PDA

Zobacz pełną wersję : Wyjazd do PL


E-bol
14-12-2009, 13:05
Witam

Szukam kogoś kto jedzie do polski na święta, a konkretnie 23.12. Chętnie bym się zabrał, mam prawko i ubezpieczenie i moge prowadzić każde auto (kierowca na zmiane :) ) Z Nottingham najlepiej do Bydgoszczy.

Pozdrawiam

Bury
14-12-2009, 19:58
22.12 ok 20:30 mogę zabrac Cie z M26,M20 i podrzucić pod Poznań/Wrześnie, jesli Sea France pozwoli dodac pasażera do biletu typu Saver.

Westhub
14-12-2009, 20:10
no to Pale Grey, spot Cie nie ominie...zajedziesz do Gniezna co?

Bury
14-12-2009, 20:24
eee Wescior na święta to ja daje buta ile wlazie do domu,jakbym zajechał na spota to tyla by mnie w domu widzieli :D

Westhub
14-12-2009, 22:05
eee Wescior na święta to ja daje buta ile wlazie do domu,jakbym zajechał na spota to tyla by mnie w domu widzieli :D

a kopa pod jagody nie chce?

wyjade na trase buroku wyspiarski, jak ci sie nie chce...albo sie we Wrzesni jakos umowimy czy jakos tak...musze zobaczyc Cie zakazancu jeden i tyle gadki :D
i jedz mi ostroznie...

Bury
14-12-2009, 23:21
Nie zapomnij czerwonego dywana rozesłac na odpowiednim zjezdzie z A2,cobym wiedzial dzie Cie szukac.
Jutro posle Ci numery moich komorkowcow.Sie bedziem zdzwaniali.

Krzysieq
15-12-2009, 15:08
West, a Ty którędy i kiedy jedziesz do PL?

Westhub
15-12-2009, 21:30
ja jade w piatek puntrashignia do Landecku a potem albo inntal autobahn do kufstein i potem B22 przez straubing do Chamu albo Fernpassem jak bedzie dobra pogoda i potem Garmisch-Munchen-Rgbg.W sobote lece A93 i potem A9 przez Swiecko do PGN

Rudolf
15-12-2009, 21:40
Szkoda ze temat nie tyczy się wogole obcokrajowców :D

ale i tak napiszę :)
W piętek koło 12-14 wyjazd z ULM do Polski
Przewidywany czas jazy 12 godzin, przesiadka w Krakowie, przepakowanie i do domku do Jasła :)
Wszystkim wracającym do domów rodzinnych na Święta, szerokości i przyczepności

grzesiek_nysa
15-12-2009, 22:01
W piętek koło 12-14 wyjazd z ULM do Polski


W czwartek moja siora siedzie do Pl tez z ULM.Spoko miasto,mieszkalem tam jakies pol roku.Jak kiedys u niej bede to sie odezwe i spota na auslandzie zrobimy :)

Rudolf
15-12-2009, 22:08
Grzesiu jak dla mnie to bez obrazy ale miasto kich, nic tu nie ma ;)
Muchen, Frankfurt ... tam czuje się ryba w wodzie, zresztą meldunek od 2006 we Frankfurcie ;)
Nie wiem na ile wróce tu po nowym roku ale jak coś to na jakiś spocik chętny ;)

E-bol
15-12-2009, 23:00
Temat juz nieaktualny.

Pozdrawiam

Krzysieq
16-12-2009, 10:11
Szkoda ze temat nie tyczy się wogole obcokrajowców :D
Właśnie zaczął tyczyć! :)

ja jade w piatek puntrashignia do Landecku a potem albo inntal autobahn do kufstein i potem B22 przez straubing do Chamu albo Fernpassem jak bedzie dobra pogoda i potem Garmisch-Munchen-Rgbg.W sobote lece A93 i potem A9 przez Swiecko do PGN
A gdzie Ty w tej Szwajcowni jesteś? W jakim mieście? Nie opłaca Ci się do A13 dojechać i na północ? My tak zawsze jeździmy, teraz jest tunel San Bernardino otwarty (jechaliśmy w ubiegły weekend), więc przelot południe-północ to około 2.5 godziny, a nie bulisz za autostrady w Austrii jak ominiesz ten kawałek koło Bregenz. My zjeżdżamy z A13 w St Margareten i brzegiem jeziora Bodeńskiego do Lindau (tankowanie w Austrii po drodze, bo jest tańsza ropa;) ) a tam już niemieckie autobahny za darmo.


ale i tak napiszę :)
W piętek koło 12-14 wyjazd z ULM do Polski
Przewidywany czas jazy 12 godzin, przesiadka w Krakowie, przepakowanie i do domku do Jasła :)
Wszystkim wracającym do domów rodzinnych na Święta, szerokości i przyczepności
Mówicie o najbliższym piątku, 18.12? Głupie pytanie w sumie... My też, ale raczej Was nie dogonimy, bo wyjeżdżamy wieczorem po pracy, czyli przez Szwajcarię jedziemy około północy do około 2 rano (Chiasso-Chur-St Margareten), a potem przez Lindau-Ulm -- na kawę w Furth -- Nurnberg-Dresden-Zgorzelec-Wrocław-Katowice-Kraków. Przewidywany czas - 24h (maluch na pokładzie, więc szansa na lepszy wynik dość mizerna). Jak tam A4 ze Zgorzelca? Płatny jest nadal tylko odcinek Katowice-Kraków, czy już cała?