PDA

Zobacz pełną wersję : kod kreskowy na tax-ie


animals66
12-02-2008, 22:18
serdecznie pozdrawiam wszystkich uzytkownikow i jednoczesnie mam bardzo istotne pytanie , otoz okazalo sie ze nie wszyscy uzytkownicy samochodow w uk maja kod kreskowy na tax-ie , w zwiazku z czym ciekawi mnie gdzie byly te tax-y kupowane i czy jeszcze ktos z was nie ma takiego kodu na swoim tax-ie? ja osobiscie kupowalem tax-y w 5 roznych hrabstwach i zawsze sprzedawali mi go z kodem kreskowym, chociaz nie dziwie sie ze niektorzy z mniej rozgarnietych uzytkownikow nie wiedza co to jest ten rzad cienszych i grubszych paleczek:lol2:

GAWLAK
12-02-2008, 22:20
niektorzy z mniej rozgarnietych uzytkownikow
prosilem o panowanie nad wypowiedziami
drugiego karniaka chcesz czy jak ??

PISTOLPETE
12-02-2008, 22:28
zwiazku z czym ciekawi mnie gdzie byly te tax-y kupowane

A w domu se podrukowali,na drukarkach Lexmark.Bo widzisz my wszystcy jestesmy troche mniej rozgarnieci...
...niz TY jak sadze.

mkaminski100
13-02-2008, 08:00
Kolego Animals66 - chodzisz i szukasz wszędzie zaczepki, ale jakoś się nie udaje.
Kod kreskowy jest na krążku TAX, ale nie jest używany przez policję do odczytu. Zrozum to w końcu, oni używają kamer z odczytem tablic rejestracyjnych i kontrolą w bazie.
Nikt kogo kontrolowała policja nie miał sprawdzanego krążka lub tym bardziej kody kreskowego.
Pewnie i tak nie zrozumiesz i zaczniesz kolejnego posta, ale może dla kogoś to coś wyjaśni.

mareksad
13-02-2008, 19:41
... w zwiazku z czym ciekawi mnie gdzie byly te tax-y kupowane i czy jeszcze ktos z was nie ma takiego kodu na swoim tax-ie? ja osobiscie kupowalem tax-y w 5 roznych hrabstwach i zawsze sprzedawali mi go z kodem kreskowym, chociaz nie dziwie sie ze niektorzy z mniej rozgarnietych uzytkownikow nie wiedza co to jest ten rzad cienszych i grubszych paleczek:lol2:

....ja kupuje czesto na takiej stronie www.e-bay.co.uk , Ci bardziej rozgarnieci pewnie slyszeli o tej stronie ale tam nie maja kodu w postaci grubych i cienkich kresek:(. kupilem tez raz w Lidl'u, ale tamten ewidentnie miał kod bo pani przy kasie użyła podzczas sprzedazy pistoletu wysyłającego cienki pasek swiatła kierujac go na owe kreski.Sanowny Panie Animals 66, proponuje zrobic to co ja a nie jezdzic po pieciu hrabstwach. Pozdrawiam i szacuken!!! :lol2:

GAWLAK
13-02-2008, 19:51
wyjasnione to zamykamy :D