PDA

Zobacz pełną wersję : Trasa z uk do Gdyni- Kolbaskowo, a moze Slubice???


aspro
03-11-2008, 12:40
WYbieram sie w niedlugim czasie do Polski. Zwyczajowo jezdzilem przez Kolbaskowo/ Pomellen, ale ten ostatni kawalek drogi jest straszny. Wykombinowalem sobie, zeby pojechac Przez Slubice, Walcz, Chojnice. Czy ktorys z kolegow ma jakies doswiadczenie z ta droga i zechcialby sie podzielic spostrzezeniami, czy warto?

Daras
03-11-2008, 15:49
pisz do GAWLAK-a. On kilka razy robił trase Londyn - Gdynia także na pewno Ci poradzi ;)

GAWLAK
03-11-2008, 16:22
ja tam nie wiem ;)
zawsze smigam przez kolbaskowo
to ze sa dziury
no coz
zwolnic ten kawalek

Viktor
03-11-2008, 16:54
Chyba na Kiełbaskowo
bo od Kołbaskowa masz już prostą dróżkę na Gdynię ( lecisz cały czas 6-tką)
na Chojnice kiedyś jechałem to było sporo remontów ( pewnie niektóre się pokończyły ) ale chyba bardziej kręta i zawiła trasa

GAWLAK
03-11-2008, 16:56
najgorzej jest u niemca przed sama granica
na glebie i 17 max 60km/h
ot wsio
w Polsce juz jest elegancko
poprawili caly odcinek

TommyHH
03-11-2008, 17:56
Nie wiem jak od Wałcza do Trójmiasta, ale odcinek Słubice - Gorzów - Wałcz ZDECYDOWANIE ODRADZAM ! Jechałem tamtędy niespełna rok temu pierwszy (i ostatni) raz .
PS. Jeśli Gawlak miał problem na Kołbaskowie to na pierwszych 20 kilometrach od Słubic zawisłby na bank!

aspro
03-11-2008, 20:20
znam dobrze dziury w okolicy Kolbaskowa. Znajoma zasugerowala przejazd przez Chojnice, ale chyba sie wytelepie po staremu. Nie znam tej drugiej trasy wcale i biorac od uwage zmeczenie nie bedzie najlepszym pomyslem uczyc sie czegos nowego...
Dzieki za sugestie.
Pozdrowionka

cinekscorpio
03-11-2008, 21:48
z racji ze mieszkam w Chojnicach to zawsze jeżdżę przez Słubice-Gorzów Wlkp-Walcz.. Droga jak to w Polsce :) ,ale ostatnio dużo sie zmieniło. Duzo remontow na drodze do Chojnic E22 Juz sie zakonczylo, pozostal jeden na odcinku okolo 15 km ale to przed Czluchowem .Jechalem ta droga jakies 3 tygodnie temu

Jakiś miesiąc temu jechałem z Berlina Do Szczecina Przez Kołbaskowo i powiem Ci ze nie jest tak zle, , są dziury ale na odcinku okolo 8 km,mysle o tym odcinku blisko granicy. Jak juz kolega wyzej pisal Z Kolbaskowa masz juz prosta droge do Gdyni -6tke, wiec na moj rozum lepiej dla Ciebie bedzie pojechac z obwodnicy Berlina na Kolbaskowo, bedzie to lepiej niz jechac kreta lesna droga do Chojnic,potem do Koscierzyny(droga do d....) lub przez Starogard Gd.

pozdrawiam i milej podrozy

MarCiNeK
04-11-2008, 19:55
w Niemczech przy granicy, gdzie jest Strasse Schaden juz sie zabrali za remont
jechalem tamtedy w godzinach wieczornych/nocnych i przejazd przez remont byl plynny (90km/h)
odcinek od autostrady (PL) do zjazdu na Chociwel (ta betonka) bez zmian :( fakt, te najniebezpieczniejsze uskoki jakos polatali ale niestety dalej jest zle :( dalej od zjazdu na Chociwel do zjazdu na Gdańsk ładnie :)

poza tym na ringu Berlina tez jakies ograniczenia i remonty byly, ale to tylko tak punktowo :)

aspro
04-11-2008, 22:02
a wlasciwie chcialem sie dopytac, czy ktos ostatnio jechal a Ty mnie ubiegles:)
Dzieki za informacje drogowe...:))

MarCiNeK
04-11-2008, 22:47
dane sprzed 2 tygodni ;) bo wtedy wlasnie jechalem :)