PDA

Zobacz pełną wersję : congestion charge


Drozdu
10-09-2009, 20:18
sie ma . Czy ktos wie gdzie na necie można sprawdzić czy byłem w congestion charge . Na transport for london nie moge znaleść. A może macie lepsze sposoby.:ct:

cinekscorpio
10-09-2009, 20:58
http://www.tfl.gov.uk/roadusers/congestioncharging/

jedynie chyba tutaj, ale nie wiem czy jest taka możliwość aby sprawdzić czy było się w strefie płatnej. Z własnego doświadczenia wiem ze "oni" o Tobie nie zapomną, i jeszcze dołożą Ci za fatygę :/

Michalak
10-09-2009, 21:25
z tego co wiem to niema takiej mozliwosci, dla swietego spokoju jak nie jestes pewien zaplac te 8 fuli, gdzie dokladnie byles? moze postaram Ci sie pomoc
Pozdrawiam

kokosz1981
11-09-2009, 15:50
z tego co wiem to niema takiej mozliwosci, dla swietego spokoju jak nie jestes pewien zaplac te 8 fuli, gdzie dokladnie byles? moze postaram Ci sie pomoc
Pozdrawiam
Można zadzwonić do customer service i się spytać, któryś znajomy to przerabiał.

Drozdu
12-09-2009, 19:07
To trochę nie OK . Zadzwonic moge ale jednak powinna być to tego stronka , przecież to Londyn , miliony ludzi co dzien robia tą trase , a na pewno nie będe płacił jeśli nie jestrem pewien czy byłem i tu nie chodzi o kasę lecz o zasady.Ale zadzwonie i jak coś się dowiem to zapodam.:ct:

GAWLAK
12-09-2009, 19:22
to Twoj obowiazek dowiedziec sie gdzie jest strefa platna
i jak w nia wjezdzasz zaplacic (jezdzilem po londynie sporo i widac oznaczenia strefy platnej)
tak samo jak Twoim obowiazkiem jest oplacic TAX i ubezpieczenie

Drozdu
12-09-2009, 19:55
Tak lecz czsami tak jak w moim przypadku starasz sie przejechac przec płatna strefe i nie jesteś pewiem czy zdążyłeś. Czy nie uważasz że było by łatwiej jak bys mógł sprawdzić na necie czy przypadkiem nie dałeś dupy.I tu nie chodzi o mój obowoiązek lecz o ułatwienie dla kierowcy.

GAWLAK
12-09-2009, 19:58
sory ale strefa jest od 7 do 18
jak nie zdazyles to pech i placisz
ryzyko sam podejmujesz jadac przes strefe w porze korkow

Drozdu
12-09-2009, 20:05
Lecz czy nie uważasz że powinno byc cos na nacie. Znalazłem coś takiego dla low emision zone ale to dla cieżarowych.Mam do pracy przez cały londyn i chciałbym po prostu wiedzieć czy dałem dupy czy nie.I to zapewne nie tylko Ja lecz dużo ludzi.

Michalak
12-09-2009, 20:12
Tak lecz czsami tak jak w moim przypadku starasz sie przejechac przec płatna strefe i nie jesteś pewiem czy zdążyłeś. Czy nie uważasz że było by łatwiej jak bys mógł sprawdzić na necie czy przypadkiem nie dałeś dupy.I tu nie chodzi o mój obowoiązek lecz o ułatwienie dla kierowcy.
napewno by latwiej bylo ale dla mnie jest sprawa jasna tak samo jak musisz zwracac uwage na speed camery tak samo i na congestion zone ktore naprawde jest dobrze oznaczone i na jezdni i na znakach wraz z godzinami (Pon-Pia miedzy 7 a 18) i tyle !
Pozdrawiam :)

Drozdu
12-09-2009, 20:39
Cwaniaków wielu lecz pomocy żadnej . Troche przykro.:(

Michalak
12-09-2009, 20:48
Cwaniaków wielu lecz pomocy żadnej . Troche przykro.:(

hehe to ześ pojechał teraz po całej bandzie
w jaki sposob mamy Ci pomoc? wysłać petycje o dodanie serwisu do sprawdzania czy przekroczyles strefe czy zaplacic za Ciebie? bo naprawde juz nie rozumiem:confused: kazdy stara sie pomoc jak moze i nikt tu moim zdaniem nie cwaniaczy

GAWLAK
12-09-2009, 21:36
cwaniakujesz to Ty chcac uniknac oplat
byles w strefie miedzy 7 a 18 to plac
takie sa zasady strefy
masz pretensje to pisz do Councila

pioszc
14-02-2010, 00:01
panie ADMINISTRATOR GAWLAK powtarzasz sie pan wielokrotnie . jak nie potrafisz pan pomoc to siedz pan cicho . kompletnie glupie nabijanie postow PANIE ADMINISTRATORZE GAWLAK.

GAWLAK
15-02-2010, 12:13
kolega widze ma jakies problemy emocjonalne
zapraszam na PW
a za takie teksty na forum ostrzezenie