PDA

Zobacz pełną wersję : Polerka szyby


TommyHH
20-11-2009, 20:51
Jak w temacie. Czy wie ktoś z Was gdzie takie coś można zrobić na szybko np. przy okazji jakiejś soboty ? Czy są miejsca, które sie tym zajmują ? (chodzi o Buckinghamshire i jak najbliżej) Mam szybę potartą przez niewymieniane przez poprzedniego właściciela pióra wycieraczek. Ostatnimi czasy przy jeździe w nocy i deszczu po prostu dostaję oczopląsów i nie czuję się bezpiecznie.

GAWLAK
20-11-2009, 20:53
w UK sie nie spotkalem z polerowaniem
tutja sie wymienia odrazu ;)

TommyHH
20-11-2009, 21:08
Właśnie o to chodzi. Jakby jakiś Brytol zajmował się tym to już by był dobry, że ma taką działalność. A wymienić to im nic nie pozwolę.

aspro
21-11-2009, 07:42
Z wymiana to tez nie jest tak hop... Mnie panowie z Autoglassu powiedzieli, ze to ze podrapana to nic i dopoki nie jest zaczipowana odpowiednio lub peknieta nie ma powodu do wymiany

diablo2204
23-11-2009, 14:22
to mogłeś przy nich wziąć młotek i ją potłuc wtedy by Ci ją wymienili :D
nie no ale tak na serio to tu na wyspach nie zajmują się czymś takim jak polerowanie szyb.
kiedyś mój znajomy pojechał do jednego z warsztatów i zapytał czy nie wiedza gdzie takie coś robią
to spojrzeli na niego jak by był z kosmosu.tu odrazu wymiana nie bawią się w półśrodki jak w pl.

adambg
24-11-2009, 10:50
Drobne rysy to nawet zejda od pasty polerskiej, a jesli je juz czuc przy dotyku to polerka niewiele zdziala

Sambor
29-12-2009, 23:11
Ponad rok temu mialem taka sama sytuacje.Zadzwonilem do AUTO GLASS chlopaki przyjechali sami zaznaczyli, ze peknieta i wymienili w niecala godzine.Zaplacilem tylko 60 funtow z ubezpieczenia.Auto Glass zaja sie tym wszystkim.Nie musialem dzwonic do swojego ubezpieczyciela!

wonski_chorzow
30-12-2009, 07:40
Odradzam polerowanie szyby bo będą się robić refleksy świetlne,
każdy szybiarz Ci powie, że lepiej tego nie robić albo wypoleruje i nie da gwarancji na robote.



EDIT: kule bele ale kotlet :doh:

misiek_gd
30-12-2009, 16:40
to prawda bedzie efekt taki ze kazdy z naprzeciwka ma zle swiatla ustawione :P po polerowaniu

ja zmienialem szybe w RAC nie pytali poco i dlaczego postawilem powiedzialem ze chce i tyle a ze spaprali uszczelke to reklamowalem ze 4 razy i trzeba uwazac na cene ja wymienialem z wlasnej kieszeni

ps i szyby poleruja niewiem jak w waszych rejonach ale w okolicach gdzie ja jestem co jakis czas auto glass czy cos takiego na parkingu tesko robi akcje i poleruja szyby taniej niz na codzien robia