PDA

Zobacz pełną wersję : PILNE Potrzebny warsztat z techem !!! LONDYN


Michalak
26-05-2009, 12:00
Witam
Na samym początku chcialbym sie przywitac i od razu przejde do rzeczy:
Tak jak w temacie potrzebuje na juz jakis tani i sprawdzony warsztat z tech-em, znacie jakies godne polecenia? najlepiej Londyn i okolice
Pozdrawiam

M!S!EK
29-05-2009, 19:15
Londyn to duze miasto, wiec moze daj jakies dokladniejsze wspolzedne...?
zachodni londyn -> greenford/alperton jest jeden hindus co ma techa i kiedys robil mi z wydrukiem itp, niepamietam ile kosztowalo, ale pozniej po naprawie ponowne podlaczenie i skasowanie bylo gratis.

a sprawdzony warsztat na Hanwell, Polak, tanio i porzadnie;)

Michalak
29-05-2009, 19:58
Londyn to duze miasto, wiec moze daj jakies dokladniejsze wspolzedne...?

tak jak napisalem w moim poscie Londyn i okolice, jesli mechanior jest dobry to pojade w kazde miejsce w Londynie
zachodni londyn -> greenford/alperton jest jeden hindus co ma techa i kiedys robil mi z wydrukiem itp, niepamietam ile kosztowalo, ale pozniej po naprawie ponowne podlaczenie i skasowanie bylo gratis.
Wczoraj bylem sie zapytac w salonie Vauxhall to krzykneli mi za tech 49 funciakow i do tego autko trzeba zostawic rano a odebrac 17-18 :D niezle co?

M!S!EK
29-05-2009, 22:54
salon sobie odpuść, strata kasy, bylem kiedys ze zmieniarka zakodowana i krzykneli mi 120 funioli i 2 dni roboty;)

albaniec w garazu z radiami mi rozkodował za 10, ale to inna bajka...

dokladnie nie pamietam ile kosztował tech ale jak chcesz to sie pozniej porozgladam po internecie za numerem do tego hindusa, bo tam juz nie mieszkam i kawał drogi mam...

a moj Polski mechanik bardzo w porzadku, zna sie na robocie, uczciwie kasuje i w miare szybko wszystko robi.
jak wpiszesz w google albo na londynek.net 'kings mechanics' to gdzies tam powinno byc.
gosc jest na hanwell i nazywa sie Grzesiek.
nie jestem pewny tylko czy on ma techa, jak ma to napewno lepsza opcja niz hindus.

pozdrawiam