PDA

Zobacz pełną wersję : rejestracja


Arture1
21-09-2008, 07:50
Witam kupilem Vectre B w Anglii teraz jestem z Nia juz w PL od czego musze zaczac zeby ja zarejestrowac?? gdzie musze sie najpierw udac itp??czy trzeba ja przerabiac ?bo slyszalem ze nie?
co wy o tym sadzicie??

mediax
21-09-2008, 08:55
Tzn myślisz że nie trzeba przerabiać a:lol2:uta na ruch prawostronny ? :lol2:

Arture1
21-09-2008, 09:05
tego dokladnie nie wiem dlatego pytam a co do zalatwiania formalnosci gdzie mam sie najpierw udac??

aspro
21-09-2008, 09:27
W sumie ten przepis jest dosc kontrowersyjny:) Mieszkajac w UK bardzo czesto widze rodzime auta na francuskich, niemieckich, czy holenderskich blachach. Mysle, ze jest to jakis sposob na wysokie oplaty i angole sami zaczynaja juz kombinowac. Swoja droga pamietam, ze dosc dawno temu moj wujek pracowal w jakims zakladzie rolnym i jezdzil fiatem pick-up z kierownica po prawej stronie. Bylo to za czasow mniej monotonnych niz obecne i byc moze jako ze zabraklo wersji krajowej, to wzieli eksportowa:)))) Auto bylo obleganym eksponatem i kazdy sie zastanawial, jak tym jezdzic:)))

Padinio
21-09-2008, 10:06
Najpierw to sie udaj do wydzialu komunikacji i zapytaj czy Ci zarejestruja auto sprowadzone z UK ...oczywiscie po przelozeniu kierownicy na lewa strone....podobno nie chca juz podbijac przegladow takim pojazdom....

Arture1
21-09-2008, 10:35
rozumiem jutro moze sie wybiore jak bedzie na to czas i napisze co mi powiedzieli a celny itp tam tez trzeba sie udac pytam poniewarz 1 raz mam takie auto a i slyszalem od kilku osob ze da sie auto zarejestrowac bez przekladki kierownicy ale czy to prawda?:confused:

Arture1
21-09-2008, 14:35
mam jeszcze pytanko czy do przegladki podejda czesci z dizla??czesci ukladku kierowniczego jak i srodka i calej reszty?

Arture1
21-09-2008, 14:36
oczywiscie oprucz zegarow

GAWLAK
21-09-2008, 19:25
zamykam
tematow o przerabianiu ,kosztach i co potrzebne jest od groma