PDA

Zobacz pełną wersję : Prośba o pomoc w zakupie


Krzysieq
21-06-2008, 09:21
Hej Wyspiarze :)

Mam prośbę do kogoś z kontem na PayPalu (żeby było prościej oddać pieniądze). Potrzebuję kupić antenę zewnętrzną do mojego PDA. Jedyne miejsce, w jakim ją znalazłem, to to poniżej:

http://www.techstore.co.uk/detail_113506.html

Byłby w stanie ktoś mi pomóc? Oddaję pieniążki jak tylko przesyłka do mnie dojdzie, a przy najbliższej okazji, np. na zlocie, na którym będzie ta uprzejma osoba i ja, jeszcze dorzucę butelkę jakiegoś dobrego francuskiego wina (francuskich serów nie proponuję, bo śmierdzą tak, że od lodówki człowieka cofa :) ). Pytałem o PayPal, bo tak jest najszybciej i najtaniej przesłać pieniądze za granicę.

Bury
21-06-2008, 10:16
burex123@o2.pl
Przelewasz kasę na odbiornik,ja kupuję,wysyłam,za przesyłkę dopłacasz mi później bo nie wiem ile może to kosztować.
Wysyłam tylko angielską pocztą,bo nie mam czasu latać i szukać tanich przesyłek gdziekolwiek.
Jesteś zainteresowany,napisz PW.

Bury
21-06-2008, 11:36
kasa odebrana
antena zamówiona i zapłacona
czekamy

Krzysieq
22-06-2008, 11:11
OK, dzięki. To czekamy :)

Krzysieq
29-07-2008, 11:12
Temat do zamknięcia. Dla Burego wielkie podziękowania za cierpliwość i dzielną walkę ze sklepem - czeka Cię za to butelka jakiegoś dobrego wina z Prowansji przy najbliższej okazji (na pewno nie na jesiennym zlocie, bo ani mnie ani Ciebie nie ma na liście uczestników, ale może na letnim). W każdym razie będę pamiętał. A dla wszystkich kupujących w UK przestroga - raczej omijać ten sklep szerokim łukiem. Nie dość że wystawiają towar, którego nie mają nie tylko na magazynie, ale nawet bez możliwości zamówienia (jak się okazało), to jeszcze robią problemy ze zwrotem pieniędzy.

Jeszcze raz wielkie dzięki Bury. :)

Bury
29-07-2008, 13:35
Niezamaco :)
Ja rowniez odradzam jakiekolwiek zakupy w ym sklepie.
Oferuja towar,ktorego nie maja,placi sie za dostawe w przeciagu 5 dni a potem okazuje sie ze jakis paki boy mowi ze to 'special order' i zajmie do dwoch tygodni,po dwoch tygodnia nastepne dwa.
Na maile biuro obslugo nie odpisuje,a wyrwac pieniadze od szmaciarzy to nie lada wyczyn,ale sie udalo i kasa wrocila do Krzyska.

jeszcze raz - omijac z daleka www.techstore.co.uk