PDA

Zobacz pełną wersję : Garaże Northampton


johntedeiro
23-03-2010, 21:41
Witam.

Czy może mi ktoś podać adres dobrego polskiego garażu w okolicach Northampton (Daventry). Potrzebuję przejrzeć moją vectrę ponieważ słyszę stukanie (wszędzie i za razem nigdzie :( )

Z góry dziękuję.

robalek
19-05-2010, 21:15
Zapraszam do Northampton. Jeśli szukasz dobrego polskiego warsztatu to polecam tylko i wyłacznie KJ Car International.
KG Business Cetre Unit 108-110 Heathfield Way
NN5 7QP Northampton
Jest tu mój dobry znajomy wie co robi i nie zedzrze z Ciebie skóry, bynajmniej nie powinien :secret:
Zaprosiłbym Cie do siebie ale jestem na etapie przystosowywania unitu,który wynająłem do tego żeby był z tego elegancki warsztat. Trochę jeszcze mi zostało pracy żeby można było tam naprawiać schorowane viki. Jeśli chcesz mogę Ci zobaczyć co stuka w Twojej vice i gdzie stuka za rozsądną cenę, nie lubię zdzierać z ludzi z kasy a vika jest dość prosta żeby zdiagnozować gdzie ją boli. Uwierz mi wiem coś o tym. Moja bardzo często mówiła gdzie ją boli. Teraz praktycznie siedzi cichutko. A koszty tak naprawdę są śmieszne jeśli chodzi o cenę zawieszenia do nich. No poza dwoma wachaczami podłużnymi z tyłu. To tu kosztuje krocie. Wiem bo ma je do wymiany u siebie. Myślałem że wymienię tylko gumy ale lipa bo są tak przegnite że nie ma co kombinować.