

Sambor
06-07-2012, 21:39
Dzieki wszystkim za pomoc I pozdrawiam
Miesiac temu ogladalem Vicki 2.0 T z 2007 z IDS+ w Stirling-Szkocja.Niedaleko Glasgow.