PDA

Zobacz pełną wersję : Jest u Was paliwko??


Bury
17-06-2008, 19:30
Jak w temacie.
U mnie w okolicy tylko na małej stacji ASDA a kolejka jak u w Polsce za komuny.
Reszta stacji które mijałem dzisiaj zamknięta.

Ja tam mam prawie pełno :luz:
a do roboty se moge myknąć z buta jak będzie większy kryzys :cool:

GAWLAK
17-06-2008, 19:47
u mnie ni ma problema
zatankowalem po korek dzisiaj

kogutma
17-06-2008, 22:14
co tam sie uwas dzieje z paliwkiem umnie tylko ceny poszly do gory ale jest go pod dostatkiem:(

Padinio
17-06-2008, 22:23
Moze wyparowalo... :D

Nie slyszalem zeby jakis problem z paliwkiem byl... przynajmniej "w srodku" UK

jacekw
18-06-2008, 11:09
u mnie tez jest paliwo tylko ceny poszly w gore

mkaminski100
18-06-2008, 12:21
U nas co tydzien brakuje paliwa na niektorych stacjach, ale ostatnio Shell nie mial nic lub mial tylko V-Power.

Ludzie jakos nie panikowali I dobrze, bo tutaj kazdemu sie cos nalezy. Kierowcy chca podwyzki do minimum 36.000 (oczywiscie plus stare, slone dodatki). Najlepiej jakby nawet sprzataczka zarabiala z 30.000 rocznie… Jezeli jest taka swobodna demokracja to jezeli ktos jest za malo oplacany to moze znalezc inna lepsza prace. Jak widac niektore grupy nadal mysla inaczej...

Kowal
18-06-2008, 16:44
U mnie jak narazie tez nie ma problemu z paliwkiem.Wczoraj dobilem do pelna gaziku za 57 pensow za literek i gaz do podlogi:D

Bury
18-06-2008, 19:18
Kierowcy chca podwyzki do minimum 36.000 (oczywiscie plus stare, slone dodatki). Najlepiej jakby nawet sprzataczka zarabiala z 30.000 rocznie…

Zdobądź uprawnienia o przewozu paliw,spróbuj tego chleba a zobaczysz czy porównasz to do pracy sprzątaczki.
Jakbyś miał odrobinę oleju w głowie to byś wiedział,że kierowcy cystern to powinna być pierwsza liga wśród kierowców ciężarówek a ich płace powinny odzwierciedlać umiejętności,ryzyko i kwalifikacje.
Coś mi się wydaje,że mało wiesz o tej pracy,ale jak zwykle masz najwięcej do powiedzenia.

Padinio
18-06-2008, 21:35
no i pieknie ... dzis zatankowalem klekota za 130,9ppl na BP :(

niefajnie :zly:

stefan_k14
18-06-2008, 21:55
wczoraj tankowałem wieczorem, shell'e pozamykane, zalałem na Tesco za złodziejską cenę 1,18gpb

mkaminski100
20-06-2008, 10:35
Bury – widzisz, to malo wiesz. Znam ludzi pracujacych dla Shella ktorzy maja prawko 2-3 lata. Potrafia tylko jechac autostrada, ewentualnie wiekszymi drogami – poza tym wizyta w miescie konczy sie wymiana lusterek, zderzakow I paneli. Chcialbym pracowac w tak “ciezkich” warunkach. Jesli jednak jestes taki doinformowany to wiesz, ze przez wiele lat zaden kierowca cysterny z porzadnej firmy nie mial powaznego wypadku (powazniejszego niz gdyby jechal zwykla ciezarowka)… Nie jest wiec to tak niebezpieczne jak piszesz.
A tak naprawde chodzi o to, ze szefostwo Shella (prezesi I wysocy managerowie) maja 10% podwyzki (udzialu w zyskach) a reszta 6-8%. Nikomu to nie przeszkadza poza kierowcami, ktorym wydaje sie, ze ludzie z biur to maja lekka prace, niczym nie ryzykuja I zbieraja min £100.000…
W jednym masz racje – to “powinna byc pierwsza liga” – niestety tak nie jest I jezdza czesto ludzie z przypadku, ktorzy po roku uznaja ze £700 tygodniowo to za malo.
Problem jest taki, ze petrochemia to ciastko w lukrem, z ktorego kazdy chce wybrac jak najwiecej I niestety kierowcy nie wiedza jaki jest poziom zarobkow I ciagle zadaja wiecej. Wielu sie wydaje, ze to od nich zalezy los firmy I jak stana wszyscy to firma stoi. Dlatego jak pewnie wiesz, coraz wiecej jezdzi pracownikow agencyjnych, bo jak zaczna dymic to mowia im “Adieu” I biora kolejnego.
A zreszta jak napisalem – skoro maja takie kwalifikacje I jest wolny rynek to niech ida do innych firm ktore dadza wiecej. Chyba na tym to polega... No chyba, ze nikt im nie da wiecej I tylko wykorzystuja sytuacje kryzysu paliwowego…

seba
20-06-2008, 12:09
A zreszta jak napisalem – skoro maja takie kwalifikacje I jest wolny rynek to niech ida do innych firm ktore dadza wiecej. Chyba na tym to polega... No chyba, ze nikt im nie da wiecej I tylko wykorzystuja sytuacje kryzysu paliwowego…
ble ble ble

ja nie moge tego czytac k mac. nie chce sie wypowiadac bo sie znowu ktos obrazi. moj brat jezdzi z cysternami i jak by to przeczytal to drogi by mu sie noz w kieszeni otworzyl.

nie niemoge nie

Bury
20-06-2008, 14:05
Jak jest taki wolny rynek to czego szefostwo nie wywaliło strajkujących na pysk??
Przecież za ponad 30000 funtów znajdą się chętni od zaraz.
Tu jednak poszli na ustępstwa i doszli ze strajkującymi do porozumienia....zastanawiające...

g-o-q
20-06-2008, 18:24
koniec OT,

u mnie 127.9 i jest normalnie

orzeł
28-06-2008, 22:56
witam
ja dodam tylko tyle paliwo duzo drozsze fakt ale na stacji JET to i zaczeli chszcic paliwo jak w polsce... Tankuje caly czas na BP i w wiekszoscie Ultimate. czasami jak nie chce mi sie jechac na BP jade na sinsbury. Roznica jest widoczna ale paliwko tez dobre ( w koncu kupuja paliwo od BP) ale raz braklo paliwka na jednej i na drugiej i pojechalem na JET to takie lipne paliwo bylo ze szkoda gadac... Niedosc ze ja mu w gaz a ten stoi w miejscu to i zrobilem prawie 50mil mniej HAMSTWO. gdy zbiornik sie opuznil zalalem na BP i bylo lepiej ale nie jak wczesniej. Przy nastepnym zalaniu dolalem specyfiku do czyszczenia zaworow i wszystko wrucilo do normy. Tak ze koledzy nie tankujnie na JET-cie nie oplaca sie moze i tansze o 1p ale za to duzo gorsze.

P@ffcio
29-06-2008, 08:19
Tak ze koledzy nie tankujnie na JET-cie

benzyna Lukoil .. mnie nie szkodzi .... może tak trafiłeś ..

Dzidek Gb
01-07-2008, 20:49
.. mnie nie szkodzi ....
panocku my som tukei...a nie tam.
U siebie to sobie tankuj:eek:
0225428622

orzeł
02-07-2008, 00:32
benzyna Lukoil .. mnie nie szkodzi .... może tak trafiłeś ..

ciekaw jestem za ile bedziesz musial robic generalke?? nie wiem czy wiesz ale jakosc paliwa odklada sie na kilometry tak ze gdy ty na baku zaoszczedzisz nie wiem 3zl ja przejade 50-100km wiecej liczyc chyba umiesz...

Bury
29-03-2012, 16:24
znowu kolejki jak u nas za komuny hahaha

Krokcio
29-03-2012, 16:43
W radiu słyszałem dzisiaj , że Anglicy zapasy robią. :)

Bury
29-03-2012, 17:09
Premier palnął babola,żeby ludzie tankowali do pełna,bo może być strajk kierowców cystern.
Ludzie wpadli w panikę i leja tak,że są mega kolejki,niektóre stacje nie mają paliwa,a niektóre policja każe zamykać,tam gdzie kolejki powodują utrudnienia w ruchu.
Cyrk jednym słowem.

Dzidek Gb
29-03-2012, 18:52
U mnie na stacji nie ma paliwa - ma być jutro rano.
Mam jeszcze na 100mil w baku...do roboty starczy

Bury
29-03-2012, 23:22
Jeszcze strajku nie ogłosili,a panika jakby stan wojenny mieli ogłosić :sc:

Sambor
30-03-2012, 21:39
W Szkocji tego nie widac.

Pitas
31-03-2012, 05:58
u nas to samo , ja cale szczescie jak wracam z pracy o 4 ano nie mam problemu z kolejkami i astra ma ciagle pelno w baku .

Bury
31-03-2012, 06:31
będą złodziejuchy robić dziury w zbiornikach wiedząc,że każdy prawie pełny :sc:

aspro
31-03-2012, 16:04
A korki takie ze sie autobusem przecisnac nie mozna... Kazda stacja na wiekszej drodze zabita na maxa, niektore pozamykane, babcie sie podpalaja przelewajac benzynke w kuchni przy zapalonej kuchence... Ech home, sweet home...

zulik
31-03-2012, 16:24
A no w piątek gruuuuube kolejki były, wieczorem na tesco został już tylko PB Momentum, a na Shellu Vpower ;) Ale dzisiaj już jest ok, zero problemów :D

aspro
31-03-2012, 17:32
taaa dzis od rana cisza i spokoj... tylko ceny zostaly podwyzszone na niektorych stacjach... Rekord odnotowany wczoraj przez zone to bylo cos ok +10p na litrze na jedynej dzialajacej stacji w okolicy:P