PDA

Zobacz pełną wersję : Jaka nasadka do pokrywki filtra oleju (nasadka, pokrywka, filtr oleju)

Kubeusz
17-03-2008, 21:02
...Panie i Panowie ;) jaka nasadka pasuje do tej pokrywki filtra olejowego?
...kupiłem 32 i jakoś nie chce nawet młotkiem wejść hehe...a tak serio 34 czy 36? ...bo średnio mi zależy na całym komplecie takich dużych nasadek i drugi raz w ciemno już nie chcę kupować...

...no dobra...może źle zadałem pytanie...

...a jak Wy wykręcacie tą pokrywkę filtra olejowego?
...przecież są tacy, którzy sami zmieniają olej...

...z serii "Sam zadajesz pytanie-sam sobie odpowiadasz"...jakby kto pytał to ta nasadka ma rozmiar 36.

premko
24-03-2008, 09:27
nasadka potrzebna do odkecenia tego dekla to 36 ja kilka dni temu kupowałem sobie taką nasadkę na klucz 1/2 cala i zapłaciłem za nią 27 zł :)

Kubeusz
24-03-2008, 10:27
...to szybkie pytanie-gdzie ją kupiłeś? ...bo pożyczoną muszę oddać, a nie chce mi się już jeździć po tych Practicerach, Leroyach...

xxxprzemo
24-03-2008, 11:16
no jak ja zmienialem kiedys olej a nie mialem wlasnie klucza do filtra to mialem zdeka maly problem.... koncowo po prostu wbilem pret na wylot do filtra ( nie ma tam zadnego osprzetu silnika zeby uszkodzic wiec spoko) i wtedy ruszylem bez problemowo... Ale w klucz do filtra pasuje sie zaopatrzec;]

premko
24-03-2008, 18:57
ja mieszkam w bełchatowie i tutaj mamy kilka sklepów z takimi gadgetami, tylko musiałem czekac na nią 2 dni bo była nasadka 36 ale na klucz wiekszy niż 1/2 cala a ja mam cały zestaw kluczy z grzechotką na 1/2 cala.
jak nie uda wam się kupić coś takiego to moge wam wysłać :)

aha i jeszcze jedno w sklepach typu prakticer nie znjadziesz czegoś takiego
pozdrawiam :)

Hamsters
25-03-2008, 20:55
no jak ja zmienialem kiedys olej a nie mialem wlasnie klucza do filtra to mialem zdeka maly problem.... koncowo po prostu wbilem pret na wylot do filtra ( nie ma tam zadnego osprzetu silnika zeby uszkodzic wiec spoko) i wtedy ruszylem bez problemowo... Ale w klucz do filtra pasuje sie zaopatrzec;]

Kolego w Vectrach X20DTH obudowa filtra zostaje a jedynie wymienia sie wkład filtra .
Piszę to tak na przyszłość byś wiedział bo widzę że masz benzynę.

adressat
25-03-2008, 23:13
w lerua merlen sa do kupienia pojedyncze nasadki firmy proxxon, bardzo dobra firma, w przystepnej cenie, ja osobiscie kupilem cały zestaw na allegro, al e jak bylem w tym sklepie to ku mojmu zdziwieniu sprzedawali takze pojedyncze elementy zestawu.

cinekscorpio
26-03-2008, 15:46
w mojej VB rowniez mam wymienialny wklad oleju. Robilem dzis wymiane i do odkrecania przykrywki filtra oleju uzywalem klucza nr 24, pozdrawiam