PDA

Zobacz pełną wersję : Kupilem Vectre! ;)


kupujeVectre
30-07-2011, 20:45
Elegance, 1.8, 2003r. Bez pary, ale potrzebuje tylko w miare komfortowego samochodu do przemieszczania sie z punktu A do innych ;). Narazie jestem zadowolony, ale dopiero teraz zaczynam sprawdzac co w samochodzie jest do naprawy. Pewne rzeczy sa oczywiste (te ktore widac ;)), ale niektore dopiero bede odkrywal. W zwiazku z tym, czy za zgrzewke piwa\lub ekwiwalent w GBP znajduje sie ktos z okolic Berkshire/Londynu (podjade) i swoim sprawnym doswiadczonym (dzieki wieloletniemu posiadaniu Vectry :D) popatrzylby/przetestowal czy samochod nie stwarza zagrozenia dla zycia mojego i bliskich ;)? Wlasnie czytam jakies straszne rzeczy o Coil Spring, ze lubi strzelac podczas jazdy w naszych Vikach. Zdarzalo sie to Wam?? Ile wiecej takich rzeczy jest o ktorych jeszcze nie wiem, a ktore potencjalnie moga mnie pozbawic zycia podczas jazdy ;)??

Tomek

januszek131
31-07-2011, 00:53
No i ???

Crazy
31-07-2011, 04:54
No i ???
no i elegancko, że kupił vectre :D a nie co innego :)

kupujeVectre
31-07-2011, 05:15
No i reszta w tresci a temat to tylko teaser ;) oraz +1 do powyzszego postu :).

hefi
31-07-2011, 09:00
Ile wiecej takich rzeczy jest o ktorych jeszcze nie wiem, a ktore potencjalnie moga mnie pozbawic zycia podczas jazdy ??

np. mgla i strzaly

kupujeVectre
31-07-2011, 23:53
zapomniales o burzach, piasku, babciach/dziadkach, uzytkownikach accordow... co by tu jeszcze ;)

GregsUK
10-12-2011, 00:55
Tez dzis od dealera dostalem Zoske :) Mam nadzieje, ze w mojej nic sie nie pojawi (6 mc gwarancji ma)