PDA

Zobacz pełną wersję : Historia Prawdziwa


PISTOLPETE
06-05-2008, 22:27
Nie jestem pisarzem,ale sprobuje.
Jakies cztery lata temu przyjechal do Szkocji Chlopak.Lekko mu nie bylo.Po jakichs trzech miesiacach usilnych staran znalazl prace,no i jakos sie ulozylo.
Kiedy sytuacja ustabilizowala sie w miare,"sciagna"tutaj siostre,zorganizowal prace,mieszkanie.Po nastepnych kilku miesiacach zabezpieczyli przyjazd szwagra.Wszystkim wiodlo sie calkiem nie zle,ale nie do konca.Szwagrowi sie powiodlo,Chlopak z siostra tez nie mieli gorzej.
Jednak dla siostry Chlopaka nadszedl czas na zmiany a dla Chlopaka czas wyboru-zostac,czy pojsc z siostra-no i poszedl z siostra(pracowali razem i mieszkali w mieszkaniu faceta siostry) .Wciaz bylo nie zle,ale do czasu.W pewnym momencie siostrze zaczelo sie odmieniac(jej facetowi zreszta tez).W pracy nie do zniesienia(siostra supervisior),w domu jeszcze gorzej.
No i nadszedl dzien kiedy sytuacja stala sie nie do zniesienia i Chlopak mosial sie wyprowadzic.Prace stracil bo z miejsca w ktorym sie "zawiesil" nie bylo szans na dojazd(praca na zadupiu).
Po jakims czasie,mimo calej pomocy Chlopak zdecydowal,ze wraca do Polski.Pieniadze sie skonczyly,pracy nie mogl znalezc pomimo calego zaangazowania.Nie pomogly przekonywania,ze swiat sie jeszcze nie konczy,ze moze zostac,ze ma gdzie mieszkac,co jesc,ze znajdzie prace.Wraca.

No i szlag mnie trafia bo Chlopak naprawde pomogl paru ludziom a JA nie jestem w stanie pomoc JEMU i przez czyjas glupote wraca do Polski po tych wszystkich latach.
Ku..wa to moj Szwagier i gdyby nie On nie byloby mnie tutaj.

P.S
Naprawde nie wiem jak Go przekonac zeby zostal.

Nie wiem czemu to napisalem,moze ku przestrodze?

jacekw
06-05-2008, 22:54
na wlasnej skorze sie przekonalem jak to jest jak sie komus pomaga a potem dostajesz kopa w doope :( przykre ale prawdziwe.z rodzina najlepiej na zdjeciu :( tacy jestesmy 'fajni' polacy :( szkoda ze to tak wyglada ale coz moze jeszcze sie to kiedys zmieni moze....

moby75
06-05-2008, 23:27
hmmmmmm ,skąd ja to znam?
życie.............

adressat
06-05-2008, 23:43
a mnie zycie nauczyło, zeby nie pomagac obcym(w przyjezdzie do uk) tylko ludziom z rodziny...ale kazdy ma inne doswiadczenia...

Robert.Gl
07-05-2008, 09:38
Wielka szkoda, pozdrow Jozka :papa:

Kruczek
07-05-2008, 09:57
Szkoda że takie coś się zdarza ale niech teraz Ci co tak zachwalają że jest tak dobrze wezmą sobie to do serca.Ile razy słyszę że wyjechał ktoś na żywca i żyje jak lord.Zdarzają się i tacy ale lekko nie jest i ja tylko mam porównanie do mojej siostry że lekko nie jest :(

PISTOLPETE
07-05-2008, 10:27
Wielka szkoda, pozdrow Jozka

Dzieki Robert,przekaze.

GAWLAK
07-05-2008, 10:42
a mnie zycie nauczyło, zeby nie pomagac obcym(w przyjezdzie do uk) tylko ludziom z rodziny...ale kazdy ma inne doswiadczenia...

na rodzinie tez sie mozna przejechac
wiec to nie dziala ;)


zycie niestety jest brutalne

seba
07-05-2008, 15:57
ja sie przejechalem dlatego tutaj jestem

sprajt
08-05-2008, 08:22
takie życie.
rodzina żeby mogła to kopałaby dołki jeszcze zeby pozniej w nie wpadac